Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Dışa Dönük Burç

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Dışa Dönük Burç

Bazı insanlar daha dışadönük olabilir bunun sebebi astroloji olabilir. İşte bu yazımızda en dışa dönük burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

Gerçek dışa dönükler özel insanlardır. Sosyaldirler, duygularına göre hareket ederler ve yalnız olmayı tercih eden içedönüklerin aksine başka insanlarla birlikte oldukları için enerjiktirler. Dışadönükler diğer insanlarla çalışmayı, yabancılarla sohbet etmeyi ve yaşadıkları sürece hayattan keyif almayı severler. Kısacası, bir dışadönük gördüğünüzde tanırsınız. Bazı insanların neden bu özelliklere sahip olduğunu merak ettiyseniz, bunun astrolojiyle bir ilgisi olabilir. İşte bu yazımızda sizlerle en dışa dönük burçlar hangileridir ve özellikleri nelerdir paylaşıyoruz.

6. Kova

İleri görüşlü, zeki ve karar verici burçlardan biri olarak bilinen Kovalar, aynı zamanda içe dönük dışa dönükler olarak da kabul edilebilir. İlişki astrologu Kovach, “Güler yüzlü, sosyal ve gruplardaki ve kalabalıklardakilerin enerjisini toplayıp, kendilerine döndürebiliyorlar” diyor. “Aslında, genellikle yenilikçi fikirlerini paylaşmak için sosyal gruplara ilgi duyarlar.” Bununla birlikte, kava burcu, grup ortamlarına kolayca karışır, enerjilerinin tamamını harcar, bu sebeple de sosyal enerjilerini yeniden şarj etmek için yalnız kalmak isteyebilir. Kovach, “Bu, dışa dönüklük ve içe dönüklük döngülerini anlaması gereken arkadaşlarının kafasını karıştırabilir” diyor. Bu nedenle, kendinizi hırçın bir Kova ile bulursanız, aslında enerji depoladıklarını anlamalısınız.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN ETKİSİYLE YAPTIĞINIZ 1 NUMARALI İLİŞKİ HATASI

5. Koç

Ünlü astrolog Honigman, en dışa dönük burçlar arasında gösterilen Koç’un “hızlı, öfkeli kızıl gezegen Mars tarafından yönetildiği” için muhtemelen iddialı, hırslı ve düzenli olduğunu söylüyor. “Zodyak’ın ‘bebekleri’, pek çok çocuksu nitelikler sergiliyorlar ve cana yakın ve çekici olmak sadece insan gruplarıyla birlikte geliyor” diyor. Rekabetçi, meydan okuyucu yapıları genellikle onları çekiciliğin parladığı grup ortamlarına çeker. Astrolog Kovach, “Yardım gerektiğinde, özellikle bir kriz olduğunda, Koç insanları olay yerine ilk gelen olmayı sever” diyor. Halkla kahramanca iletişim kurmalarını sağlayan işlere veya gönüllü çalışmalara ilgi duyuyorlar” dedi.

BENZER İÇERİK: ASTROLOJİNİN EN ASİ VE İSYANKÂR BURÇLARI

4. Terazi

Parkta uzun akşam yemekleri veya piknikler için her zaman hazır olan o sıcak, zarif ve konuşkan arkadaş mı? Muhtemelen Terazi burcudurlar. Astrolog Kovach, “Bu burç uyumlu dostluklar kurmayı sever ve diplomatik arabulucu olabilir” diyor. “Ayrıca, pek tanımadıkları ve hatta yabancılarla sohbet etmeyi kolayca başarmaları muhtemeldir.” Terazi’nin bir konuşmadan geri çekilebileceği bir zaman, başkalarının fikirlerini veya duygularını ekleme şansını elde etmelerini sağlamaya çalıştıkları zamandır. Ancak sohbetiniz hoş olmayan bir konuya veya dedikoduya dönüşürse araya girmelerini bekleyebilirsiniz. Kovach, “Terazi insanları, haklarından mahrum bırakılmışları savunmaya gelince ilk koşan burçtur.” diyor.

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

3. Yay

Yay burçları her an uçağa atlar, yanlarında oturan kişiyle arkadaş olurlar ve ertesi gün onları dışarı bir şeyler içmeye davet ederler – bu nedenle en dışa dönük burçlar listemizin başlarında yer alması şaşırtıcı değil. Astrolog Kovach, “Yay insanları farklı kültürleri ve fikirleri keşfetme konusunda dışa dönüktür” diyor. “Hayatın zevklerinden keyif almayı seviyorlar ve insanları merak ediyorlar, bu da onları sohbetler başlatmaya ve yeni insanlarla iletişim kurmaya yönlendiriyor.” Ve bu burç felsefe, okuma ve macera ile ilgilendiğinden, bir Yay ile konuşmanız asla sıkıcı olmaz. Beklenmedik sonlara sahip birçok hikaye bekleyin.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ

2. İkizler

İkizler, iletişim ve düşünce gezegeni olan Merkür tarafından yönetilir ve zodyakın en dışa dönük ikinci burcudur. Astrolog Barretta, “İkizler’in etrafta olduğu her yerde neredeyse sıkıcı bir an olamaz” diyor. “İkizler değişimin heyecanını yaşıyor ve genellikle konuşmaya ve sosyalleşmeye hazır.” Ayrıca, odaya girer girmez adil bir eğlence, entelektüelleştirme ve hatta flörtün başlamasını bekleyebilirsiniz. İkizler insanı gerçekten meraklıdır, fikirleri açıktır ve herhangi bir sessizliği hemen muhabbete çevirecektir. Kovach, “yabancılarla saatlerce sürebilecek konuşmalar başlatabilirler” diyor. “İkizler burcunda doğan insanların, hayatın her kesiminden insanlarla sayısız arkadaşlıkları olduğu bilinmektedir.”

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

1. Aslan

En dışa dönük burçlar arasında birinci sırada bulunan ve doğuştan sanatçı, stil ikonuve lider, elbette Aslan. Astrolog Barretta, “Aslan, zodyakın açık ara en dışa dönük burcudur” diyor. “Aslan, zodyakın eğlence, hayattan keyif alma, risk alma, romantizm ve sosyal olma anlamında uzak ara listenin en başındadır. Onların hükümdarı olan güneş, onların doğal spot ışığı olarak hizmet eder.” Bu burç, İkizler veya Terazi gibi rastgele konuşmalar başlatmaya hevesli değil, ancak bir kalabalık toplayabileceklerini hissettiklerinde yapacaklar. Kovach, “Bu burçta doğanlar ilgi odağı olmaktan kendilerini alamazlar” diyor. “Aslında, spot ışığını tercih ediyorlar.” Aslan arkadaşınızdan canlı doğum günü partileri ve yaklaşan eğlenceler için davetler gelmesini bekleyin. Ve katıldığınız zaman, onlardan zevkle dikkat çekmelerini bekleyin.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ENDİŞELİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!