Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Dürüst Burç Hangisidir?

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Dürüst Burç Hangisidir?

Doğruyu söyleyen insanlar daha fazla sevilir ve bunun sebebi burçları olabilir. İşte bu yazımızda en dürüst burç hangisidir paylaşıyoruz.

“Doğru söz katarından belli olur.” Belki bunu büyürken duydunuz ya da belki kendi çocuklarınıza söylüyorsunuz. Her iki durumda da, atasözünün zamana direnmesinin bir nedeni var – çünkü bu doğru. Bir arkadaşınıza kıyafeti hakkında tarafsız bir fikir vermek (güzel bir şekilde!), kasiyerin sizden ücret almayı unuttuğu sakız paketini geri getirmek ya da kuzeninizin düğününe katılmamanızın gerçek nedenini açıklamak olsun, doğruyu söylemek gerekirse genellikle bu doğrudan yapılmalıdır. Ne yazık ki, herkes bu kadar dürüst olmayabiliyor. Bununla birlikte, birinin dürüstlük seviyesi doğdukları zaman ile ilgili olabilir. Biraz basitten çok erdemliye kadar en dürüst burç hangisidir merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Balık

En dürüst burç hangisidir diyorsanız altıncı sırada bulunan balık ile başlayabiliriz. Astrolog Won’a göre Balık, zodyaktaki en şefkatli burçtur ve bu nedenle aynı zamanda en kötü yalancılardan biridir.

Bununla birlikte, bu duygusal su burcu bazen hayallerine biraz kapılabilir. Won, “Sanrılarına içtenlikle inanmazlarsa (ki bu olur), Balıkların açık ve dürüst olmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını göreceksiniz,” diye açıklıyor.

Astrolog Garbis, hassas yapıları aynı zamanda “nasıl hissettikleri ve ne düşündükleri konusunda samimi ve açık” olmalarını sağlar. Garbis, bu, diğerlerinin de “bazen naif bir şekilde” dürüst olmalarını bekledikleri anlamına geliyor.

ÖNERİLEN İÇERİK: AKREP BURCUNUN AŞK HAYATI VE UYUMU: EN İYİ EŞLEŞMELER

Koç

En dürüst burçlar arasında sayılan Koç, gerçekten yalan söylemeyi tercih etmez. Bu pervasız ve umursamaz burç, karşılarındakinin duygularını önemsemeden, doğruları açıkça söyleyecektir. Won, onları “‘Umurumda değil’ tavrıyla çok doğrudan ve açık sözlü” olarak tanımlıyor.

Astrolog Clare, bu değerlendirmeye katılıyor ve bu tutkulu insanların, “gerçeğin söylenmesi gerektiğini derinden bildiklerinde, sözlerini saklamadıklarını veya başkalarının duygularını incitmemeye çalışmadıklarını” söylüyor.

Bu, Koç’u zorlu bir aşk arıyorsanız başvurabileceğiniz harika bir arkadaş yapar, ancak duyabileceklerinize hazırlıklı olmanız gerekir. Garbis, “Bir kıyafetin size yakışıp yakışmadığına dair bir sorunuz varsa, Koç burcu size sadece gerçek düşüncelerini söyleyecektir” diyor.

ÖNERİLEN İÇERİK: BAŞAK BURCUNUN AŞK UYUMU: HANGİ BURÇ İLE EN İYİ EŞLEŞİR?

Oğlak

Bu burç kariyer hedeflerine ulaşmaya o kadar odaklanmış durumda ki, yalan dolanla uğraşmazlar. Clare, “Oğlak’ın söylentiler yaymak veya hikayeleri süslemek gibi küçük davranışlar için sıfır zamanı var” diyor.

Clare ayrıca Oğlak’ın kurallar ve sorumluluklar gezegeni Satürn tarafından yönetildiğini ve bu nedenle “söyledikleri ve yaptıkları her şeyde yüzde yüz dürüst olmayı tercih ettiklerini” açıklıyor.

Ancak bu, özellikle işyerinde bazen yargı olarak kendini gösterebilir. Garbis onlara “acımasızca dürüst” diyor ve bir iş arkadaşının sunumu ya da bir arkadaşının yeni ilişkisi hakkında olsun, nasıl hissettiklerini söylerken gerçeklerden uzaklaşmayacaklarını söylüyor.

ÖNERİLEN İÇERİK: ASTROLOGLAR, VERDİĞİNİZ SIRLARINIZI TUTAMAYAN BURÇLARI AÇIKLIYOR

Terazi

Teraziler, doğruyu söylemeyi de içeren dengeli karakterleri ile bilinirler. Won, “Terazi’nin simgesi adalet terazisidir, bu nedenle dürüstlük, mükemmel dengeli dünyalarında idealleştirdikleri şeyin büyük bir parçasıdır” diyor.

Herkesi memnun etme istekleri de devreye giriyor. Won, “Barışı ve uyumu korumak için etraflarındaki herkese karşı bir dürüstlük düzeyini korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar,” diye ekliyor.

Ve zor gerçekleri söylemek zorunda kaldıklarında, Terazi asla saldırgan bir şey söylemez veya yersiz konuşmaz. Bunun yerine, analitik yönlerinden faydalanacaklar ve “hayatınıza dürüstçe bakmanıza yardımcı olacak ve size önyargısız başka bir bakış açısı kazandıracak” diyor Garbis.

ÖNERİLEN İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN NEŞELİ BURÇLAR

Kova

Kovalar barışı korumak için küçük beyaz yalanlar söylemeye ihtiyaç duymazlar. Olduğu gibi söylerler ve duygularınızı incitmesini umursamazlar. Bir konuda fikirlerini sorun ve ne kadar gerçekçi ve dürüst olduklarını kendiniz keşfedin.

Won, “Kova hiperrasyoneldir ve dürüst bir noktayı kanıtlamak için kendi yollarından çıkabilecekleri noktaya kadar Zodyak’ın gerçeği arayan olma eğilimindedir,” diye belirtiyor.

Bu açık sözlülüğün bir kısmı, Kova burcunun en zeki burç olmasından kaynaklanmaktadır. Akılları aşırı hızda çalışıyor ve bilgeliklerini ve bilgilerini başkalarına aktarmak istiyorlar. Onlardan geri durmalarını isteseniz bile, bunu yapamayacaklardır.

ÖNERİLEN İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENSİZ BURÇLAR

Yengeç

En dürüst burç hangisidir sorusunun cevabı elbette ‘Yengeç burcu’ olacaktır. Yengeçler, arkadaşlarının ve ailelerinin kendilerine güvenmelerini ve ihtiyaç duyduklarında onlara yönelmelerini isterler, bu da nadiren onlardan bir şey saklamaları anlamına gelir. Won, “Bu son derece duygusal olan burç, dürüst olma eğilimindedir, çünkü yalan söylemekte ve gerçeği saklamakta oldukça başarısızdırlar” diyor.

Ayrıca, her şeyi aşırı analiz etme eğilimindedirler – birisinin onlara kızgın olup olmadığı veya bir toplantıda doğru şeyi söyleyip söylemediği. Yalan söylüyorlarsa, takıntı yapacak bir şey var demektir. Won, “Yengeçleri dürüst tutma eğiliminde olan yalanlarına ve bundan kaynaklanan suçluluk duygusuna kolayca kapılabilirler” diye ekliyor.

Asla yalan söylemeseler de, bu su burcu biraz pasif agresiftir, bu yüzden duygularınızı korumak için bir şeyleri şekerle kaplayabilirler. Ancak bu durumlarda bile, dürüst olmaktan kaçınmayacaklardır.

ÖNERİLEN İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GARİP, SAKAR VE BECERİKSİZ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!