Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Endişeli Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Endişeli Burçlar

Çevrenizde sürekli kaygılı ve huzursuz insanlar var mı? Belki de burçlarından dolayıdır! İşte en endişeli burçlar sıralamamız.

Stres vücudunuzu çeşitli şekillerde etkileyebilir. Anksiyete başladığında, içinize kapanmanız, panik moduna geçmeniz ve hatta patlamanız mümkündür. Çeşitli durumlarda nasıl tepki verdiğiniz nihayetinde kişilik tipinize ve özelliklerine bağlıdır. Duygularınızı ele alma şekliniz sadece hayata bakışınızı değil, ilişkilerinizi de etkiler. Bu nedenle, hangi burcun kaygı ve huzursuz hissetmeye daha yatkın olduğunu keşfetmek ilginizi çekebilir. Bu yazımızda astrologlara göre en endişeli burçlar hangileridir birlikte keşfedeceğiz.

6. Kova

en endişeli burçlar

En endişeli burçlar listemizde altıncı sırada bulunan Kova, “fazla havalı” olarak bilinmesine rağmen, istemeden kendilerini bir ton stres altına sokabilirler. Bu hava burcu, bu endişeye katkıda bulunabilecek, bir çok seçenek ekleyebilecek bir insandır. Astrolog Maisy Bristol, Kova, “farklı ve benzersiz olmaya istekli” ancak “uyum sağlamak ve insanların onları sevmesini istiyorlar” diyor. “Çoğunlukla insanların bireyselliklerini ciddiye alıp almadıkları veya doğru şekilde alıp almadıkları konusunda strese giriyorlar” diye ekliyor.

BENZER İÇERİK: SOSYAL MEDYA OLMADAN NEFES ALAMAYAN BAĞIMLI BURÇLAR

5. Terazi

Terazi herkesin mutlu olmasını ister. Muhteşem bir kişilik karakteri değil mi? Ancak, bunun görünmez bir tehlikesi var. Bristol, “Başkalarının mutluluğunun baskısını omuzlarına yüklüyorlar” diyor. “Bu burç, herkesi (kendileri dışında) neşeyle eğlendirmek için her yolu deneyecek.” Bunun sonucunda kendi ihtiyaçlarını bir kenara bırakma riskiyle karşı karşıya kalırlar, bu da onları daha fazla strese sokar.

BENZER YAZI: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR

4. Balık

En endişeli burçlar arasında bulunan Balık, dışarıdan soğuk ve ilgisiz görünse de, kafasında sürekli bir endişe kasırgası var. Bristol, “Bu burcun sezgileri çok güçlüdür – bu da, aynı anda birçok duyguyu yaşayabilecekleri anlamına gelir” diye ekliyor. “Bu nedenle, yardım etmek istedikleri için sınır koymayı unutabilirler.” Sonuç? Daha sonra, alanlarını dolduran başkaları üzerinde strese girerler.

BENZER İÇERİK: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

3. Yengeç

Balık şifacı iken, Yengeç “zodyakın duygusal süngeridir” diyor Bristol. “Gerçekten hissettiklerinizi hissediyorlar” diye ekliyor. Dahası, her iki buçuk günde bir burç değiştiren ay tarafından yönetiliyorlar. Bu yüzden karamsar bir burç olmaları şaşırtıcı değil. “Yengeç bu şeyleri veya başkalarının duygularını kontrol edemediği için, genellikle çılgınca kontrolden çıkmış hissederler ve yapıyı veya istikrarı koruyamama konusunda strese girerler” diyor.

BENZER İÇERİK: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

2. Başak

Tabii ki, başağın en endişeli burçlar arasında olması hiç şaşırtıcı değil. Ne de olsa, zodyakın “en çalışkan burcu”. Sürekli bir kontrol listesi gibi bir zihinle, bu burcun kaygısı büyük ölçüde kendilerinden kaynaklanır. Bristol, “Her zaman yapacak çok şeyiniz olduğunda, asla bitmemiş gibi hissedersiniz” diyor. “Ve sonra kendini başarısız hissediyorsun çünkü asla bitiremiyorsun.” Sürekli üretme baskısı onları yıpratıyor ve nihayetinde bu da kendilerini süper ötesi endişeli hale getiriyor.

BENZER YAZI: PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

1. İkizler

İkizler, düşünceye, zekaya ve zihne hükmederler, bu yüzden kafalarına sürekli bir şeyleri takmaları doğaldır. İkizler, Başak’tan çok farklı olmasa da, hepsinin en kötüsüdür. Bristol, “Bu burç her zaman ciddi şekilde hareket halindedir” diyor. “Dakikada milyonlarca düşünce üretebilirler.” Düşünceleri çok hızlı hareket ettiğinden, kendilerini yapılacaklar listesindeki her şeyden kolayca bunalmış bulabilirler. Bu listedeki burçlardan özellikle ikizler, derin bir nefes almalı ve kafalarını biraz rahatlatmayı denemelidirler.

BENZER İÇERİK: EN HUYSUZ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!