Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiDiğer İnsanların Ne Düşündüğünü Kafasına Takmayan En Gamsız Burçlar

Son Yazılar

Diğer İnsanların Ne Düşündüğünü Kafasına Takmayan En Gamsız Burçlar

Kendine güvenen ve başkalarının fikirlerinin onları etkilemesine izin vermeyen en gamsız burçlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bazı insanlar her zaman başkalarının ne düşündüğünü önemseyerek hayatlarını yaşarlar. Eylemlerinin, görünüşlerinin, kariyerlerinin, sosyal hayatlarının, çektikleri fotoğraflarının, hatta yedikleri yemeklerin ve yargılanabilecekleri diğer her şeyin aşırı derecede farkındalar ve buna özen gösterirler. Öte yandan, diğerleri hiçbir utanç duygusu olmadan hareket eder. Bu insanlar istediklerini yaparlar ve istediklerini giyerler ve bu konuda diğer insanların ne düşündüğünü ya da söylediğini kafalarına pek takmazlar. Onları kalabalık bir toplulukta şarkı söylerken, normalde tercih edilmeyecek bir tişört giyerken ve akıllarından geçenleri aynen söylerken bulabilirsiniz. Görünüşe göre, bu eğilimlerin astrolojik bir açıklaması olabilir. Yazımızda başkalarının ne diyeceğini veya düşüneceğini umursamayan, hayatlarını sadece kendi kurallarına göre yaşayan en gamsız burçlar hangileridir paylaşacağız. Siz de onları keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

En Gamsız Burçlar

  1. Yay
  2. Kova
  3. Koç
  4. Aslan
  5. İkizler
  6. Oğlak

6. Oğlak

en gamsız burçlar

En gamsız burçlar listemize altıncı sıradan giriş yapan ‘Oğlak’ ile başlayalım. Bu çalışkan ve hırslı burç, iş ve para söz konusu olduğunda başkalarının ne düşüneceğine kafasını pek takmaz. Astroloji uzmanları, “Başkaları acaba ne der? diye düşünmezler, ve bu düşüncenin hedeflerinin önüne geçmesine [izin vermeyecekler]” diyor. “Özellikle Oğlak kadınları, çalışan anne olmayı seçtikleri veya bir aileye sahip olmak yerine bir kariyer seçtikleri için başkalarının kendilerini eleştirmesine izin vermeyecektir.”

Bu burç aynı zamanda işyerinde yetersizlik olarak algıladıkları şeyler karşısında da konuşacak ve bu süreçte birinin duygularını incittiği için kendini kötü hissetmeyecekler. İlişki astrologları, “Oğlak burcu, imaj bilincinin onları planlarını gerçekleştirmekten alıkoymasına izin vermeyecek, özellikle de kazanmanın onlara mali açıdan faydası olacaksa,” diyor.

5. İkizler

en gamsız burçlar

Zeki ve eğlenceli bir burç olan ikizler, birkaç yönden en gamsız burçlar arasına girmeye hak kazanıyor. İlişki astrologları, “Bir İkizler insanı, kendilerini güldürmek ve eğlendirmek için başkalarının ne düşüneceğine ya da hissedeceğine önem vermez” diyor. “Bazen sadece ne olacağını görmek için sosyal ilişkilerinde utanmazca deneyler yapabilirler.” Bu, ilgilenmedikleri insanlarla flört etmek veya gerçek ve sahte türden eğlenceli hikayeler anlatmak şeklinde olabilir.

Neyse ki, İkizler aslında iyi insanlardır. Ancak astrologlar “Sözlerinin başkaları üzerinde nasıl bir iz bıraktığını her zaman anlamıyorlar çünkü olayları ciddiye almama eğilimindeler” diyor. “Onların gamsız doğaları eğlenceli olmayı amaçlıyor ama bu bazen İkizler’in beklemediği sonuçlara yol açabilir.”

4. Aslan

Güneş tarafından yönetilen Aslan, ilgi odağı olmaya alışkındır. Ve çoğu zaman, ilgi odağı olmak belli bir miktar gamsızlık gerektirir. Astrologlar, “Aslan kendini ifade etme ve yaratıcı performansın beşinci evini yönetiyor” diyor. “Bu nedenle, akıllarından geçenleri söylemeyi seviyorlar – sadece sevmiyorlar, buna ihtiyaçları var – ve ilgi odağı olmak söz konusu olduğunda, en gamsız insanlar olduklarına şüphe yok.”

Aslan arkadaşınız, kimin izlediğini umursamadan toplum içinde şarkı söyleyip dans edecek türden bir insandır. Bu kişilik özelliğini bir eleştiri gibi onlarla paylaşırsanız, muhtemelen aldırmazlar. Uzmanlar, “Onların en gamsız burçlar arasında olması hiç de şaşırtıcı değil. Onlara utanmaz, bencil ve ilkesiz derseniz, muhtemelen bunu bir iltifat olarak kabul ederler” diyor.

3. Koç

Zodyakın iddialı ilk burcu, hızlı ve pişmanlık duymadan hareket eder. Astroloji uzmanları, “Koç deli doludur ve dürüsttür ve geriye bakmaya yer olmadığında inanır, onun için pişmanlığa yer yoktur ve kesinlikle utanmaya da yer yoktur.” Bu burcun işte, ilişkilerde ve arkadaşlıklarda gamsız olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

“Kendilerine olan güvenlerinin sınırı yok ve hükmetme ve fikirlerini kanıtlama dürtüleri inkar edilemez”. “Koçlar herkesi çağırmaya, yüzleşmeye ve onlara haklı olduğunu göstermeye hazır.”

2. Kova

en gamsız burçlar

Astrolojinin yenilikçilerinden olan kovalar için ‘hayat başkalarının kurallarına göre yaşamak için çok kısadır’ ve kafaya takmaya yer yoktur. Astrologlara göre, “Kova insanları için kendine karşı dürüst olmanın utanılacak bir yanı yok” diyor. “Özür dilemeden yaşarlar, benzersizler ve başkalarının ne düşüneceğine asla önem vermezler”

En gamsız burçlar arasında ikinci sıradan göz kırpan kovanın en çarpıcı özelliklerinden biri, aklındakini söyleme yeteneğidir. Astrologlar, “[Onlar] tam olarak ne düşündüklerini içgüdüsel olarak söylüyorlar ve ardından sanki hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ediyorlar” diyor. Bu özellik, Kova’nın kimsenin onun yaptıkları hakkında ne düşündüğünü önemsememesine sebep oluyor. Onun için bir insan hayata bir defa geliyor ve başkalarının düşünce setlerinin onu ele geçirmesi çok mantıksız.

1. Yay

en gamsız burçlar

Bu anı yaşayan ve özgürlüğüne düşkün burç, hem olumlu hem de olumsuz yönlerden gamsızdır. Birincisi, Yay’lar her zaman akıllarından geçeni söyler. Astrologlar, “[Onlar] samimi ve sonuna kadar dürüstler” diyor. Ek olarak, olağanüstü hazcıdırlar. “Zevk peşinde koşmak için kendi yollarından çıkacaklar ve birçok arzularına teslim olacaklar” diyor. “Güçlü bir ahlak ve dürüstlük duygularına sahip olmalarına rağmen, Yay burcu insanları iyi vakit geçirmek için gamsız olmakta bir sorun görmezler.”

Bu, haftanın her günü bir eğlenceye katılmak, birine bir söz vermesine rağmen uçak bileti rezervasyonu yapmak veya bir dizi cinsel fanteziye dalmakla gösterilebilir. Tüm bunlar, Yay burcunun eleştirilmekten korkmadan hayatını kendi bildiği ve istediği gibi yaşamak istemesinin sonucudur. İlişki astrologları, “Bu burç tamamen özgürlükle ilgili – ifade özgürlüğü, seçim özgürlüğü ve tam istediğiniz gibi özgür olma hakkınızı destekleyecekler” diyorlar. “Seçimleriniz için sizi asla yargılamazlar ve gerçek benliğinizi takdir eder ve sizi desteklerler.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!