Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Gergin Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Gergin Burçlar

Bazı insanlar diğerlerine göre gerilmeye daha müsaittir, sebebi astroloji olabilir. İşte en yüksekten en aza bilinen en gergin burçlar.

Risk almak bazı insanlar için çok kolay ve doğaldır. Paraşütle uçaktan atlarlar ya da ilk buluşmalarında aşklarını ilan ederler korkusuzca. Ama diğerleri o kadar katı ki, bu eylemlerin düşüncesi bile onları kıvrandırıyor. Bu temkinli insanlar yeni şeyler denemekten nefret eder ve en derindeki duygularını paylaşmayı asla düşünmezler bile. En çok kendi konfor alanlarında rahatlarlar ve onların dışına çıkmalarını sağlamak da pek mümkün değildir. Profesyonel astrologlara göre, kişinin burcu ne kadar kaygısız olduklarında büyük rol oynar. Biraz sinirli olandan gülünç derecede katı olana kadar en gergin burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Akrep

Akrepler, yoğunlukları ile ünlüdür ve bu, aynı anda yaptıkları bir çok şey var demektir. Astrolog Kirilchik’e göre, “Akrepler ateşli öfkeleriyle tanınırlar, ancak yine de düzenli anksiyete ataklarına eğilimlidirler”. “Bu, ne pahasına olursa olsun, hedeflerine ulaşma konusundaki güçlü arzularından kaynaklanmaktadır” diye açıklıyor. Planları bozulursa gerginleşirler. En gergin burçlar arasında listelenen Akrepler, fikirlerini kolayca değiştirmez. Astrolog Clare, “Bir şeye bakışlarını bir kez diktiklerinde alternatif bakış açılarına pek sıcak bakmıyorlar ve hatta onlara meydan okuyan birini karakterlerine bir saldırı olarak kabul edebiliyorlar” diyor.

BENZER YAZI: İKİZLER ERKEĞİ VE KADINININ 15 OLUMSUZ ÖZELLİĞİ

5. Boğa

Boğa burcuna mensup bir arkadaşından konfor alanlarının dışına çıkmasını istemeyin, çünkü büyük olasılıkla reddedeceklerdir. Astrolog Clare, en gergin burçlar arasında olan Boğaların “hayatta kendiliğindenlik yerine istikrar isteyen dünyevi, rahatlık arayan insanlar” olduğunu söylüyor. “Geri çekilip hayatın tadını çıkarmayı sevseler de, sınırlarını zorlamak ve yeni arayışlar denemek konusunda kötü şöhrete sahipler” diye açıklıyor. Bu toprak burcu oldukça inatçı olması ile bilinir, bu nedenle dikkatlice düşünülmüş programlarını neredeyse hiçbir şey bozamaz. Boğa’nın düşündüğü bir şey gerçekleşmezse, Clare “bu boğalar için biraz endişeye neden olabileceği” konusunda uyarıyor.

BENZER YAZI: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR

4. Koç

Koç, bağımsız olması ile bilinir, bu da kalıplarını bozan bir plan değişikliği olduğunda katı olabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca biraz rekabeti severler ve inançları konusunda çok tutkuludurlar. Astrolog Clare, Koç’u “ateşli ve dinamik” olarak tanımlıyor ve “ateşlerinin yanmasına, fikirlerini ifade etmesine veya onları rahatsız eden bir şeye tepki vermesine izin veremedikleri zaman” hemen içlerine kapandıklarını söylüyor. Bu yere ulaştıklarında, tetikte kalacaklar ve onları tekrar açılmaya ikna etmek zor olabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ

3. Başak

Bu analitik toprak burcu, her şeyin planladığı gibi gitmesinden memnun olur. Clare, doğuştan endişeli olan bu kişilerin “hayatta düzen ve rutin aradıklarını bu sebeple de en gergin burçlar arasında olmasının garip olmadığını” söylüyor. Ve Başaklar her şeyi fazla düşündüklerinden, kendilerini en güvende hissettiklerinde sırada ne olduğunu bilirler ve buna göre hazırlanırlar. Bu, kendiliğindenlik için çok az yer bırakır. Clare, “Hayatın planları kaçınılmaz olarak yoldan çıktığında, Başakların soğukkanlılığını tamamen yitirdiği ve endişe verici bir gerginlik yaşadığını biliyor” diyor.

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

2. Yengeç

en gergin burçlar

Yengeçler son derece hassastır ve evde saklanmaktan mutludur. Her ne pahasına olursa olsun yüzleşmekten kaçınacaklar, pasif-agresif davranacaklar çünkü birine gerçeği söyleyemeyecek kadar gerginler. Clare, “Birkaç saniye içinde, sert sözler bir Yengeç’i özünde yaralayabilir ve inanılmaz derecede savunmacı olmalarına neden olabilir” diyor. Yengeçler endişeli hissettiklerinde tanıdık olana yönelirler. Astrolog Kirilchik, “Yengeçler bir sorunla karşılaştıklarında, uyum sağlamaya çalışarak onunla yaşamayı öğrenmeyi seçebilirler,” diye açıklıyor. Ancak konuya doğrudan yaklaşmak yerine strese girmeye devam edecekler. Bunu çözmeye çalışırsanız, onların koruyucu kabuğuna çekilmelerini bekleyin. Yengeçler normalde geri çekilmek istemezler, ancak bu şekilde hayatı daha kolay bulurlar.

BENZER YAZI: HANGİ BURÇ HANGİ BURÇLA UYUMLU? BURÇLARIN AŞK UYUMU

1. Oğlak

En gergin burçlar arasında birinci sırada yer alan Oğlaklar, başarıyı bulmaya odaklanmıştır ve zirveye ulaşma arzusunu tehdit eden herhangi bir şey olursa savunmacı davranabilir. Clare, “kuralları, sıkı çalışmayı ve sorumlulukları” denetleyen gezegen olan Satürn tarafından yönetilen Oğlaklar, “bu alanlarda herkesin bildiği gibi esnek değildir” diyor. Aynı zamanda hırslı olmayan insanlarla ilişki kurmakta aşırı zorluk çekmelerinin de sebebi budur. Clare’e göre, Oğlaklar “doğası gereği pasif olanlara karşı hoşgörülü veya anlayışlı olamazlar.” Bu özellikle işyerinde sorunlu olabilir. Akıllarında gergin olmaya çalışmıyorlar, sadece kendileri için önemli olan şeylere aşırı derecede odaklanıyorlar ve diğer her şeyin anlamsız olduğunu düşünüyorlar.

BENZER YAZI: BAŞKALARINI KÜÇÜMSEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ EN ALAYCI BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!