Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Güvenilir Burç

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Güvenilir Burç

Bu yazımızda sırlarınızı, duygularınızı, planlarınızı rahatça paylaşabileceğiniz en güvenilir burç hangisi merak ediyorsanız işte onlardan ilk altısı.

Bir sırrınızı paylaşmayı düşünüyorsanız, bazı insanların ağzı diğerlerinden çok daha gevşektir. Dedikoduları anında ağzından kaçıran ya da kendini daha iyi göstermek için senin gizli saklı duygularını ya da işlerini çabucak anlatacak birini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden lafı ağzınızdan çıkarmadan önce, en derindeki düşüncelerinizi kiminle paylaşacağınızı iyi düşünmelisiniz. Kime güveneceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için astrolojiye de bir bakmak lazım. Profesyonel astrologlardan, genel olarak güvenilirden sarsılmaz derecede erdemli olana kadar en güvenilir burç hangisi merak ediyorsanuz yazımızı okumaya devam edin.

6. Yay

Yay, güvenilirliğin zirvesinde olan bir burçtur. Heyecan arayan ve maceracı kişilikleri onları çok açık fikirli yapar, ancak bu her zaman hareket halindeki yaşam tarzı bazen onları biraz pervasız ve gevşek ağızlı olmalarına neden olabilir. Buradaki önemli kilit nokta, hayatınızdaki Yay’ın sır saklamanın ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağlamaktır.

Astrolog Honigman, en güvenilir burçlar arasında gösterilen Yayları “açık, dürüst ve kim oldukları konusunda şeffaf” olarak tanımlıyor. Bunun çoğu, “Jüpiter tarafından yönetilmeleri, dolayısıyla yaptıkları, söyledikleri veya düşündükleri her şeyin büyük olması” olduğunu açıklıyor. Kendilerini ifade etme konusunda kendilerine güveniyorlar ve insanların neden gerçeği saklamaya çalıştıklarını anlamıyorlar. Bu nedenle, onlara yalan söylemenizi istemezler ve sırrınızı saklamayı tercih ederler.

Bu aynı zamanda başkalarının da onların izinden gitmek isteyeceğini umarak kendi yolunu çizmeyi seven bir burçtur. Astrolog Alta, “Kendilerini lider ve guru olarak algılarlar, bu nedenle sevdiklerine karşı her zaman kendilerini sorumlu hissederler” diyor. Yaylar başarısız olmayı sevmezler, bu yüzden gizli bilgileri paylaştığınızda sizi hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınırlar.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

5. Başak

Bir Başak’a haksızlık ettiyseniz, muhtemelen kin besleyecek ve tüm aşırı analizlerinden sonra karşılık verecektir. Ama yakın çevrelerindekiler söz konusu olduğunda, son derece ilkelidirler.

Honigman, “Bir Başak’a güvenebilirsiniz, çünkü onlar titiz, çalışkan ve düzenli olmaları ile tanınırlar” diye açıklıyor. Ayrıntılara çok dikkat ettikleri için, en derindeki düşüncelerinizi ve duygularınızı ve bunlardan hangilerinin başka yerde paylaşılmaması gerektiğini anlayabilirler. Bu da onları en güvenilir burçlar arasına sokuyor.

Bu eleştirel yaklaşım aynı zamanda onları kaos zamanlarında istikrarlı ve rasyonel bir varlık haline getirir. Alta, onlara karşı dürüst olduğunuz sürece “aynı şekilde cevap vereceklerini” söylüyor. Gördüğünüz şey, bu burçla elde ettiğiniz şeydir, bu yüzden hayatınızdaki Başak ile samimi konuşmaktan çekinmeyin.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

4. Akrep

Akrepler gizemlidir ve bu zor özelliği korumanın bir parçası da sırlarınızı kendilerine saklamak anlamına gelir. Astrolog Davis, “Güven sorunları olmasına rağmen sorunları, problemleri ve zor zamanları paylaşmak için harika insanlardır” diyor.

Bu burçlar doğası gereği başkalarına güvenmezler, bu nedenle kendileri için güvenilir ve sadık olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Davis, “İnsanların sırlarını öbür dünyaya kadar saklayacaklardır” diyor.

En derin ve en karanlık sözlerini mezara götürecek olsalar da karşılığında aynı dürüstlüğü beklemeyin, yani kendi sırlarını kolay kolay paylaşmazlar. Sırlar ve yüzeyin altında saklı şeyler gezegeni Pluto tarafından yönetiliyorlar, bu yüzden gardlarını düşürmeleri zor.

BENZER İÇERİK: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

3. Oğlak

Oğlak, kendi duygularını paylaşmaktan hoşlanmayan bir burçtur ve bu, onlara güvendiğiniz şeylere de yansır. Davis, “Onları açılmaya zorlamak için aşırı önlemler gerekecek” diye açıklıyor. “[Onlar] sadece gerektiğinde destek direğiniz olarak hareket etmeyecekler, aynı zamanda kalın dış görünüşleri altında en karanlık sırlarınızı da koruyacaklar.” Son derece güvenilir olduklarını ve size bir söz verdiklerinde “buna uyacaklarını ve asla unutmayacaklarını” söylüyor.

Sadece sır saklamanın dışında, bu, özellikle işyerinde, hayatın her alanında ahlaki ve etik olmaya güvenebileceğiniz bir burçtur. Honigman, Oğlak’ın paraya, statüye ve zirveye çıkmaya çok değer vermesine rağmen, “çok ilkeli olduklarını ve gittikleri yere ulaşmak için yalan söyleyip hile yapmayacaklarını” belirtiyor. Herhangi bir düşüncesizliğin sonunda onları yakalayacağını ve başarı planlarını engelleyeceğini biliyorlar.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

2. Yengeç

En güvenilir burçlar arasında bulunan Yengeç, en sadık burç olarak kabul edildiğinden, arkadaşlarını ve ailelerini kendilerinden üstün tutar ve bu insanları yaşamlarında beslemek için doğal bir eğilime sahiptir. Sert kabuklara sahip olsalar da, “[Yengeçler] her şeyi ciddiye alır ve… başkalarına kendi kendilerine istediklerini yaparlar” diyor Honigman.

Yengeçlerin derin empatisi aynı zamanda güvenilir olmakla eşdeğerdir. Davis, “Yüksek düzeyde duygusal zekaları, başkalarının acılarını ellerinden gelen en iyi şekilde anlamalarını sağlıyor” diyor. “Doğru ve yanlış konusunda keskin bir anlayışları var” diye ekliyor ve gerçekten arkadaşlarının kendilerine güvenmelerini istiyorlar. Onlara yakın birini hayal kırıklığına uğratmak, bir Yengeç için utanç verici bir durumdur.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR

1. Boğa

En güvenilir burçlar arasında zirveyi kaptırmayan Boğa, insanlarla ilgilenmeyi sever ve en yakın arkadaşlarına ve ailesine asla ihanet etmez. Honigman, bu toprak burcunun enerjisinin “rahatlık, güvenlik, emniyet ve huzur” için güçlü bir arzuya yol açtığını söylüyor. Oraya ulaşmak için dedikodu yapmazlar veya insanların arkasından konuşmazlar, çünkü bu istenmeyen olumsuzlukları ortaya çıkarabilir.

Yengeç burcu gibi, Boğa da köşenizde olması gereken son derece sadık ve destekleyici bir kişidir. Bu durumda, arzuladıkları rahatlığı sevdikleri kişilere vermekte kararlı oldukları için inatçı tarafları işe yarar. Bu, güvenilir bir sırdaş olmayı ve işler zorlaştığında güvenebileceğiniz biri anlamına gelir. Alta’nın dediği gibi, Boğa’nın çemberindekilerin “hayal kırıklığına uğraması veya üzülmesi pek olası değildir.”

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!