Cuma, Nisan 26, 2024
Ana SayfaSinemaErotik Filmler: İzlerken Keyfe Geleceğiniz En İyi 28 Erotik Film

Son Yazılar

Erotik Filmler: İzlerken Keyfe Geleceğiniz En İyi 28 Erotik Film

En iyi, eski ve yeni, fransız, +18 erotik filmler ile sizler için seçtiğimiz libido artırıcı, en güzel erotik filmler listemizi hazırladık.

Sıradan bir günün ardından erotizm kokulu bir şeyler izlemek isterseniz, sizlerle en iyi ve önerilen erotik filmler listemizi paylaşabiliriz. Sıralama listesinde IMDb puanı yüksek olan, +18’e yakın, Fransız, Türkçe dublajlı, eski ve yeni, kısa ve dram içeren en güzel ve en iyi erotik filmleri özenle seçtik.

Cinsellik ağırlıklı filmler listemize göz attıysanız, işte en iyi erotik filmler listemiz o yazımızın bir tık daha yaramazı. Aman dikkat, şimdiden uyarmak isteriz, fazla erotik ve porno film izlemek insanlarda cinsel isteksizliğe sebep olabiliyormuş. Siz siz olun, paylaştığımız en iyi erotik filmleri sık sık izlemeyin. 🙂

İzlerken kalp çarpıntısı yaptıracak en iyi erotik filmler listemizi IMDb puanlarını dikkate alarak sıraladık. Eski ve yeni, 18 yaş sınırlaması olan ve aralarında Fransız yapımları da bulunan Türkçe dublajlı en iyi erotik filmler listemiz işte yazımızda.


Karanlığın Elli Tonu

Anastasia kendisine aşık olan zengin iş adamı Christian Grey ile birlikteliğini sonlandırmak istemektedir. Fakat bu düşündüğü kadar kolay olmamaktadır. Çift bir araya gelir, ve sorunların üstesinden gelebileceklerine karar verip, ilişkiye devam kararı alırlar. Grey’in eski aşna fişneleri Anastasia’nın başına bela olurlar. Bir taraftan aşık ama bir taraftan da yıpranan güzel kızımız, zorlukların üstesinden gelebilecek midir? Sıradışı konusuyla “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümünden alıntılanan “Karanlığın Elli Tonu” filmi en iyi erotik filmler sıralaması içinde IMDb puanı düşük de olsa izlenmeye değer bir yapım.

Yayınlanma Yılı: 2017
IMDb Puanı: 4,6/10 – 89.991 Oy
Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson
Tür: Erotizm, Dram

BENZER YAZI: NETFLİX EROTİK KORKU FİLMLERİ


Özgürlüğün Elli Tonu

Anastasia ve Christian, karmakarışık, bir ayrı bir barışık yaşadıkları ilişkide en sonunda amaçlarına ulaşırlar. Birbirlerini çok sevmeleri ve dolu dizgin yaşadıkları aşk sonunda evlilikle sonlanmıştır. Fakat Jack, Anastasia’nın peşini bırakmaz ve çifte huzur vermez. Anastasia’nın aşık olduğu adamla birlikte lüks içinde yaşaması da hayatının normalleşmesine yeterli gelmez. Sıradışı konusuyla “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden alıntılanan “Özgürlüğün Elli Tonu” filmi en iyi erotik filmler sıralaması içinde IMDb puanı düşük de olsa izlenmeye değer bir yapım.

Yayınlanma Yılı: 2018
IMDb Puanı: 4,5/10 – 53.864 Oy
Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson
Tür: Erotizm, Dram

İLGİLİ YAZI: SEKS VE ÖN SEVİŞME HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN 38 ŞEY


Virgin Territory

Filmin Türkçe adı ‘Bakireler Diyarı‘dır ve Floransa’da geçen bir 14. yüzyıl hikayesi. Virgin Territory filminde genç rahibeler, İtalya’nın bir bölgesinde güzel vakit geçirmektedirler. Dışardan çok anlaşılmasa da onlar şehvetli rahibelerdir. Bu sürede kara veba ülkeye yayılmaya başlar, kendi bulundukları yere kadar yaklaşmıştır. Vebadan kurtulmak için kaçıp saklanırlar, işte filmin en zengin görüntüleri de burada geçer.

Yayınlanma Yılı: 2007
IMDb Puanı: 4,8/10 – 7.478 Oy
Oyuncular: Hayden Christensen, Mischa Barton, Ryan Cartwright
Tür: Erotizm, Macera, Tarih


A Teacher

Cinsel ilişkiye girmek için öğrencisiyle olan ilişkisinin kapsamını aşan bir öğretmenin her iki taraf için de sorun yaratması kaçınılmazdır. İngilizce öğretmeni olduğu okulun öğrencilerinden biri olan Eric (Will Brittain) ile hararetli bir cinsel ilişki yaşayan Diana Watts’ın (Lindsay Burdge) hayatında yaşananlar tam olarak budur. Ancak Diana, yakalanırsa işlerin onun için pek de hoş olmayacağının ve hatta işini kaybedebileceğinin farkındadır. Bu nedenle, tüm risklerden kaçınmak için Eric’ten olabildiğince uzak durmaya karar verir. Ancak, Eric’le birlikte olma arzusu ile doğru şeyi yapma arzusu arasında bölündüğü için sorunlar artmaya devam eder. Öğretmen öğrenci arasında yaşanan en iyi erotik filmler arasında gösterilen yapımı izlemelisiniz.

Yayınlanma Yılı: 2013
IMDb Puanı: 4,8/10 – 5.177 Oy
Oyuncular: Lindsay Burdge, Will Brittain, Jennifer Prediger

Tür: Erotizm, Romantik, Drama


Swimming Pool

Bu Francois Ozon gizemi, yerinden edilmiş bir İngiliz yazar olan Sarah Morton’un etrafında dönüyor. Londra’dan bıkan ve yeni romanı için ilham arayan kadın, yayıncısı John Bosload’un Luberon’daki evinde kalma teklifini kabul eder. Ancak huzuru Julie adında çekici bir genç kadının gelişiyle bozulur. Sarah’nın ciddi ve sert İngiliz tavrı, Julie’nin pervasız, cinsel içerikli yaşam tarzıyla sarsılır. Havuz evinde bir ceset bulununca işler daha da çetrefilli bir hal alır. Aynı derecede eğlenceli ve gizemli bir film.

Yayınlanma Yılı: 2003
IMDb Puanı: 6,7/10 – 48.144 Oy
Oyuncular: Charlotte Rampling, Charles Dance, Ludivine Sagnier
Tür: Erotizm, Dram


Kışkırtma

20 yaşındaki Carla, özlem içinde sevgilisi Matteo’yu Venedik’te beklemektedir. Carla, sevgilisi Matteo için kiralayacak bir daire bakmaktadır ve görüştüğü emlakçı Maria, Carla’ya ilgi duyar, bunu hissettirir. Carla’da emlakçının bu duygularına karşılık verir. Matteo, sezgileriyle bir şeyler hisseder ve gezi planını iptal eder ve Carla’dan ayrılır. Carla, terkedilmenin intikamını alırcasına Maria’nın eski eşi Mario’yla birşeyler yaşarmış gibi cevap verir. Sonrasında birkaç küçük oyunla daha birbirlerini kızdırmaya çalışırlar. Sonunda ne olur izleyerek görmelisiniz. En iyi erotik filmler arasında cüretkar sahneleriyle izlemeye değer bir film.

Yayınlanma Yılı: 2000
IMDb Puanı: 5,5/10 – 4.889 Oy
Oyuncular: Yuliya Mayarchuk, Jarno Berardi, Francesca Nunzi
Tür: Erotizm, Komedi


Dokuz Buçuk Hafta

ABD’nin New York şehrindeki bir sanat galerisinde çalışarak hayatını sürdüren Elizabeth, bir gün gizemli bir adam olan John tarafından baştan çıkarılır. Aşk arayışında olan Elizabeth için doğru kişi midir bilinmez ama, 9 buçuk hafta sürecek sıradışı ve erotizm kokan bir ilişki yaşayacaklardır. 1986 yılında vizyona girmiş olan bu film, erotik sahneleriyle o döneme damga vurmuş, kült filmleri arasına girmiştir.

Yayınlanma Yılı: 1986
IMDb Puanı: 6,0/10 – 36.852 Oy
Oyuncular: Mickey Rourke, Kim Basinger, Margaret Whitton
Tür: Erotizm, Dram


Bruna Surfistinha

‘Akrebin Tatlı Zehri – Brezilya’lı Bir Telekızın Günlüğü’ adlı kitaptan uyarlanan film, maddi durumu iyi olan bir ailenin üyesi olan 17 yaşındaki Raquel ismindeki kızımızın, tüm ailesine isyan ederek telekız olması ve yaşadıkları anlatılıyor. 21 yaşına kadar profesyonel olarak hayat kadınlığı yapan kızın yaşadıkları izleyicilerle paylaşılıyor. En iyi erotik filmler arasında, gerçek hayattan alınan bir kesitin aktarıldığı film hem güzel hem de erotik sahneleri ile beğeni topluyor.

Yayınlanma Yılı: 2011
IMDb Puanı: 6,1/10 – 6.731 Oy
Oyuncular: Deborah Secco, Cássio Gabus Mendes, Drica Moraes
Tür: Erotizm, Dram, Biyografi


The Girl in the Book

Filmin ana karakterlerinden biri olan Alice, güzel ve genç bir kadındır ve editörlük yapmaktadır. Bir gün Alice’den, Milan adlı iyi bir yazarın yeni çalışmasının editörlüğünü yapması istenir. Aslında Alice Milan’ı tanımaktadır. Çünkü bundan 15 yıl önce Alice’in babası Milan’a destek olmuştur. Yalnız, Alice ile Milan arasında 15 yıl önce yaşanmaması gereken şeyler yaşanmıştır. Zaten bozuk olan hayatı ve yara dolu ruhu gittikçe daha kötüleşmeye başlar. Tek gecelik ilişkiler yaşayarak garip bir hayata sürüklenir. Milan’ı da yeniden görünce işler iyice karmaşıklaşır.

Yayınlanma Yılı: 2015
IMDb Puanı: 6,1/10 – 4.131 Oy
Oyuncular: Emily VanCamp, Courtney Daniels, Jordan Lage
Tür: Erotizm, Dram


Henry ve June

20. yüzyıla isimlerini altın harflerle yazdırmış olan iki yazarın yaşadıklarını konu alan filmde, Anais Nin ilk kitabını tamamlamaya çalışan bir yazardır, kocasını sevmektedir fakat cinsel arzularını tatmin edememektedir. Bir vesile ile Henry Miller ile tanışır, daha sonra Henry’nin karısı June ile de tanışacaktır. June Amerika’ya giderken kendisinin de onayıyla Henry ve Anais’in arasında bir ilişki başlar. Anais’in bunu takip eden zaman içinde bir sürü partneri olacaktır. Bu birbirinden farklı aşk hikayelerinin çevresinde dönen film +18 olarak sınıflandırılan ilk film olacaktır.

Yayınlanma Yılı: 1990
IMDb Puanı: 6,3/10 – 12.205 Oy
Oyuncular: Fred Ward, Uma Thurman, Maria de Medeiros
Tür: Erotizm, Dram, Biyografi


Malizia

En güzel erotik filmler arasında yer alan Malizia’da, filmin ana karakteri Angela’nın Sicilyalı zengin ve muhafazakar bir ailenin evinde çalışmaya barlar. Cinselliği yeni yeni öğrenen Nino, Angela’ya karşı ilgi duyar. Filmde Nino’nun Angela’yı gizli gizli izlediğini, hatta tacizde bulunduğu ve Angela’nın hiç birisine olumsuz karşılık vermediğine şahit oluyoruz. Yani filmde Nino ve Angela’nın erotik sahnelerin bol olduğu ilişkilerini izliyoruz.

Yayınlanma Yılı: 1973
IMDb Puanı: 6,4/10 – 2.395 Oy
Oyuncular: Laura Antonelli, Turi Ferro, Alessandro Momo
Tür: Erotizm, Dram, Komedi


Vahşi Şeyler

Sam Lombardo, bir lisede rehber öğretmenlik yapmaktadır. Fakat Suzie Toller ve Kelly Van Ryan adlı iki kız öğrencinin kendilerini taciz ettiği gerekçesiyle Lombardo’dan şikayetçi olurlar. Öğretmen kendini savunması için avukat Bowden ile anlaşır. Dava günü gelir, Suzie ve Kelly intikam almak için böyle bir şikayette bulunduklarını söyleseler de aslında durum tam da öyle değildir. Lombardo masum mu?

Yayınlanma Yılı: 1998
IMDb Puanı: 6,5/10 – 106.710 Oy
Oyuncular: Kevin Bacon, Neve Campbell, Matt Dillon
Tür: Erotizm, Dram, Suç, Gizem


Genç ve Güzel (Jeune & Jolie)

Herkes gibi sıradan bir öğrencilik hayatı yaşayan Isabelle, hiç ihtiyacı olmadığı halde para karşılığında kendinden yaşça büyük adamlarla birlikte olmaya başlar. Öncelerde bunu öylesine yapan güzel kız Isabelle, daha sonra takıntı haline getirdiği bu işi ilerletir.

Yayınlanma Yılı: 2013
IMDb Puanı: 6,7/10 – 31.725 Oy
Oyuncular: Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Frédéric Pierrot
Tür: Erotizm, Dram, Romantizm


İtiraf: Bölüm 2

Nymphomaniac 1 yani İtiraf filminin birinci bölümünün devamı niteliğindeki filmde, seks bağımlısı Joe’nun hayatının farklı dönemlerini perdeye taşıyan film, oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna ve çok konuşulacak erotik sahneleri izleyicilere sunuyor.

Yayınlanma Yılı: 2013
IMDb Puanı: 6,7/10 – 85.438 Oy
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Willem Dafoe
Tür: Erotizm, Dram


Ölesiye

Dr. Fleming parlamento üyesi olan önemli ve tanınmış biridir ve oğlunun nişanlısı Anna’ya aşık olur. Takıntılı bir şekilde, hayattaki her şeyinden vazgeçip sadece Anna ile hayatına devam etmek istemektedir. Fakat Anna bunun böyle olmasını istemez, Fleming’in oğlu ile evlenince her şeyin kapanacağını düşünür ama öyle olmaz.

Yayınlanma Yılı: 1992
IMDb Puanı: 6,8/10 – 16.115 Oy
Oyuncular: Jeremy Irons, Juliette Binoche, Miranda Richardson
Tür: Erotizm, Dram, Romantizm


Sevgili

En güzel erotik filmler arasında bulunan L’amant, yoksul bir aile üyesi ve sadece tek bir elbisesi olan, en büyük hayali iyi bir yazar olmak isteyen genç bir kız ile ve Çinli bir adam’ın hikayesiyle başlıyor. Bir gün feribotla bir yere giderken, zengin bir Çinli işadamının oğlu ile tanışır. Erotik sahneleri ile beğeni kazanan filmin, senaryosu güzel ve izlemeye değer bir film.

Yayınlanma Yılı: 1992
IMDb Puanı: 6,9/10 – 18.924 Oy
Oyuncular: Jane March, Tony Ka Fai Leung, Frédérique Meininger
Tür: Erotizm, Dram, Romantizm, Biyografi


İtiraf: Bölüm 1

Filmin ingilizce ismi Nymphomaniac. Kendi kendine teşhis konmuş bir nemfomanyak, erotik deneyimlerini dayaktan sonra onu kurtaran adama anlatır. Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor. Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe’yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar…

Yayınlanma Yılı: 2013
IMDb Puanı: 6,9/10 – 114.914 Oy
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin
Tür: Erotizm, Dram


Exotica

Exotica erotik sahneleri ile ödüllü bir filmdir. Filmi izlemeye başladığınız basit bir erotik film gibi gelebilir sizlere, fakat senaryosu ve derin anlamlar katılan karakterleri, filmi sonuna kadar izlerseniz beğeninizi kazanacaktır. Homoseksüel bir genç olan Thomas, geçimini hayvan kaçakçılığı yaparak sağlamaktadır. Sıklıkla Exotica isimli striptiz kulübüne gider ve güzeller güzeli Christina‘yı izler. Fakat filmde çok gizemli konular var, sonuna kadar izlenmezse pek de bir şey anlaşılamayacaktır.

Yayınlanma Yılı: 1994
IMDb Puanı: 7,0/10 – 17.744 Oy
Oyuncular: Bruce Greenwood, Elias Koteas, Don McKellar
Tür: Erotizm, Dram


Sekreter

Lee Holloway, bir hukuk şirketinde sekreter olarak iş bulur. Şirketin sahibi Bay Grey’e saplantılı derecede aşık olur. Tuhaf ve mazoşist bir ilişki içine girer. En iyi erotik filmler içinde muhteşem sahneleri ile aklınızı başınızdan alacak bir film.

Yayınlanma Yılı: 2002
IMDb Puanı: 7,0/10 – 82.172 Oy
Oyuncular: James Spader, Maggie Gyllenhaal, Jeremy Davies
Tür: Erotizm, Komedi, Dram


Temel içgüdü

Nick Curran, San Francisco şehrinde polis teşkilatında cinayet masasında çalışan bir dedektiftir. Bir dosyayı araştırırken davanın şüphelisi olan Catherine Trammel’le tanışır ve yakınlaşırlar. Catherine yazardır ve cinsellik konusunda bazı şeyleri aşmış bir kadındır. Yazdığı son kitabında ise dedektifin baktığı dosyadaki cinayetin bir benzerini çok detaylı şekilde yazmıştır. Catherine çekici bir kadındır, dedektif Nick bundan çok etkilenir ve adı konulmamış bir ilişki yaşamaya başlarlar. Cinayet, suç ve erotizm türlerini barındıran bu filmi mutlaka duymuşsunuzdur. Henüz izlemediyseniz tavsiye ederiz.

Yayınlanma Yılı: 1992
IMDb Puanı: 7,0/10 – 172.308 Oy
Oyuncular: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza
Tür: Erotizm, Dram, Gerilim, Gizem


Paris’te Son Tango

Jeanne, evlendikten sonra eşiyle birlikte yaşayacakları bir ev aramaktadır. Ev ararken bir gün kendinden yaşça büyük Paul ile tanışır. Amerikalı olan Paul, Jeanne’i etkiler ve çift yasak aşk yaşamaya başlarlar. İkilinin tek kuralı, birlikte olduklarında normal hayatları ile ilgili birbirlerine soru sormayacaklardır.

Yayınlanma Yılı: 1972
IMDb Puanı: 7,0/10 – 48.973 Oy
Oyuncular: Marlon Brando, Maria Schneider, Maria Michi
Tür: Erotizm, Dram


The Girlfriend Experience

Christine, hukuk fakültesinde öğrencidir ve sınıf arkadaşları ile ilişkileriyle birlikte hayata daha geniş bakmaya başlar ve kendini keşfetmek ister. Christine Reade adlı güzel kızımız, Chicago-Burnham Hukuk Fakültesi’nde öğrencidir. Alanında ün yapmış Kirkland & Allen adlı şirkette stajyer öğrenci olarak çalışmaktadır. Christine’in yakın arkadaşlarından biri olan Avery eskort olarak çalışmaktadır ve çok para kazanmaktadır. Avery, arkadaşının aklına girer ve Christine’nin de çok para kazanabileceğini söyler. Avery’nin hayatı Christine’in ilgisini çekmiştir ve o da bu işe girişmeye karar verir.

Yayınlanma Yılı: 2016
IMDb Puanı: 7,1/10 – 8.436 Oy
Oyuncular: Riley Keough, Paul Sparks, Mary Lynn Rajskub
Tür: Erotizm, Dram


Düşler, Tutkular & Suçlar

Isabelle ve kardeşi Theo, ailelerinin tatil için evden ayrılmasıyla başbaşa kalırlar ve bu sırada da Amerikalı gençle tanışıp arkadaş olurlar. Matthew’ı Isabelle ve Theo ile yakınlaştıran şey sinema konuları olmuştur. İngilizce adı “The Dreamers“, üçlü arasındaki arkadaşlık, tutku ve cinsellik konuları güzel bir senaryo ile izleyicilerle buluşuyor.

Yayınlanma Yılı: 2003
IMDb Puanı: 7,2/10 – 109.166 Oy
Oyuncular: Michael Pitt, Louis Garrel, Eva Green
Tür: Erotizm, Dram


Tuhaf İlişkiler

Corky, önceden işlediği suçlardan dolayı 5 yıl cezaevinde yatmıştır. Çıktıktan sonra, normal hayata karışabilmek için sıradan bir apartman dairesi kiralar. Burada mafya üyesi Cesar ve Cesar’ın maddi gücüne aşık olan sevgilisi Violet ile tanışır. Corky ve Violet’in arasında, tutluku bir ilişki başlar. Çılgın aşıklar Cesar’ın parasını çalarak yeni bir hayata başlamak isterler. Yalnız hayallerine ulaşmak o kadar da kolay olmayacaktır.

Yayınlanma Yılı: 1996
IMDb Puanı: 7,3/10 – 49.814 Oy
Oyuncular: Jennifer Tilly, Gina Gershon, Joe Pantoliano
Tür: Suç, Erotizm, Dram


Secret Diary of a Call Girl

Belle de Jour adlı bir fahişenin blog ve kitaplarından alıntı yapılarak dizi formatında yayınlanan yapımdır. Eskort kızımızın, müşteri tiplerini ve yaşadıklarını erotizm kokan sahnelerle izliyoruz. En iyi erotik diziler arasında kaçırılmaması gereken bir yapım.

Yayınlanma Yılı: 2007 – 2011
IMDb Puanı: 7,4/10 – 12.443 Oy
Oyuncular: Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi
Tür: Erotizm, Dram


Mavi En Sıcak Renktir

Adèle, hayat kadınlığı yapan bir öğrencidir. Erkek arkadaşları vardır fakat onlardan istediği duyguları alamaz. Hoşlandığı bir kız tarafından da reddedilir. Daha fazlasını hayal ediyordur. Adèle, Emma ile tanışır ve birlikte sosyal kabulü, cinselliği ve olgunlaşan ilişkilerinin duygusal yelpazesini keşfeder.

Yayınlanma Yılı: 2013
IMDb Puanı: 7,7/10 – 136.176 Oy
Oyuncular: Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Salim Kechiouche
Tür: Erotizm, Dram

BENZER YAZI: NETFLİX’TE YAYINLANMIŞ GAY, LEZBİYEN, LGBT FİLMLERİ


Hizmetçi

Hizmetçi filmi, kiralanan bir hizmetçinin evin hanımına duyduğu aşkı konu ediyor. En iyi erotik filmler arasında IMDb’de 8,1 puan alan filmde, Kont lakabı ile tanınan hünerli bir dolandırıcı, saf gibi görünen Japon hanımefendi Hideko’nun mallarını çalabilmek için bir plan yapar. Ona yardım etmesi için Leydi’ye Sook-hee isminde bir hizmetçi kiralar. Ancak Sook-hee, Hideko’ya aşık olması ile işler sarpa sarar.

Yayınlanma Yılı: 2016
IMDb Puanı: 8,1/10 – 106.699 Oy
Oyuncular: Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Cho
Tür: Erotizm, Dram, Gerilim


Amerikan Güzeli

Alt tabakaya yakın bir sınıf içinde bulunan Amerikan ailesinin içinde bulunduğu depresif, fakir ve dağılma konuları işleniyor. Ailenin babası olan Lester, yaşadığı hayattan tiksinen, kızı ve karısıyla iletişim kuramadan yaşlanan bir kişidir. Kendini genç hissetmek için farklı yöntemler geliştirir, kızının en yakın arkadaşı güzeller güzeli bir kızla cinsel hayat yaşamaya başlar. Elbete bu durum aile hayatını da etkileyecektir.

Yayınlanma Yılı: 1999
IMDb Puanı: 8,3/10 – 1.053.836 Oy
Oyuncular: Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch
Tür: Erotizm, Dram


Erotik filmler haricinde diğer film önerilerimizi de görmek ister misiniz?

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!