Ana Sayfa Sinema Erotik Filmler: İzlerken Keyfe Geleceğiniz En İyi 27 Erotik Film

Erotik Filmler: İzlerken Keyfe Geleceğiniz En İyi 27 Erotik Film

En iyi, eski ve yeni, fransız, +18 erotik filmler ile sizler için seçtiğimiz libido artırıcı, en heyecanlı 27 erotik film listesi hazırladık.

2
1580
erotik filmler

Sıradan bir günün ardından erotizm kokulu bir şeyler izlemek isterseniz, sizlerle en iyi ve önerilen erotik filmler listemizi paylaşabiliriz. Sıralama listesinde IMDb puanı yüksek olan, +18’e yakın, Fransız, Türkçe dublajlı, eski ve yeni, kısa ve dram içeren en güzel ve en iyi erotik filmleri özenle seçtik.

Cinsellik ağırlıklı filmler listemize göz attıysanız, işte en iyi erotik filmler listemiz o yazımızın bir tık daha yaramazı. Aman dikkat, şimdiden uyarmak isteriz, fazla erotik ve porno film izlemek insanlarda cinsel isteksizliğe sebep olabiliyormuş. Siz siz olun, paylaştığımız en iyi erotik filmleri sık sık izlemeyin. 🙂

İzlerken kalp çarpıntısı yaptıracak en iyi erotik filmler listemizi IMDb puanlarını dikkate alarak sıraladık. Eski ve yeni, 18 yaş sınırlaması olan ve aralarında Fransız yapımları da bulunan Türkçe dublajlı en iyi erotik filmler listemiz işte yazımızda.


27. Özgürlüğün Elli Tonu

En iyi erotik filmler – Özgürlüğün Elli Tonu

Anastasia ve Christian, karmakarışık, bir ayrı bir barışık yaşadıkları ilişkide en sonunda amaçlarına ulaşırlar. Birbirlerini çok sevmeleri ve dolu dizgin yaşadıkları aşk sonunda evlilikle sonlanmıştır. Fakat Jack, Anastasia’nın peşini bırakmaz ve çifte huzur vermez. Anastasia’nın aşık olduğu adamla birlikte lüks içinde yaşaması da hayatının normalleşmesine yeterli gelmez. Sıradışı konusuyla “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden alıntılanan “Özgürlüğün Elli Tonu” filmi en iyi erotik filmler sıralaması içinde IMDb puanı düşük de olsa izlenmeye değer bir yapım.

Yayınlanma Yılı: 2018
IMDb Puanı: 4,5/10 – 53.864 Oy
Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson
Tür: Erotizm, Dram

İLGİLİ YAZI: SEKS VE ÖN SEVİŞME HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN 38 ŞEY


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.