3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 8, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Astrologlara Göre En İyi Giyinen Burç

Bazı insanlar sadece basitçe giyinir, diğerleri ise zevklidir. Sebebi astroloji olabilir, işte en iyi giyinen burçlar hangileri, yazımızda.

Bazı insanlar için giyinme eylemi sadece bir zorunluluktur, dışarı çıplak çıkamayacaklarını bilirler. Diğerleri için, bireyselliklerini ve yaratıcılıklarını sergilemek ve bazen de tasarım kıyafetlerini sergilemek için bir fırsat. İkinci kategoriye girerseniz, muhtemelen kıyafetlerinizi günler öncesinden planlıyor ve haftalarca bir sonraki hafta neler alacağınızı aklınıza not ediyorsunuz. Ve belki de stil, çekicilik ve güzellikle nasıl bu kadar ilgilendiğinizi merak etmeyi bıraktınız bile. Durum buysa, başka yere bakmayın: muhtemelen astroloji ile ilgilidir. Son derece şıktan son derece modayı takip edene kadar en iyi giyinen burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6
Oğlak Burcu

En iyi giyinen burçlar arasında Oğlak burcunda doğanlar, zodyakın en çalışkan ve başarılı üyeleri olarak bilinirler. Ancak, genellikle Excel tablolarına veya PowerPoint sunumlarına odaklanmış olmaları, stilden yoksun oldukları anlamına gelmez. Koç ve astrolog Linda Berry, “Oğlak, derinliği ve bilgeliği ifade etmeye çalışır ve bunu göstermek için elinden gelenin en iyisini yapar” diyor. “Bu çalışkan, ciddi ve son derece hırslı bireyler, başarılarını sağlamak için kendilerini nasıl sunduklarını da içeren güçlü bir temel oluştururlar.” Başka bir deyişle, Oğlaklar, gardırop ve stil seçimleri de dahil olmak üzere hayatlarındaki her şeye hesaplı bir yaklaşım benimser.

BENZER İÇERİK: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR

5
Akrep Burcu

en iyi giyinen burçlar

Akrep arkadaşlarına, ailesine ve moda anlayışlarına son derece sadıktır. Ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman, “Tarzları ve bağlılıkları var” diyor. İlginç bir şekilde, Akrepler belirli bir ortama uyum sağlamak istemezler. Bunun yerine, sadece bir estetik seçerler ve gardırobunu buna göre doldururlar. Honigman, “Tarzlarını yansıtacak ve kaliteli kıyafetler almayı tercih ederler” diyor. “Bireysel tarzları her şey olabilir, ancak moda yoluyla kendilerini ifade etme şekilleri rakipsizdir.” Bu nedenle, dolabındaki her parça diğer her şeyle eşleşir ve bu da insanların onları hatırladığı tutarlı bir görünüm yaratır.

BENZER İÇERİK: BURÇLARIN GİZLİ, SAKLI, SKANDAL SIRLARI

4
Başak Burcu

Başka bir toprak burcu olan Oğlak’a benzer şekilde, Başak’ın moda zekası, oyuna olan bağlılığından gelir. Futurio uygulamasının astrologu Alice Alta, sezgiden ziyade bu alandaki bilgi tarafından yönlendirildiklerini belirtiyor. Alta, “Başaklar, moda üzerine çeşitli kitaplar okuyarak veya bu konuyla ilgili TV şovları izleyerek bir şeyleri nasıl birleştireceklerini muhtemelen öğreneceklerdir” diyor. “Sonuç olarak, diğer tüm burçlar onları kıskanacak kadar şık görünebilirler.” Bu da onları en iyi giyinen burçlar arasında kolayca sokuyor.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

Başakların da lükse düşkün olmasının da bir zararı yoktur. Honigman, “Zengin ya da fakir, bir Başak, zamana direnecek giyim eşyalarına ellerinden geleni yapacaktır” diyor. “Etiket bağımlısı değiller ama kaliteli tasarımlar giyecekler.” Muhafazakar zevkleri sayesinde, aşırı moda kurbanı gibi görünen bir Başak’ı nadiren bulacaksınız.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

3
Aslan Burcu

en iyi giyinen burçlar

Güneş tarafından yönetilen ve ateş burçları arasında olan Aslan, ilgi odağı olmaya bayılıyor ve bunu elde etmenin en kolay yollarından biri de muhteşem bir kıyafet giymek. Profesyonel astrolog Katherine Metcalf, “Aslanlar ya tamamen benzersiz kıyafetler ya da parlak renkler giyerek kalabalığın içinde her zaman göze çarpar” diyor.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Göz alıcı görünümleri kıyafetleriyle de bitmiyor. Crescent Divination’da falcı ve astrolog Crescent, “Aslan yelesiyle bilinir yani saç onlar için önemlidir, bu nedenle sadece kıyafet harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda saç da buna eşlik ediyor” diyor. Aslan arkadaşınızın görünüşünü taklit etmek istiyorsanız, kıyafetleri bir araya getirmek için onlardan yardım istemekten çekinmeyin. Bu arkadaş canlısı, sıcak ve destekleyici burç, yol boyunca size memnuniyetle yardımcı olacak ve sizi heyecanlandıracaktır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

2
Terazi Burcu

Zodyak’ın en iyi giyinen burçlar listesinde olan Terazi’nin, aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilmesi şaşırtıcı değil. Kozmik danışman ve astrolog Lauren DeGolia, “Teraziler modaya birer sanat eseri gibi davranırlar, kıyafetlerini oluştururken her zaman benzersizliğe ve bireyselliğe odaklanırlar” diyor. “Küçük butiklerden alışveriş yapanlar, moda tutkunu arkadaşlarından en çok iltifatı alacak en eşsiz parçaları arıyorlar.”

BENZER İÇERİK: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

Ek olarak, kıyafet detaylarını öğrenmek ve analiz yaptırmak için her zaman bir Terazi’ye güvenebilirsiniz. Honigman, “Akıllı hava elementleri sayesinde diğer herkesin ne giyeceğini doğru bir şekilde tahmin etme yeteneğine sahipler, bu yüzden asla aşırı, az ya da bağlam dışı giyinmezler” diyor. Bir dahaki sefere siyah kravatla bir düğün için giyinme konusunda sorun yaşıyorsanız, bir Terazi’ye danışın.

BENZER İÇERİK: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

1
Boğa Burcu

en iyi giyinen burçlar

Ayrıca Venüs tarafından yönetilen Boğa, cömert, güzel ve estetik açıdan hoş olan her şeyi sever. Astrolog Metcalf’a göre, bu burç inanılmaz derecede dokunsaldır ve rahat ipekler ve havadar pamuklular gibi lüks kumaşlara ilgi duyar. Alta, “Bir Boğa kadını hassasiyet, güzellik ve kadınlık örneği olabilir; kendi benzersiz imajını yaratabilir” diyor. “Bir Boğa erkeğinin zevki enfes. Sıradan bir takım elbise giyse bile, imajını özellikle çekici kılmak için mendil veya saat gibi aksesuarlar ekleyebilir.” Boğa arkadaşınızın kıyafetlerinin her zaman mükemmel bir şekilde dikilmesini ve klasik ile moda arasındaki dengeyi kurmasını bekleyebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.