3.3 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 8, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaCinsellikİlişkinizi Renklendirip, Zevk Aldıracak En İyi Seks Pozisyonları

Son Yazılar

İlişkinizi Renklendirip, Zevk Aldıracak En İyi Seks Pozisyonları

Cinsel hayatınızı renklendirmek için neler yapıyorsunuz? Sizlere biraz fikir vermek için en iyi seks pozisyonları hangileri paylaşıyoruz.

Uzun süreli bir ilişki içinde olmanız ya da flört ediyor olmanız önemli değil – hepimiz için bir rutine düşmek ya da sadece “seks yaptığımızda neyin işe yaradığına” güvenmek çok kolay. Cinsellik sırasında genellikle aynı şeyleri mi yapıyorsunuz? Seks hayatınızı biraz daha renklendirmek için en son ne zaman bir şeyler düşündünüz? İşte bu yazımızda sizlere yardımcı olacak en iyi sex pozisyonları hangileridir, hangileri denenebilir ve daha fazla zevk ve heyecan nasıl elde edersiniz, sizler için araştırdık.

en iyi sex pozisyonları

İlişkiyi Renklendirmek İçin En İyi Seks Pozisyonları

Seks hayatınızı iyileştirmenin harika yollarını keşfetmek için aşağıdaki listeye göz atın. Temel bilgilerde size yol göstereceğiz ve cinsel hayatınızı daha da güzelleştirmek için birkaç ekstra ipucu vereceğiz.

1. Kovboy Kız

Nasıl yapılır: Erkek sırt üstü yatar, bir yastıkla kalçalarını hafifçe yukarı kaldırır. Kadın erkeğin üzerine oturur.

Bunu neden yapmalısınız: Misyonerlik klasik bir seks pozisyonu olsa da, üstte kadın seks, penetrasyonun hızını ve derinliğini kontrol etmesine izin vererek, orgazma ulaşmasını kolaylaştırır. Sexologies dergisinde yayınlanan araştırma, Kovboy gibi baskın pozisyonların kadın orgazmı için en elverişli pozisyonlar arasında olduğunu gösteriyor.

Daha da özel hale getirin: Tüm deneyimi daha da sıcak hale getirerek klitorisini uyarması için bir elini kullanmasını sağlayın.

2. Ofis Partisi

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Ofis Partisi

Nasıl yapılır: Bir sandalyede otururken (tercihen en geniş hareket açıklığı için kolları olmayan bir sandalye), sandalyeye oturur ve itmek için bacaklarını yerde tutar.

Bunu neden yapmalısınız: Bu pozisyon sadece ofis fantezisine uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda onun hızı tamamen kontrol etmesi için harika bir yoldur.

Onu daha da özel hale getirin: G noktasına çarpmak için daha iyi bir açı elde etmek amacıyla erkeğin kalçalarının arkasına bir yastık koyun.

3. Top Mermisi

Nasıl yapılır: Erkek sırt üstü yatar; kadın, ters Kovboy Kız pozisyonunda zirveye tırmanır. Arkasına yaslanıp dizlerini göğsüne doğru çeker.

Bunu neden yapmalısınız: Bu sadece geleneksel köpek stili veya kaşıkla yapılan seks pozisyonlarında hoş bir dönüş olmakla kalmaz, aynı derinlikte penetrasyon sağlar, bu pozisyon onun klitorisini elleriyle uyarmasını kolaylaştırır. Daha da iyisi, ileri geri sallandığında onu G noktasına değecek şekilde konumlandırabilir.

Onu daha da özel hale getirin: Sırtını kamburlaştırarak onu hafifçe yukarı kaldırmasını sağlayın ve ekstra zevk sağlayın.

4. Sallantı

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Sallantı

Nasıl yapılır: Kadın ve erkek yatakta aynı yöne bakarak diz çöker, kadın hafifçe onun önünde daha fazla eğilir, ancak sırtı ona dönüktür. Erkek bu pozisyonda birleşimi gerçekleştirir.

Bunu neden yapmalısın: Bu pozisyon kadının meme uçlarına ve klitorise bolca erişim sağlar ve bu onu onun için daha da tatmin edici hale getirir.

Daha da özel hale getirin: Bacaklarını erkeğinkinden biraz önüne koymasını sağlayın; daha derinden giriş yapılabilir ve G noktasına kolayca erişebilir.

5. Ters Eyer

Nasıl Yapılır: Ters Kovboy Kız olarak da bilinen bu pozisyon, kadını güvenilir atının üzerine binmesine izin vererek ve bu pozisyonun tatminkar olmasının tamamen kadının beden hareketlerine bıraktığı en iyi sex pozisyonları arasındadır.

Neden yapmalısın: Bu pozisyon, dizginleri eline almasına ve vuruşlarının hızını ve yoğunluğunu belirlemesine izin verir. Ayrıca elini istediği gibi kullanmasını kolaylaştırır, bu da kadının testislere hafifçe dokunmasını veya kendisiyle yakın ve kişisel olması için bolca erişim sağlar.

Ekstra özel yapın: Daha derin, daha yoğun bir deneyim için onu kalçalarından tutmasını ve yukarı doğru çekmesini sağlayın.

6. İsviçreli Kadın

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – İsviçreli Kadın

Nasıl yapılır: Erkek bir İsviçre topunun üzerine oturur ve kadın onun kucağına oturur. Egzersiz için kullanılmaması, ikisinin de harika bir antrenman yapamayacakları anlamına gelmez.

Bunu neden yapmalısınız: Bir İsviçre topu kullanmak, itiş gücünün yoğunluğunu artırmasına yardımcı olarak, daha derin penetrasyonun keyfini çıkarmasını ve her seferinde G noktasına ulaşmasını kolaylaştırır. Bu pozisyon aynı zamanda göz temasını sürdürmek için de harikadır.

Daha da özel hale getirin: Daha da sıcak bir deneyim için İsviçre topunu dairesel hareketlerle döndürmesini sağlayın.

7. Kolay Av

Nasıl yapılır: Erkek bir yatağın kenarına oturur; kadın erkeğin kucağına oturur. Fakat bu pozisyonda yatağın yüksekliği veya kadının bacak boyunun yeterli olması önemlidir.

Bunu neden yapmalısınız: Bu hareket, geleneksel köpek stilinin (doggy) tüm sıcaklığına sahiptir, ancak onu sürücü koltuğuna oturtarak her iki tarafın da doruğa ulaşmasını kolaylaştırır. Bu pozisyon özellikle sevişme seanslarını uzatmaya çalışan erkekler için iyidir, çünkü ona işlerin ne kadar hızlı gittiği konusunda tüm kontrolü verir.

Daha da özel hale getirin: G noktası dostu bir konfigürasyon için dizlerini bükmesini ve kalçalarını hafifçe yukarı kaldırmasını sağlayın.

8. Binici

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Binici

Nasıl yapılır: Kadın bir İsviçre topunun üzerine uzanmış haldeyken, erkek ona arkadan girer ve penetrasyon açısını değiştirmek için kollarını büküp düzeltir.

Bunu neden yapmalısınız: Bu onun için sadece harika bir üst vücut antrenmanı değil, aynı zamanda geleneksel köpek tarzı seksi daha maceralı hale getirmenin harika bir yolu.

Daha da özel hale getirin: G noktasına kesinlikle vuracak daha derin bir penetrasyon için bacaklarını hafif açık tutmasını sağlayın.

9. Üstteki Aşk

Nasıl yapılır: Kadının sırtı yere dönük. Erkek önünde durur ve bacaklarını kaldırır, böylece başı aşağıda ve bacakları belinin etrafında olur.

Bunu neden yapmalısın: Bu pozisyonun açısı, kadının vajinasının ön duvarına çarpmasını kolaylaştırarak G noktasının uyarılmasını ve orgazmının daha da yoğun olmasını sağlar. Kafasına ekstra kan akışı, deneyimi daha da sıcak hale getireceğinden emin.

Daha da özel hale getirin: Boynundaki baskıyı sınırlamak ve onu yakına çekmesini kolaylaştırmak için kadının başının altına ve arkasına birkaç yastık koyun.

10. Tezgahüstü

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Tezgahüstü

Nasıl yapılır: Bir şeyleri renklendirmek istediğinizde, yatağın dışında da bir şeyler yapılabileceğini düşünmenin zamanı geldi – ve hepimiz en güzel tatların mutfakta tutulduğunu biliyoruz. Tezgahüstü pozisyonu, bu mermer tezgahlardan gerçekten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar; kadın üzerine eğilir ve erkek arkadan girer.

Neden yapmalısın: Biraz yaramaz olan seks inkar edilemez derecede daha ateşlidir. Bu pozisyon özellikle köpek stilini sevenler için harikadır çünkü birleşimi en derinde hissettirir ve bu iki tarafı da memnun eder.

Ekstra özel yapın: Küçük bir rol oynamak için önlük ve şef şapkası giyin. Afiyet olsun!

11. Aqua Aerobik

Nasıl yapılır: Çok farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, evden çıkmanın zamanı gelmiş demektir. Özel bir havuzda deneyebileceğiniz bu pozisyonu mutlaka gerçekleştirin. Arkadan kadın havuzun kenarına tutunuyor ve suyun her iki tarafı da birbirine itmesine izin veriyor.

Bunu neden yapmalısınız: Ne kadar uzun süredir birlikte olurlarsa olsunlar, bir ortam değişikliği herhangi bir çiftin yeniden gençmiş gibi hissetmesine neden olabilir. Yeni ortamın, suyun sıcaklığının ve yakalanma riskinin birleşimi, durumu daha da seksi hale getiriyor.

Ekstra özel yapın: Kadın kalçalarını dışa doğu çıkarırsa, birleşim daha derinden olabilir.

12. Çekmece

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Çekmece

Nasıl yapılır: Elbette, herkes kaşık kullanmayı biliyor ama kaç kişi çatal atmayı biliyor? Bulaşık Çekmecesinde, onu kaşıklar ve arkadan girer, içeri ve dışarı iterken onu yakın tutar.

Neden yapmalısın: Kaşık pozisyonu, kadına arkadan sahip olmanın, tüm G noktasını hissetmenin en kolay yöntemidir, ancak yüz yüze seksin tadını bu pozisyonda alamazsınız. Bu aynı zamanda hamile kadınlara tavsiye edilen en güvenli seks pozisyonudur.

Ekstra özel yapın: İçeri ve dışarı hareket ederken göğsünü tutmasını ve meme uçlarına hafifçe masaj yapmasını sağlayın.

13. Artistik Patenci

Nasıl yapılır: Çift ayaktadır ve kadın ona sırtını döner. Onu belinden tutarken bir ya da iki bacağını onun etrafına sarar. (Denge için ellerini dizlerinin üzerine koyabilir.)

Bunu neden yapmalısınız: Bu, her iki taraf için de -bacaklarınızı, kollarınızı ve karın bölgenizi kullanmanızı sağlayan- tam vücut antrenmanı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu pozisyonun akrobatik doğası daha da heyecan vericidir.

Ekstra özel yapın: Bunu, daha derin bir itiş için bir kanepenin kolunu kullanarak yapın.

14. Şehvetli Dans

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Şehvetli Dans

Nasıl yapılır: Her iki taraf da ayakta durur ve yüz yüze gelir; Önden birleşme gerçekleştirilirken, kadın bacaklarından birini erkeğin kalçalarına dolar.

Neden yapmalısınız: Ayakta seks, her iki taraf da birbirinin gözlerinin içine bakarken hem vajinal hem de klitoral stimülasyon için mükemmel bir pozisyon sağlar – balayı evresindeyse mükemmel.

Daha da özel hale getirin: Onu daha yakına çekmek için ellerini kullanmasını sağlayın, daha derin bir penetrasyon sağlayın ve neredeyse garantili bir orgazm için klitorisini kasık kemiğine sürtmesi için mükemmel bir açı verin.

15. Başucu

Nasıl yapılır: Erkek yerde yatar, başının arkasında bir yastık bulunur, ayakları yatakta, kalçalarını yukarı kaldırır. Kadın üstüne çıkar.

Neden yapmalısın: Bu pozisyon, seksi ikiniz için de çok daha yoğun hale getirir. Başucu pozisyonu, hem tatmin edici kadın orgazmları hem de eş zamanlı orgazm şansını önemli ölçüde artırır.

Daha da özel hale getirin: Sırtını kamburlaştırın ve stabilite için bacaklarını tutun; bu sadece bol miktarda klitoral uyarımı garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda bu pozisyonda bacaklarını iterse, kadının G noktasına çarpacağı neredeyse kesindir.

16. Yogi

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Yogi

Nasıl Yapılır: Erkek bağdaş kurup oturur; kadın yüzü dönük kucağına oturur ve bacaklarını sırtına sarar.

Bunu neden yapmalısınız: Bu yüz yüze simit pozisyonu, olağanüstü yakınlık ve göz temasının istendiği zamanlar için harikadır. Ayrıca birbirlerinin kulaklarına tatlı sözler fısıldamayı da kolaylaştırır.

Ekstra özel yapın: Bu, bazı seks oyuncakları eklemek için de harika bir pozisyon. Bir vibratör, kadının neredeyse doruğa çıkacağını garanti edebilir.

17. Paraşütçü

Nasıl yapılır: Artistik Patinajcıya benzer, ancak kadın yatakta yüzüstü yatarken, bacakları geriye doğru ayakta duran partnerinin etrafına sarılmış halde.

Neden yapmalısınız: Paraşütçü, erkeğe G noktasına ulaşmak için mükemmel bir açı sağlar. Ayrıca yastık, kalçasında böyle akrobatik bir pozisyondan gelebilecek her türlü gerginliği hafifletir.

Ekstra özel yapın: Orgazm açısından daha da iyi bir açı oluşturmak için kalçalarının altına bir yastık koyun.

18. El Arabası

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – El Arabası

Nasıl yapılır: Kadın plank pozisyonu alır; erkek arkasından onun üzerinde duruyor. Bacaklarını beline kadar kaldırır.

Bunu neden yapmalısınız: Her iki taraf için de harika bir üst vücut antrenmanı olmasının yanı sıra, bu pozisyon onun vuruşlarının derinliğini değiştirmeyi kolaylaştırır.

Daha da özel hale getirin: Daha da derine nüfuz etmesi için bacaklarını beline sarmasını sağlayın.

19. Yan Yatış

Nasıl Yapılır: Kadın yatakta yan dönerek uzanır ve bacaklarını düzelterek “L” şeklini alır. Erkek yatağın yanında ayağa kalkar ve yanındayken birleşme gerçekleştirir.

Neden yapmalısın: Bu köpek tarzı pozisyonda, klitorise erişmek zordur, bu da alıcı partnerin orgazma ulaşmasını zorlaştırır. Neyse ki, Yan Yatış sırasında ekstra uyarım için klitoris ve göğüslerine kolayca ulaşabilir.

Ekstra özel yapın: Ultra sıkı bir uyum ve klitorisine daha fazla kan akışı için bacaklarını çaprazlamasını sağlayın.

20. Kedi

en iyi sex pozisyonları
En iyi sex pozisyonları – Kedi

Nasıl yapılır: Kedi pozisyonu, misyoner seks pozisyonlarında seksi bir bükülme olup, bu açılarda cinselliği yaşamanıza ve ona maksimum klitoral uyarımı vermenize olanak tanır. Bacaklarının arasına girip çıkmak yerine, başını göğsünün yanında olacak şekilde daha derine iterek klitorisinin maksimum seviyede uyarılmasını sağlar.

Bunu neden yapmalısınız: Rutgers Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, ankete katılan kadınların yarısından azının geleneksel misyoner pozisyonunda orgazm olduğunu buldular, ancak New York Sağlık Departmanı tarafından yürütülen bir araştırma, tatmin edici cinsel ilişki şansını önemli ölçüde artırdığını gösteriyor.

Bunu daha da özel hale getirin: Daha derine nüfuz etmek ve G noktasına ulaşma şansını artırmak için, erkek yukarı doğru iterken kadın aşağı doğru itmesini sağlayın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cinsellik kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!