3.3 C
İstanbul
Pazar, Ocak 29, 2023
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

En İyi, Tavsiye Edilen Kablosuz Akıllı Robot Süpürge Fiyatları ve Yorumları

Akıllı robot süpürge incelemeleri sayfama hoş geldiniz. Siz de evinizi temizlerken sıkılıyorsanız, artık size zaman yaratacak ve siz başka bir şeyle uğraşırken, sessiz sessiz evinizi temizleyecek robot süpürge almanın zamanı gelmiş demektir. İşte bu yazımda sizlerle en iyi robot süpürge hangisi, fiyatları, akıllı robot süpürge yorumları, Xiaomi, Arçelik, Roborock, Viomi, Roidmi, Dreame, Dyson marka robot süpürge tavsiyeleri ve kullananlar ne diyor paylaşacağım.

AKILLI ROBOT SÜPÜRGE FİYATLARI

Evinizin gerçek bir yardımcısı olacak olan akıllı robot süpürge almaya karar verdiyseniz, bu yazımızı mutlaka okumalısınız. İşte en iyi robot süpürge fiyatları, yorumları ve alışveriş yapanların en çok tercih ettikleri markalar.

Peki akıllı robot süpürge almadan önce neye dikkat etmeli, kullanan yorumları ne derece etkili olmalı, arçelik robot süpürge mi yoksa dyson robot süpürge mi daha çok aranıyor, neden Xiaomi markası daha fazla tercih ediliyor?

1. Viomi Alpha (S9) Toz Istasyonlu Robot Süpürge s9 siyah

Viomi Alpha S9

Viomi Alpha (S9) akıllı robot süpürge tek bir şarjla 220 dakikaya kadar ve bir seferde 320 metrekareye kadar temizleme kapasitesine sahip. 5200mAh pil kapasitesi, 250ml büyük su deposu gücünün göstergesi olsa gerek. Üstelik 950W yüksek güç ve 2700pa’lık güçlü emiş, entegre süpürme ve paspaslama, küçük tozları toplamak bu süpürge için çocuk oyuncağı.

Viomi Alpha (S9) Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Ürün elime 1 günde ulaştı. Gerçekten muhteşem 3 çocuk ve 1 köpekli evin olmazsa olmazı. İmkanı olan konforu için tercih edebilir.
 • 😀 Üründen 2 tane aldım, 2 side ertesi gün elime ulaştı. Garanti belgesi , Türkçe kullanım kılavuzu içerisinde geldi. 2 üründe de hiç bir sorun yaşamadım, kurdum ve çalışıyorlar. Çöpünü kendi boşaltma olayı gayet güzel. Halı üzerine geldiğinde gücünü arttırıyor ve daha yüksek güçte temizliyor. Mi home uygulaması üzerinden kullanıyorum, gayet kullanışlı ve iş görüyor.
 • 😀 Kurulumu biraz karışık. İlk önce bayağı zorlandık. Fakat öğrendikçe çok beğendim. Özellikle haftasonları ev çok kirleniyor, bir de büyük bir köpeğim var beyaz ve uzun tüylü. İşimi çok kolaylaştırdı, köpeğin bıraktığı bütün izleri temizledi. Evim 3 katlı ve tek katı bitirdiğinde geriye %50 şarjı vardı. Halı ve kilim saçakları uzunsa onlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Benim halılarımın saçakları zaten eskimişti ben de onları iran düğümü şeklindeki kısa saçak ile değiştiriyorum. Onun dışında hiçbir sıkıntım olmadı. Uzun saçaklar pervanesine dolanıyor. Köşe bucak heryeri temizliyor, asla boş geçmiyor. Temizlediği yerleri haritasında görebiliyorsunuz. Temizleyeceği yerleri de gösteriyor. Daha aktif kullandığım zaman vazgeçilmezim olacağına eminim.
 • 😀 Süper ürün kesinlikle tavsiye ederim. Alınacak en mantıklı süpürge. Kameralı olandan baktım ama çöp boşaltma haznesi daha ağır bastı. Yere değen perde, halı püskülü gibi takılacağı şeyleri kaldırın, gerisini düşünmeyin. Onları yapmak istemiyorum derseniz kameralı alıp çöp haznesinden vazgeçmeniz lazım. İkisi birden olanı olsa ben onu da alırım.

Viomi Alpha (S9) Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


2. Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner – Robot Süpürge Ve Paspas

en iyi xiaomi ürünleri

Xiaomi Mijia, akıllı robot süpürge modelleri arasında, çünkü peynir ekmek gibi satıldı. Pil ömrü açısından, Mijia Robot Vakum-Mop 2’si 1 arada temizleyici, 180 metrekarelik bir odayı temizlemeyi bitirebileceği 110 dakikaya kadar temizleme süresi sunar. Düşük güce sahip olduğunda, şarj etmek için otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Ürünün yüksekliği 10 cm’dir. (Cihaza verilen isim Katya)

Xiaomi Mijia Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Ürünü alalı 2 ay oldu biraz kullanıp öyle yazmak istedim. Bebekli bir yaşantıda kesinlikle şart , büyük bir yükten kurtardı beni . Süpürme performansı çok iyi resmen halı parlıyor, silme özelliğini halen Kullanmadım paspas olmayan modeli de tercih edilebilir. İmkanı olan mutlaka edinmeli.
 • 😀 Çok sevdim Katya’mı. Elim ayağım oldu. Çok güzel süpürüyor. Saç toz her şeyi topluyor. İyi ki almışım. Küçük bebeğim ve kızım var. Ev temiz kalıyor. Oğlum emekleyince de temizlik derdim olmayacak.
 • 😀 Akıllı robot süpürge alıp almamakta çok kararsız kaldım ama sonunda aldım. Çok memnunum çalışan annelere muhakkak olması gereken bir ürün.elim ayağım oldu benim. Her gün çalışıyor Katyam.
 • 😀 Aldığımda daha pahalıydı, hem anneme hem kendime aldım. Kendisine evimin direği diyorum. O kadar seviyorum ki bu robotu, tam bir kurtarıcı. Emiş gücü çok iyi, s5 max’a o kadar para vermeye gerek var mı bilmiyorum bu model mükemmel bir muadil çünkü. Kurulumu, kullanımı, cep telefonu uygulaması da çok basit.

Xiaomi Mijia Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop – Kablosuz Süpürge

akıllı robot süpürge fiyatları yorumları

Xiaomi Robot Vacuum Mop evinizin görsel haritasını çıkarıyor ve bunu aklında tutabiliyor. Bu sayede nereye gideceğini varsa hangi engelleri aşabileceğini hesaplıyor. 2500 Pa emiş gücüne sahip olan akıllı robot süpürge, süpürme ve paspas yapabiliyor. Akıllı elektrik kontrol su deposu Robot, tüm süreç boyunca su hacmini otomatik olarak kontrol edebiliyor, zemini koruyan ve sızıntı yapmadan su çıkışını eşit bir şekilde sağlayan 200 ml akıllı elektronik kontrollü su deposu ile donatılmış, harika bir cihaz.. Cihazın yüksekliği sadece 8.2 cm. Bu da kanepe, koltuk ya da yatağınızın altına bile girmesini kolaylaştırıyor. Trendyol’da bu ürün peynir ekmek gibi gitti, siz de kaçırmayın!

Xiaomi Mi Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Ne desem bilemedim:) ya mükemmel ya harita özelliği var mı tam anlamadım ama olmasa da o kadar düzenli gidiyor ki her tarafı süpürüyor ve baya bir toz topluyor her gün süpürmesine rağmen! İnanın kesinlikle alın hiç düşünmeden bütün isimi rahat rahat yapıyorum. Çünkü en ağır işi zaten o yapıyor.
 • 😀 Çok memnunum, sürekli kullanıyoruz evde giremediği 2 yer var sadece. Mobilyalarınız ve eviniz uygunsa kesinlikle büyük rahatlık.
 • 😀 Bu zamana kadar para verdiğim en güzel akıllı robot süpürge kesinlikle mükemmel kusurları tabi ki var ama becerisinin yanında çok da önemli değil vakum gücünü ayarlayabilmek hoş küçük bebeği olan insanlar için kurtarıcı denebilecek bir ürün!
 • 😀 Küçük göründüğüne bakmayın. Kucak genişliğini kadar var neredeyse. Haritalamanın oluşması için evi ona göre yerleştirmeniz önemli. O da siz eğer köşelere girsin derseniz. Bu hafta sonu hiç yorulmadım. O evi süpürürken ben de banyomu yıkadım pakladım 🙂 Çok temizlik yapınca dırdır da etmiyor 🙂 Bütçenize uygun ise alın derim.

Xiaomi Mi Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


4. Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge Ve Islak Paspas

Roborock S5 Max

Ürün boyutu 353x350x96.5mm ölçülerinde. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunuluyor. Emiş gücü 2000 Pa. Voltaj: 58 W. Toz kutusu kapasitesi: 460 ml. Su deposu kapasitesi: 290 ml. Ağırlık: 3.5 kg Süpürme + paspas: ? Çalışma süresi: 2.5 saat Pil: 5200 mAh. Engel geçiş yeteneği: 2 cm’ye kadar.

Roborock S5 Max Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Elim ayağım oldu resmen!!!! Her eve lazım.. Fiyatlarında dalgalanmalar can sıkıcı olsa da imkan varsa mutlaka alınmalı.
 • 😀 bütçesi uygun olan herkesin evinde olması gereken bir ürün bence hele evde ufak çocuğunuz varsa ve her gün evi süpüremiyorsanız müthiş bir alet.
 • 😀 Hiç düşünmeyin çok hızlı geldi harita kaydetme olayı bile tercih edilme sebebi fiyatı pahalı gözükse de daha uygun olan ürünler ile karşılaştırılamaz özellikleri var… çok beğendim tavsiye ederim
 • 😀 Haritalama, haritayı hafızaya alma, oda sınırlarını belirleme, odaları istenilen şekilde bölme , istenilen sıralama ile tüm evi temizletebilme, istenilen alanı işaretleyip temizletebilme, yasaklı alanlar oluşturabilme, oda içinde paspaslanmayacak alanları işaretleyebilme… kısacası tüm özellikler mevcut. bataryası 5200ma. büyük evlerde dahi %50 ye yakın şarj ile tüm evi temizleyebiliyor.

Roborock S5 Max Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


5. Xiaomi Mi Şarj Üniteli Akıllı Süpürge

akıllı kablosuz robot süpürge VA100XIA002

Akıllı robot süpürge modelleri arasında kendi kendini şarj edebilen en uygun fiyatlı üründür. Toz Kutusu Kapasitesi: 0.42L. Emme (pa): 1800pa. Güç: 55W. Giriş Voltajı (V): 100 – 240V. Çalışma süresi: 2,5 saat.

Xiaomi Mi Şarj Üniteli Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Keşke daha önce alsaymışım dedim. harika bir ürün. küçük sehpaların altına bile giriyor. Telefona yüklediğiniz uygulama sayesinde evin istediğiniz odasını süpürebiliyorsunuz, dışarıdayken komut verebiliyorsunuz. düşünmeden alın.
 • 😀 Kendime yaptığım en büyük iyilik bunu almak… şimdiki aklım olsa evlenirken bunu alırdım sadece eşyası az, koltukları yüksek olan, evinde küçük girintiler olmayan herkese tavsiye ederim.
 • 😀 Beklediğimden çok daha kaliteli bir ürün. Kargo ve ambalajlama çok iyi. Doğru tercih yaptığımı değerlendiriyorum. Fiyat ve performansı göz dolduruyor.
 • 😀 Adını Feriha koydum:)) robot harika gerçekten yeni bebeğimiz oldu bir de küçğk oğlum var, keşke hamileyken alsaymışım. Bir daha süpürge kullanır mıyım bilmiyorum. O kadar iyi süpürüyor ki evin kirlenmesi de kolay olmuyor böylece. Benim süpüremediğim yerlere bile girdiği için çıkan kirlere inanamadık. İyi ki almışız.

Xiaomi Mi Şarj Üniteli Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


6. Anker Eufy Robovac 11s Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot

Anker Eufy Robovac 11s

Gelişen teknoloji sayesinde gündelik ev işleri oldukça kolaylaşıyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modeli ev süpürme sürecini son derece zahmetsiz hâle getiren bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı süpürge evi süpürürken kullanıcıya farklı işlerle uğraşmak ya da sevdikleri ile vakit geçirmek için çok daha fazla zaman kalıyor. Üstün emiş gücü özelliği ile süpürme işlemi derinlemesine yapılabiliyor ve özel tasarımı dar alanlara ulaşabilmesini mümkün kıldığından mobilya altı gibi alanlar dahi detaylı biçimde temizlenebiliyor.

Anker Eufy Robovac 11s Robot Süpürge ve Paspas Kullanıcı Yorumları

 • 😀 Çok güzel güzel. Haznesinin genişliği de ideal. Kafasına göre takılsa da her yeri süpürüyor elim kolum oldu artık.
 • 😀 Evi elektrikli süpürge ile dip köşe temizledikten sonra çalıştırdım.Bir dünya toz pislik çıktı haznesinden.Ben çok memnunum.Kuruyorum be işteyken çalışıyor eve geldiğimde kıl tüy hiç bir şey yok.Aynı ürünün farklı modellerini alıp yeterince memnun olmayanlar var.Ama bu model süpürge olarak muhteşem.Hiç düşünmeden alın.
 • 😀 Ürün güzel çalışıyor, gayet memnunum. Köpek tüylerini günaşırı toplama konusunda çok işime yaradı. Halıda denemedim. Sesi hiç rahatsız edici değil. Evi tanıtmış olmamama rağmen, rastgele gezinme modunda bile her yere girip en dip köşeleri bile itinayla süpürüyor.
 • 😀 Tek pişmanlığım daha önce almamış olmam Harika çekiş gücü köşe kenar süpürmesi .halıların üzerine çıkabiliyor koltuklarım ve yataklar yüksek olduğu için altlarını süpürebiliyoe şarjı da bir saate yakın dayanıyor navigasyonlulara dünyanın parasını vermeye gerek yok bence odaya bırak kapısını kapat gerisini hallediyor

Anker Eufy Robovac 11s Robot Süpürge ve Paspas Nereden Alınır?

👌 Bu ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla Trendyol.com üzerinden satın alabilirsiniz.


En iyi robot süpürge hangisi, fiyatları, akıllı robot süpürge yorumları, Xiaomi, Arçelik, Roborock, Viomi, Roidmi, Dreame, Dyson marka robot süpürge tavsiyeleri ve kullananlar ne diyor gibi sorularınıza umarım cevap verebilmişimdir. Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce diğer incelemelerimizi ve indirimli fiyatları kontrol edin!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.