Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaTeknolojiİnternetSohbetleri Düzenlemek, Mesajları Planlamak ve WhatsApp'ı Geliştirmek için En İyi 6 WhatsApp...

Son Yazılar

Sohbetleri Düzenlemek, Mesajları Planlamak ve WhatsApp’ı Geliştirmek için En İyi 6 WhatsApp Aracı

Whatsapp uygulamasında sohbet düzenlemek, mesajları organize etme ve planlama artık çok kolay, işte en iyi Whatsapp araçları yazımızda.

Bu uygulamalar ve uzantılar, WhatsApp’a mesaj planlama, görev ve hatırlatıcı ekleme ve sesli notları otomatik olarak yazma gibi süper güçler verir. Sizlerle en iyi Whatsapp araçları hangileridir paylaşıyoruz, merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

WhatsApp, tonlarca harika özelliğe sahip dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Ama yine de daha iyi olabilir, değil mi? Bu ücretsiz web siteleri, uygulamalar, botlar ve tarayıcı uzantıları, WhatsApp’taki bazı günlük sıkıntıları ve kısıtlamaları düzeltir ve hatta nasıl sohbet ettiğinize dair size küçük bir fikir verir. İşte bu yazımda en iyi Whatsapp araçları hangileridir paylaşacağız:

Blueticks (Chrome): WhatsApp Mesajlarını Planlayın ve Sohbetlerdeki Görevleri Yönetin

Blueticks, en iyisi olmasa da WhatsApp için en iyi Chrome uzantılarından biridir. WhatsApp sohbetlerinize süper güçler vererek can sıkıcı kısıtlamalarını ortadan kaldırır.

Blueticks’in eklediği iki ana güç, WhatsApp Web’de mesajları zamanlama ve her sohbet veya grup için görev ekleme veya yönetme yeteneğidir. Blueticks’in ücretsiz sürümünde, her seferinde bir mesaj planlayabilirsiniz. Benzer şekilde, grup veya kişi başına en fazla dört görev ayarlayabilirsiniz, bundan daha fazlası olamaz.

Blueticks ayrıca kullanıcıların WhatsApp kampanyaları başlatmasını sağlar. Bu, bir şablon mesajı oluşturmanın, bunu adlarına göre özelleştirilmiş birden çok kullanıcıya göndermenin ve yanıtları kontrol etmenin etkili bir yoludur. Blueticks’in ücretsiz sürümünde, kampanyanızda Blueticks markasını göreceksiniz, ancak bu ücretli sürümde kaldırılabilir.

Blueticks’in tek dezavantajı, harika olmasına rağmen Chrome’da yalnızca WhatsApp Web ile çalışmasıdır. Bu nedenle, dışarıdayken telefonunuz WhatsApp Web’inizde depoladığınız görevleri göstermez. Biraz can sıkıcı, ancak Blueticks’in ne kadar çok şeyi iyi yaptığı göz önüne alındığında, WhatsApp için sahip olunması gereken uzantılardan biri.

İndirin: Chrome için Blueticks (Ücretsiz)

Cooby (Chrome): WhatsApp Sohbetlerini Sekmelerde Düzenleyin, Hatırlatıcılar Oluşturun ve Daha Fazlası

Blueticks’in WhatsApp Web’i kullanmanın varsayılan yolunuz olması gerektiğini söylemememizin tek nedeni Cooby’den kaynaklanıyor. Bu Chrome uzantısı, aynı derecede güçlüdür ve birçok harika özelliğe sahiptir. Tek şey, Cooby, Blueticks’in yapabildiğini yapamaz ve bunun tersi de geçerlidir.

İşte Cooby’nin etkileyici özelliklerine hızlı bir bakış:

  • Sistem Sekmeleri: Cooby, okunmamış, yanıt bekleyen, yanıt ihtiyacı olan, gruplar, 1:1 ve resmi hesaplar gibi etkinliğe ve yapıya bağlı olarak otomatik güncellenen birkaç sekme oluşturur.
  • Özel Sekmeler: Sohbetlerinizi düzenlemek ve kolayca yönetmek için ek sekmeler oluşturabilir ve bunlara İş veya Aile gibi sohbetler ekleyebilirsiniz.
  • Notlar ve Hatırlatıcılar: Herhangi bir sohbete bir hatırlatıcı ekleyebilir veya yalnızca o sohbetteyken görünecek bir not ayarlayabilirsiniz.
  • Etkinlikleri Planlayın: Toplantı davetlerini kabul etmelerini veya reddetmelerini sağlamak için başkalarıyla hızlı bir şekilde etkinlik planlamak için Google Takvim’i Cooby ile entegre edebilirsiniz.
  • Kayıtlı Olmayan Kişiye Mesaj Gönder: Kişiyi telefonunuza kaydetmeden herhangi birine mesaj gönderebilirsiniz.
  • Konuşmaları Paylaşın: Cooby, bir sohbette bir dizi mesaj seçmenizi ister ve bunları başkalarıyla paylaşmak için güzel bir ekran görüntüsü bağlantısı oluşturarak sizi birden fazla ekran görüntüsü alma zahmetinden kurtarır.
  • Şablonlar: Sık kullandığınız mesajları hızlı bir şekilde göndermek için mesaj şablonları ayarlayabilirsiniz.

Cooby’nin ücretsiz sürümü, birkaç kısıtlama eklerken (üç özel sekme ve ayda 10’a kadar hatırlatıcı gibi) tüm bu özellikleri kullanmanıza izin verir. Premium sürüm tamamen sınırsızdır.

İndirin: Chrome için Cooby (Ücretsiz)

WhatsApp (Web) için Anketler: WhatsApp Kullanıcıları için Anonim Anketler Oluşturun

en iyi whatsapp araçları

WhatsApp için Anketler, herkesin çoktan seçmeli bir anket oluşturmasının ve sonuçları otomatik olarak sayarken bunu WhatsApp’ta paylaşmasının en kolay yoludur. Anket oluşturucuların sonuçları görüntülemek için sitede bir Google hesabıyla oturum açmaları gerekir, ancak anket katılımcılarının hiçbir zaman WhatsApp sohbetlerinden ayrılmaları gerekmez.

Anketler oldukça basit. Tam soruyu yazar ve birden fazla seçenek eklersiniz. Anketin ne kadar süreceğini ayarlayabilir ve hatta panonuzda daha kolay bulunabilmesi için bir ad verebilirsiniz. Oluşturulduktan sonra, anketi her seçenek bir bağlantı olarak görünecek şekilde WhatsApp gruplarında paylaşabilirsiniz. Bir kullanıcı bir bağlantıya dokunduğunda, bu onların oyu olarak kaydedilir.

Kontrol panelinizde, tüm seçimler için toplam oy sayısını görebilirsiniz. Ücretsiz sürüm yalnızca anonim anketler içindir, ancak ücretli sürümde, sorular için birkaç diğer gelişmiş seçenekle birlikte kimin neye oy verdiğini kaydedebilirsiniz. Ama gerçekten, ücretsiz sürüm, insanların katılabileceği hızlı anketler yapmak için mükemmeldir çünkü tek yapmaları gereken bir kez bir bağlantıya dokunmak.

Watomatic (Android): WhatsApp için Otomatik Yanıt Mesajlarını Ayarlayın

Bir toplantıda veya tatilde meşgul olduğunuz için cevap veremiyor musunuz? Belki WhatsApp’ı bıraktınız veya ara veriyorsunuz. Yine de okunmamış mesajları görmek insanlara sizin kaba biri olduğunuzu hissettirebilir. Watomatic, basit otomatik yanıt mesajları ayarlayarak insanların onları görmezden gelmediğinizi bilmelerini sağlamanın harika bir yoludur.

Watomatic, WhatsApp ve Facebook Mesajları ile çalışır. Basit bir geçiş ile açıp kapatabilirsiniz. Mesaj tamamen özelleştirilebilir ve Watomatic Reddit topluluğu, şablon olarak kullanmak istiyorsanız en iyi mesajlarından birkaç örnek paylaşıyor.

Tabii ki, bu mesajların insanları bunaltması veya can sıkıcı hale gelmesi tehlikesi var. Gruplarla ilgilenmek için Watomatic’i gruplar için ayrı ayrı açıp kapatabilirsiniz, böylece başkaları siz olmadan konuşurken otomatik yanıt mesajınız görünmez. Alternatif olarak, bireysel sohbetler için ideal olan otomatik yanıt mesajınızın günde kaç kez gönderileceğini belirleyen beta özelliğini de deneyebilirsiniz.

İndirin: Android için Watomatic (Ücretsiz)

Transcriberz (WhatsApp): Sesli Notları Yazıya Çevirmek için WhatsApp Botu

en iyi whatsapp araçları

WhatsApp’ın sesli notları hem bir nimet hem de bir lanettir. İstediğinizi yazmak yerine çabucak söylemek güzeldir. Ancak alıcı, diğerlerinin kulak misafiri olma riskini göze alarak onu sık sık dinlemek zorundadır. Kısa mesajın rahatlığı, sesli notları duyamayacağınız veya duymak istemediğiniz alanlarda bir bakışta erişilebilir olmasıdır.

Transcriberz, sesli notları dinleyen ve bunları otomatik olarak kopyalayan ücretsiz bir bottur. Bunu kullanmak için, sitelerindeki Alfred botundaki Speak Up düğmesini tıklamanız gerekir. Bunu, WhatsApp’ta Alfred’i açacak ve botu bir kişi olarak eklemenizi isteyen telefonunuzdan yapın. Ardından, bir sesli not aldığınızda ve okumak istediğinizde, WhatsApp’ta Alfred’e iletin.

Alfred son derece hızlı ve testlerimizde oldukça iyi sonuçlar verdi. Noktalama biraz hatalıydı, ancak bu tür botlarla görülen bir şey. Genel olarak, şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve İbranice ile çalışan harika bir ücretsiz hizmettir. Sesli notların maksimum 60 saniye sınırı vardır ve kullanıcının gizliliğini korumak için sunucularında saklanmaz.

WhatsAlysis ve WhosWhat (Web): WhatsApp Sohbetlerini İstatistikler İçin Analiz Edin

Grupta en çok kim konuşur? Siz ve o arkadaşınız birbirinize kaç mesaj gönderdiniz? Sohbetleriniz günün hangi saatlerinde en aktif? WhatsAlysis ve WhosWhat, eğlenceli ve anlayışlı istatistikler oluşturmak için sohbetlerinizi analiz eden iki harika ücretsiz uygulamadır.

Her iki uygulama da bireysel sohbetler veya grup sohbetleri için çalışır. Herkesin bilmesi gereken temel WhatsApp numaralarından biri olan bireysel veya grup sohbetlerini dışa aktarmanız gerekecek. Ardından web sitesine yükleyin ve analiz edip size sonuçları gösterene kadar bekleyin.

WhatsAlysis, gönderilen toplam mesaj sayısı, her bir kişi tarafından kaç tane gibi verileri toplar ve bir pasta grafiğine yerleştirir. Ayrıca saatlik mesajlaşma etkinliğinizi not eder ve size sohbette en çok kullanılan kelimelerin bir listesini verir. Grubun konusunu değiştirdiyseniz, önceki tüm başlıkları göreceksiniz.

WhosWhat işleri daha eğlenceli hale getirmeye çalışır, “konuşma katillerini” not etmek için mesajlar arasındaki zaman boşluklarını analiz eder ve gece baykuşlarını bulmak için mesajları tek saatlerde sıralar. Sunucuları WhatsAlysis’ten çok daha yavaştır, ancak her iki hizmet de ücretsiz olduğu için ikisini de denemek en iyisidir.

1
Bilmeniz Gereken En İyi WhatsApp Araçları

Gördüğünüz gibi, bu botlar, web siteleri ve uzantılar WhatsApp’ı daha iyi ve kullanımı daha kolay hale getiriyor. Ancak WhatsApp’ı iyileştirmenin en iyi yollarından biri.

Kendinizle konuşmak için sınırsız sohbet oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Basit. Kendinizi ve bir arkadaşınızı ekleyerek bir grup oluşturun ve ardından arkadaşınızı gruptan çıkarın. Bu grup, istediğinizi yazabileceğiniz özel bir alandır. Görevler için bir grup, notlar için başka bir grup, kişisel bir günlük için üçüncü bir grup vb. oluşturabilirsiniz. Ve herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına bağlı olmadığından, gruplar tüm cihazlarınızda kullanılabilir ve WhatsApp’ın gizlilik politikalarıyla korunur.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!