Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiHayatın ve İnsanların İyi Yönlerini Görmeyi Seven En İyimser Burçlar

Son Yazılar

Hayatın ve İnsanların İyi Yönlerini Görmeyi Seven En İyimser Burçlar

Bardağın yarısının dolu olduğundan mutluluk duyan en optimistik yani en iyimser burçlar hangileridir, özellikleri nelerdir paylaşıyoruz.

İşler ters gittiğinde yine de hayata olumlu bakmak önemlidir, kimi insanlar bardağın dolu tarafına bakıp, olumsuzlukları görmezden gelmede oldukça başarılıdır. Fakat herkes bunu tam olarak başaramayabilir ve her zaman mutlu bir tutum sürdüremez, ancak iyimserlik bazı insanlara doğuştan armağan edilen bir özelliktir. Bu insanların neden hep hayata iyi tarafından baktığını merak ediyorsanız, astroloji bir faktör olabilir. İşte bu yazımızda sizlerle hayata optimist bakan en iyimser burçlar hangileri paylaşıyoruz.

6. Kova

en iyimser burçlar

Kova burcuna mensup insanlar, benzersiz bakış açıları ve hayata karşı sıra dışı yaklaşımlarıyla tanınırlar. İnsancıl yapıları ve idealist eğilimleri nedeniyle iyimserdirler. Destiny Awakens‘ın astrologlarından Sofia Celestino, hayat önlerine ne çıkarsa çıksın, “neredeyse her durumda olumlu düşünmeye ve iyimser olmaya meyillidirler” diyor. En umutsuz zamanlarda bile başkalarına yardımcı olacaklarından eminler.

BENZER YAZI: HANGİ BURÇ HANGİ BURÇLA UYUMLU? BURÇLARIN AŞK UYUMU

5. Aslan

Aslanlar çok dinamiktir ve genellikle diğer insanlarda veya durumlarda başka kimsenin göremediği bir potansiyel görür. En iyimser burçlar arasında gösterilir çünkü tüm insanların doğal iyiliğine inanıyorlar. Ryan’s Astrology’nin kurucusu ve astrolog Ryan Marquardt, “Aslan’ı, O Ses Türkiye tarzı yarışmalarda müziğe yeteneği pek de olmayan ve jüriler tarafından reddedilen, ancak ünlü bir şarkıcı olma hayalinden vazgeçmeyen bir şarkıcıya benzetiyor” diyor. Bu burcun yörüngesinde kısa bir süre kalmak bile anında ruh halinizi olumlu anlamda yükseltecektir.

BENZER YAZI: BAŞKALARINI KÜÇÜMSEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ EN ALAYCI BURÇLAR

4. Koç

Mars tarafından yönetilen Koç burcunda doğanlar doğal iyimserliğe sahiptir. Nuit Astrology’nin astrolog ve kurucusu Jill Loftis, onları kendine güvenen ve hayata farklı bir bakış açısına sahip olarak tanımlıyor. Bu burcun yaygın özelliklerinden birisi her zaman bir meydan okumaya hazır olması olması ve özgüvenleridir. Bu da iyimser ve azimli yaşam tarzlarını beslemeye yardımcı olur. İleriye dönük düşünme enerjileri, iyimserliklerine katkıda bulunur ve ne yaparlarsa yapsınlar yükselmelerini sağlar. Hedeflerine ulaşmak söz konusu olduğunda hiç kimse Koç’tan daha olumlu bir görüşe sahip olmayacak. İşte bu bütün özellikleri de onları en iyimser burçlar arasına sokuyor.

BENZER YAZI: ASLA AFFETMEYEN VE BAĞIŞLAYICI OLMAYAN EN ACIMASIZ BURÇLAR

3. Terazi

en iyimser burçlar

Teraziler adalet üzerine hareket eder ve güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Loftis, “Bu burç madalyonun her iki yüzünü de biliyor ve her durumun her tarafını görme konusunda özel bir yeteneğe sahip” diyor. Kolayca affetme konusunda iyimserdirler ve her zaman olumlu tarafı veya sonucu seçmeye yönelirler. Ayrıca hayata karşı neşeli bir bakış açısına sahiptirler. Venüs tarafından yönetildikleri ve her zaman sevgi ve güzellik aradıkları için Terazi, dünyayı gül renkli gözlüklerle görme eğilimindedir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR

2. Balık

Balıklar hassastır ve her zaman dinlemeye isteklidir. Bu su burcu, en iyimser gezegen olan Jüpiter tarafından yönetiliyor, bu yüzden onların en iyimser burçlar arasında olması şaşırtıcı değil. Balık burcunun insanlarda en iyiyi görme olasılığı daha yüksektir ve koşulsuz sevme yetenekleri konusunda iyimserdirler. Marquardt, Balıkları “idealist bir yaşam görüşüne” sahip olarak tanımlıyor ve sınırsız sevebilirler diyor. Doğal iyimserlikleri ve başkalarına karşı sevgileri, işler belirsiz olduğunda bile gelecek için umut sahibi olmalarını sağlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DIŞA DÖNÜK BURÇ

1. Yay

Olumlu enerji yaymasıyla bilinen Yay burçları, iyimserlik söz konusu olduğunda listenin başında yer alır. Celestino, en iyimser burçlar arasında olması çok normal diyor ve “yaşam için sınırsız enerjiye ve coşkuya” sahip olduklarını ve hiçbir şeyin ruh hallerini çok uzun süre bozmasına izin vermediklerini söylüyor. Onların özgür ruh havasına ve mutlu-şanslı enerjilerine kapılmak kolaydır – onlar yanınızdayken, diğerlerinden gelen olumsuz hislerin oldukça hızlı bir şekilde kaybolacağından emin olabilirsiniz. Bu insanlar için bardağın her zaman yarısı doludur ve onların yanındaysanız, iyi hisler bulaşıcı olacaktır.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN ETKİSİYLE YAPTIĞINIZ 1 NUMARALI İLİŞKİ HATASI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!