Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaAstrolojiDilinin Kemiği Olmayan, Saygısız ve En Kaba Burçlar

Son Yazılar

Dilinin Kemiği Olmayan, Saygısız ve En Kaba Burçlar

Çevrenizde mutlaka saygısız ve nezaketsiz olduğunuz insanlar vardır, bunun sebebi astroloji olabilir işte en kaba burçlar ve özellikleri.

Günlük hayatınıza devam ederken muhtemelen basit bir gerçeği öğrenmişsinizdir: Bazı insanlar diğerlerinden daha kabadır. Bu insanlar ister gözlerini devirsinler, ister başkalarını acımasızca eleştirsinler veya insanlar hakkında arkalarından konuşmak gibi daha saldırgan, kaba davranışlarda bulunsunlar, birini gördüğünüzde kaba bir insan tanırsınız. Ve elbette, ilk etapta nasıl bu hale geldiklerini merak edebilirsiniz. Görünüşe göre, bu onların astrolojik burçları nedeniyle olabilir. İşte bu yazımızda saygısız, nezaketsiz davranışları sıklıkla gösterebilecek en kaba burçlar hangileridir, paylaşıyoruz.

6. Kova

Bu entelektüel ve yenilikçi burçta doğanlar, zodyakın insancılları olarak bilinirler. Ancak bu, davranışlarına her zaman dikkat ettikleri anlamına gelmez. İlişki astroloğu Kovach, “Onlara sosyal nezaket kuralları değil, sezgi, içgüdü ve dürtü rehberlik ediyor” diyor. “Aslında, toplum içinde yazılı kuralları olmayan davranışları tamamen göz ardı edebilirler.” Bunun yerine Kovach, bu burcun “şok edici, asi, alışılmadık ve tutarsız” olabileceğini ve bazı durumlarda fazlasıyla kabalaşabileceğini belirtiyor. Kovach, “Kova insanları öncüdür ve birinin arkalarından kapıdan içeri girip girmediğine veya kaba bir şekilde sözünü kestiğinde konuşmanın ortasında olup olmadığına dikkat edemeyecek kadar geleceğe bakmakla meşguldür” diyor. Bir Kova kaba bir ilk izlenim bırakırsa, onlara olumlu özellikleri sebebiyle ikinci bir şans vermek isteyebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

5. Aslan

Güneş tarafından yönetilen bu burç, fikirlerinin beğenilmesini olmasını çok seviyor. Bununla birlikte, onlarla aynı fikirde olmamaya cesaret ederseniz bir Aslan hemen pençelerini çıkaracaktır. Astrolog Crescent’e göre, onaylamadıkları her şeye karşı düşük toleransları var. “Her zaman haklı olma ihtiyaçları, çok açık sözlü olmalarına ve başkalarının duygularını dikkate almamalarına neden olabilir” diye açıklıyor.

Neyse ki Aslanlar genellikle kaba olmaya çalışmazlar – bu genellikle kazara olur. Ünlü astrolog Honignan, “Aslanlar gururlu ve kendinden emin, doğru koşullarda kesinlikle kaba görünebilir” diyor. “Kimseyi üzmek istemiyorlar, ama kötü sonuç veren bir şey söylerlerse, bu hayatın bir parçası.” onunla ilişkinizi koparmayın.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

4. Akrep

Akrep’i gizemli, kıskanç, kırgın ve etkileyici olarak tanıyorsunuz ve bu yüzden onu en kaba burçlar listesinde görmek sizi şaşırtmayabilir. Kovach, “Kasıtsız olarak kaba olan diğer birçok burcun aksine, Akrep stratejik ve kasıtlı olarak kaba olabilir – ancak yalnızca belirli koşullar altında” diyor.

Bu koşullar, kendilerinin veya sevdikleri birinin bir başkası tarafından haksızlığa uğradığını hissettikleri zamanları içerir. Bir Akrep’in kaba bir davranışta bulunduğunu hissederseniz, onu aramayı deneyebilirsiniz. Crescent, “Kabul edecekler ve bundan mutlu olacaklar ya da inkar edecekler ve kaba olmadıklarını, ‘gerçek’ duygularını ifade ettiklerini söyleyecekler” diyor.

BENZER İÇERİK: EN HUYSUZ BURÇLAR HANGİLERİDİR, İŞTE ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

3. Başak

Pratik, çalışkan ve bazen fazlasıyla eleştirici Başak, kaba bir çizgiye sahip olabilir. Kovach, “Başak için verimli ve analitik olma arzusu, insanların sosyal veya iş ortamlarda bekledikleri nezaket kuralları ile çatışabilir” diyor. “İroni şu ki, Başak burcu insanları genellikle karşısındaki insan istesin ya da istemesin, eleştiriyle birlikte onlara akıl verirken aslında yardımcı olmayı amaçlarlar. Genellikle açık sözlü ve doğrudan olmanın geri bildirim vermenin en iyi yolu olduğuna inanırlar.”

Bu nedenle, patronunuz veya meslektaşınız bir Başak ise, performansınız hakkında yorum yaparken fazla acımasız olduğu fakat bunu aslında sizin iyiliğiniz için yaptığını bilirsiniz. Astrolog Barretta, “Başak’ın muhafazakar, alaycı, çalışkan ve ayrımcı davranışları hassas insanları gerçekten üzebilir” diyor. Söyledikleri her şeyi kafanıza takmayın, aslında niyetleri iyidir.

BENZER İÇERİK: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

2. Oğlak

Oğlak burcunun kabalığı Başak’ınkine benzer. Kovach, “Bu burçta doğanlar pratik olabilir” diyor. “Gerçekçi doğaları onları duygusallık ve duyguyu bir kenara bırakmaya yönlendirebilir; bu nedenle, açık sözlü konuşabilirler ve sözlerinin başkalarına iyi gelip gelmediğini düşünmezler.” Bununla birlikte, Başak’tan farklı olarak, Oğlak’ın geri bildirimi tamamen yapıcı olmayabilir. Crescent, “Gerçekten çözüm odaklı değiller, bu yüzden size nerede hata yaptığınızı söyleyecekler ve sizin düzeltmenizi bekleyecekler” diyor. Ve onlara kabalık ettiklerini söylersen? Pekala, sana kapıyı gösterecekler.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

1. Koç

Adını savaş tanrısından alan bir gezegen olan Mars tarafından yönetilen ve en kaba burçlar arasında listelenen Koç, zodyakın açık ara en saygısız ve çatışma odaklı burcudur. Astrolog Scalisi, “Burçlarına hükmeden ateş unsuru onları tutkulu ve anı yaşayan insanlar yapıyor” diyor. “Koç asla bir kavgadan geri adım atmaz – aslında, genellikle onu başlatan onlardır.” Scalisi, “Sadece vahşice dürüstler ve dürtüsel yapıları kendilerini tutmalarına izin vermiyor” diyor. “Aslında, diplomasi uğruna kendilerini frenlemek Koç’un aklına bile gelmez.” Arkadaş grubunuzda bir Koç varsa, hızlı sorularla yabancıları kızdırmasını ve hızlı zekasıyla şok etmesini bekleyebilirsiniz. “Kaba mı? Belki,” diyor Scalisi.

BENZER İÇERİK: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!