Cumartesi, Şubat 24, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Kinci Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Kinci Burçlar

Bazı insanlar daha kindar olur, bunun sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda karşılık verecek en kinci burçlar hangileri cevaplıyoruz.

Kin tutmak insanları zihinsel olarak yorar ve olumsuz düşünmeye teşvik eder, bu yüzden çoğumuz intikam planları yapmaktansa affetmeyi ve unutmayı tercih ederiz. Ancak bazı insanlar için ödeşmekten daha iyi bir şey yoktur. Belki kinci bir kişiyle bir anlaşmazlığın diğer tarafındaydınız ya da belki de kendiniz her ne pahasına olursa olsun intikam peşinde koşan birisiniz. Her iki durumda da, “iki yanlış bir doğru etmez” ifadesi bazılarımıza anlamlı gelmiyor olabilir ve bu tamamen astrolojiyle ilgili olabilir. İşte bu yazımızda en kindar yani kinci burçlar hangileridir, tek tek açıklıyoruz.

6. Yengeç

Bu listede tipik olarak hassas ve duygusal Yengeç görmeyi beklememiş olabilirsiniz. Ancak bu burç, özellikle onlara en yakın insanlar söz konusu olduğunda, şaşırtıcı bir intikam susuzluğuna sahiptir. Psişik bir okuyucu ve astrolog Newman, Yengeçlerin sevdikleri biri tarafından incitildiğinde genellikle kinci olduğunu söylüyor.

Ancak yengeç hemen harekete geçmeyecek ve “arkanıza yaslanıp sıralarını bekleyecek” diyor. “Bir kez şans bulduklarında, sana zarar verecekler.”

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

5. Başak

Newman, “kötü stratejiler tasarlamak” için ayrıntı odaklı doğalarını ve zekalarını kullanan analitik Başakların da hızlı hesaplanmış hareketler yaptığını söylüyor. Başakların gerçek benliklerini ortaya koymayabilecekleri konusunda uyarıyor – bu, bu hızlı düşünenleri düşman yapmak istemeyeceğiniz anlamına geliyor.

Newman, “İki kişiliğe sahipler” diyor. “Nazik ve iyi olduklarını düşüneceksin ama seni yıkmayı planlıyorlar.”

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BAŞTAN ÇIKARICI BURÇ

4. Boğa

En kinci burçlar arasında bulunan Boğa, boğa simgesiyle temsil edilir ve bu toprak burcu, güvenilir çalışkanlardan oluşur. Yine de kolayca sinirlenebilirler ve Newman, Boğa’nın gücenmesi halinde misilleme yapacağına dikkat çeker. Bir Boğa, “sabırlı ve güçlü” oldukları için, hamlelerine karar vermeden önce bir yanlış adım daha atmanızı bekleyebilir.

Bununla birlikte, diğer kinci burçların aksine, Boğa size ikinci bir şans da verebilir. Newman, “Dürüstseniz, Boğa sizi affedecektir” diyor. “Sonuçta onlar hassas bireyler.”

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE SİZE EN ÇOK YAKIŞAN EMOJİ

3. Aslan

Tıpkı bir ateş burcu olan Koç gibi, Aslanlar da doğal olarak spot ışığına çekilir ve orada kalma fırsatından yararlanır.

Newman’a göre, Aslanlar ilgi odağı olarak kalmak için her şeyi yapacaklar ve geri bildirim alırken, bu burç ellerini kirletmeyi umursamaz. Aslanlar ödeşmek için farklı taktikler geliştirebilir ve “rakiplerine zarar vermek için iftira atabilirler” diyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DÜRÜST BURÇ HANGİSİDİR?

2. Koç

Bir kavgada sizin adınıza konuşacak birini arıyorsanız, bir Koç’a dönmek isteyebilirsiniz. Ama kesinlikle onları aşan kişi olmak istemezsin.

Bu burç, herhangi bir düzeyde saygısızlık görmeyi ya da telkinde bulunulmasını sevmez. Newman tarafından “uzlaşmaz ve saldırgan” olarak tanımlanan Koç, kişisel olarak saldırıya uğradığını hissederse, birinin üzerlerinden geçmesine izin vermeyeceklerdir. Newman, bu durumlarda, Koç’un savunmaya geçeceğini ve ardından intikam alacağını ve intikamlarını almalarını hiçbir şeyin engelleyemeyeceğini söylüyor. “Sana zarar vermek için her yolu denerler,” diye uyarıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, VERDİĞİNİZ SIRLARINIZI TUTAMAYAN BURÇLARI AÇIKLIYOR

1. Akrep

Akrebin en kinci burçlar listesinde birinci sırada olmasına kimse şaşırmaz. Akrepler, güçleri ve inançlarının arkasında durmaya olan bağlılıkları ile tanımlanır. Bununla birlikte, bu olumlu niteliklerle birlikte gelebilecek olan şey, onlara yanlış yapanlardan intikam alma ihtiyacıdır.

Newman, “Akrepler, tüm zodyak burçları arasında en intikamcı ve acımasız olanıdır” diyor. Ayrıca manipülasyonda da çok başarılılar, sadece size “tatlı taraflarını” gösteriyorlar. Gizlilikleriyle tanınan bu ikilik, Akreplerin siz farkına bile varmadan intikam almalarını kolaylaştırır.

İLGİLİ İÇERİK: AKREP BURCUNUN AŞK HAYATI VE UYUMU: EN İYİ EŞLEŞMELER


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!