Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Kıskanç Burçlar Hangileridir?

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Kıskanç Burçlar Hangileridir?

Herkes bir şeyleri ya da kişiyi kıskanabilir, peki buna burcunuz sebep oluyorsa? Yazımızda en kıskanç burçlar hangileridir, açıklıyoruz.

Kabul et, geçen hafta en az bir kez kıskançlık hissi yaşadın. Hayatımızdaki kişinin eski sevgilisini, bir arkadaşın kariyerini veya genel olarak mutlu evli çiftleri kıskanıyor olsak da, hepimizin zaman zaman yaşadığı doğal bir insani duygudur. En iyimizin bile başına gelir ama gerçek şu ki bazı insanlar diğerlerinden daha kıskançtır. Olası bir sebep? Doğduğunuz yılın zamanı olabilir mi? Bu yazımızda sizlerle en kıskanç burçlar hangileridir, erkeği, kadını ve sıralaması hakkında detaylı bilgi paylaşacağız, hadi okumaya devam edin.

6. Terazi

En kıskanç burçlar arasında bulunan Terazi, aslında iyi ortaklığın burcudur. İlişki içinde olmayı severler. Astroloji uzmanları, “Terazi romantik bir ilişki içindeyse, kıskançlıkları genellikle daha uyumlu veya daha “ideal” bir çift gördüklerinde ortaya çıkar” diyor. “Bir Terazi eşine sırılsıklam aşık olsa bile, Terazi’nin deneyimlemediği bir şekilde ‘her şeye sahip’ görünen başka bir çift keşfettiklerinde tüm ilişkiyi ikinci kez gözden geçirebilirler.”

Zaten harika bir ilişkiye sahip olmalarına rağmen, yine de başkalarını kıskanacaklardır. Bekar Teraziler için durum daha da kötüleşebilir. Uzmanlar, “Genellikle halka açık yerlerde çiftler hakkında konuşurlar veya sırf kıskandıkları için kimsenin gözbebeği olmadıkları için yakın arkadaşlarının aşkları hakkında eleştirel sözler sarfedebilirler” diye ekliyor. Terazi’nin kıskançlığının iyi yanı, genellikle çabuk geçmesidir.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

5. Başak

Kıskanç bir Başak’a karşı dikkatli olun. İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen Başaklar, kıskançlıktan çıldırdıklarında dilleri çok keskin olabilir. Genel olarak konuşursak, kendilerinin mümkün olan en iyi versiyonu olmak isterler ve çoğu zaman davranışları iyi kalpli bir yerden gelir – ama her zaman değil.

En kıskanç burçlar sıralaması için Astroloji uzmanları, “Bir Başak, mesela bir fitness eğitmeni olmak için yıllarını harcarsa ve bu kariyer alanında bir iş bulamazsa, daha az deneyime sahip diğer insanların kolayca iş bulmalarını ve para kazanmalarını çok kıskanacaktır” diyor. Eğer kendilerini güvensiz hissediyorlarsa, bunun nedeni genellikle birinin bir şeyde doğal olarak kendisinden daha iyi olmasıdır, ne kadar sıkı çalışırlarsa çalışsınlar.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

4. Boğa

En kıskanç burçlar arasında listelenen Boğa hayatı daha ince ve kaliteli yaşamayı sever: pahalı mumlar, akşam yemekleri, konserler vb. Ancak her Boğa, lüks bir yaşam sürdüremez. Astroloji uzmanları, “Bir Boğa’dan daha değerli bir şeye sahipseniz, inanılmaz derecede kıskanç ve karamsar olabilirler ve hatta bu kadar abartılı bir yaşam tarzı yaşadığınız için kendinizi kötü hissetmenize neden olabilirler” diyor. Neyse ki, duygu genellikle geçicidir ve hızlı geçer.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

3. Aslan

Aslan’ın eğlenceli bir rekabet enerjisi vardır, ancak onları gölgede bıraktığınızı hissederlerse, değerlerini kanıtlama konusunda iddialı olurlar. Bu yüzden Aslan, aşırı endişeli ve saldırgan olma duygusuna bürünür – bu kıskançlıktan kaynaklanır. Uzmanlar, “Aslanlar, egoları tehdit edilmediğinde çok sakin ve hoş insanlar olabilir, ancak birisi Aslan’ın sunduğu şeylerden etkilenmediği anda, bu burca mensup kişiler kıskançlıkla birlikte, en iyisinin kendi olduklarını ya da yaptıklarını iddia edebilirler” diyor. .

Çözüm? Özellikle onlardan veya becerilerinden hoşlanmasanız bile, ne kadar benzersiz olduklarını, bolca övgü ile söylemelisiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, ZENGİN OLMA OLASILIĞI EN YÜKSEK BURÇLARI AÇIKLADI

2. Yengeç

Yengeç bir ana su burcudur, yani duygularıyla oldukça güçlü olabilir. Bir Yengeç kıskanıyorsa, bunu kesinlikle bileceksiniz. Uzmanlar, bu burç diğer insanlar tarafından yanlarında olduğu için teşekkür edilmesinden hoşlanırken, “Bir başkasından tavsiye almayı veya dertleşmeyi seçtiğinizde, Yengeç bunu bir reddedilme işareti olarak görür” diyor.

İlişki uzmanları, “Onun haricinde birinden destek istediğiniz durumlarda, o kişiyi saf dışı bırakmak için uğraşırlar. Bunu, o kişiyi sevmedikleri için değil, sadece incindikleri ve sizin başkasını tercih etmeniz hissi ile yaparlar” diye ekliyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

1. Akrep

Astrologlara göre en kıskanç burçlar sıralamasında ilk sırada Akrep burcu geliyor. Ona göre hiçbir burcun kıskançlık konusunda Akrep’ten daha büyük olamaz ve bunun iyi bir nedeni vardır. Uzmanlar, “Sahip olduğunuz şeyi istiyorlar ve elde edemedikleri zaman, kıskanç enerjilerini kanalize etmenin bir yolu olarak güç oyunlarından ve kontrol dinamiklerinden yararlanmaya başlayacaklar” diyor.

Ayrıca ilişki içindeki Akreplerin kıskançlıklarını paranoya ve şüphe yoluyla gösterdiği konusunda da uyarıyor. Ama iyi haberler var. Astrologlar, “Kıskançlıklarının üstesinden gelebilirlerse, en paylaşımcı burçlardan birine dönüşürler” diyor. “Bir Akrep için en yüksek uyumluluk modlarından biri, eşit bir alma ve vermenin olduğu karşılıklı kazan-kazan ilişkisidir.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!