Çarşamba, Nisan 10, 2024
Ana SayfaAstrolojiYüzünüzün Sürekli Gülümsemesini Sağlayacak En Komik Burçları Paylaşıyoruz

Son Yazılar

Yüzünüzün Sürekli Gülümsemesini Sağlayacak En Komik Burçları Paylaşıyoruz

Birlikte olacağınız zamanlar kahkaha attırma potansiyeli yüksek, en komik ve eğlenceli burçlar hangileri, tek tek paylaşıyoruz.

Çoğumuz komik olmak istesek de aslında hepimiz öyle değiliz. Bazı insanlar saatlerce şaka yapabilir, bazıları ise hayatı biraz (ya da çok) daha ciddiye alır. Ama kesinlikle “kahkahalar en iyi ilaçtır” sözünde bir şey var – seni gülümsetebilen birine direnmek zor. Mizah anlayışınızın nereden geldiğini hiç merak ettiniz mi? Tarafları bölen hiciv konusundaki yeteneğinizin aslında astroloji ile bir ilgisi olabilir. İşte bu yazımızda sizlere en komik ve eğlenceli burçlar hakkında bilgi vereceğiz.

6. Yengeç

Yengeçler insanları evlerinde gibi hissetmelerini isterler. Bunu nasıl yapıyorlar? Şakalar yaparak. Making Magic and Star Child: Joyful Parenting Through Astrology‘nin yazarı Briana Saussy, “En komik burçlar listesine girebilen Yengeç, ay tarafından yönetilir ve genellikle çok sıkıcı bir mizah anlayışına sahipler” diyor.

Bir Yengeç’i iyi tanımıyorsanız, bu daha eğlenceli tarafı deneyimlemeyebilirsiniz. Ancak kişiliklerinin bu kısmını yalnızca yakın arkadaşları görse de, “şakaları ve abartılı konuşmaları mükemmel bir zamanlama ve tonla aktarılıyor.” Bu nedenle, utangaç doğalarını mizah eksikliği ile karıştırmayın: Etrafınızda kendileri olacak kadar rahat olduklarında, muhteşem komiklikleri ortaya çıkacaktır.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

5. Kova

Kova burcuna mensup insanlar biraz tuhaf olabilir ve bu onlara şaşırtıcı derecede komiklik yapma fırsatı sunar. Yazar Saussy bu burcu “sıradışı ve tuhaf” olarak adlandırıyor ve “Kovalar genellikle bu doğuştan gelen yeteneklerini inandıkları amaçları desteklemek için kullanacaklar ve içinde bulundukları topluluktaki kimseyle dalga geçmeden eğlenmeye teşvik edecekler” diyor. Bu konuşkan burç, eğlenceli şakalar da dahil olmak üzere gerekli tüm komiklikleri yapmak için uygun ortamı bekleyeceklerdir.

BENZER YAZI: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

4. Aslan

En komik burçlar ile ilgili olarak Trusted Astrology’de astrolog ve yazar olan Maria Hayes, Aslanların genellikle “ciddi tip” olarak görüldüğünü, ancak onların içten içe eğlendirici olduklarını belirtiyor. Bu burç, etrafındaki insanları eğlendirmek ve güldürmek de dahil olmak üzere her şeyde en iyi olmak ister. Ama bu onların düşüşü de olabilir. Bu yüzden dikkatli olun: Hayes, Aslanların “genellikle çok komik, ancak bir hataya karşı saldırgan” olduğu konusunda uyarıyor.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR

3. Başak

Başak bu listede olması beklenmeyen bir burç gibi görünse de, başak burcuna mensup insanlarla arkadaş olanların aslında onları espri konusunda ne kadar yetenekli olduğunu bilirler. Çoğu zaman, mükemmeliyetçi dış görünüşleri, bazı sert tavırları mizah anlayışını gizleyebilir. Saussy, “Katı ve düzgün dış görünüşlerinin altında, Başak burçları, tıpkı İkizler gibi Merkür’den etkilenir” diyor. Bu, hayatınızdaki Başakların “mükemmel bir zamanlama anlayışına sahip olduğu ve hem iç açıcı hem de komik bir şekilde ortamların aranılan yüzü olacağı” anlamına gelir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

2. Yay

Hayes, Yay burcunu, herhangi bir durumun en küçük detayını görebilen ve ailenizin zeka küpü kıvamında insanlar olduklarını belirtiyor.

Saussy aynı fikirde ve bu burcun “iyi vakit geçirmeyi ve çevresindeki insanların kıkırdamasını sağlamayı seviyor” olduğuna inanıyor. Ve başkaları tarafından takdir edilme dürtülerinden dolayı, “mizahlarında genellikle yaratıcı ve felsefidirler”, bu da insanların kahkahalarla nefessiz kalmalarını ve bir şakanın daha derin sonuçları hakkında düşünmesini kolaylaştırıyor.

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

1. İkizler

İkizler ile arkadaşsanız, muhtemelen onun yanında çok güldüğünüz konusunda şahitlik yapabilirsiniz. Bu burç ciddi olabilir ama aynı zamanda şaka yapmayı ve etrafındaki herkesi gülümsetmeyi severler. Hayes, İkizler burcunu “iki yüzlü sanatçılar” ve “Joker”e benzetiyor. İkizler, her an birini aniden güldürebilecek bir yeteneğe sahip, zekasını ve alaycılığını nasıl sergileyeceğini bilir. Saussy de bunu kabul ediyor ve “en komik burçlar arasında birinci” olarak bilinmeli diyor. “Gerçek neşeleri”, insanlar gülerken daha da artar diyor.

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!