Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Neşeli Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Neşeli Burçlar

Bazı insanlar diğerlerine göre daha güleçtir, sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda en neşeli burçlar hangileri açıklıyoruz.

Gülümseme bulaşıcıdır -hatta bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır- bu nedenle doğal olarak mutlu ve arkadaş canlısı kişiliklere sahip insanlara yönelmemize şaşmamalı. Hayatınızda bu ikinci el pozitifliğe daha fazla ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yılın belirli zamanlarında doğanlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çünkü astrologlara göre bazı burçlar diğerlerinden daha neşelidir. Genel olarak neşeliden kesintisiz gülene kadar en neşeli burçlar hangileri öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Koç

Bu doğuştan liderlerin çok canlandırıcı bir “yapabilirim” tavrı vardır. Astrolog Garbis, “Koç, mutlu ve şanslı bir tip olmasa da, oldukça umutlu ve ilham verici bir karaktere sahiptir ve yüzlerinde bir gülümsemeyle zorluklarla mücadele edebiliyorlar” diyor. Bu, bir iş arkadaşında hoş karşılanan bir özelliktir, ancak aynı zamanda bir partnerde de harikadır, çünkü zor zamanların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENSİZ BURÇLAR

Ancak bu hırslı zihniyetin büyük bir ego getirdiğini unutmayın. Astrolog Bennet “Her anlamda bir numara olduğuna inandığında, mutlu olmayacak ne var ki?” diyor. “Birinci sırada kaldıkları sürece, en neşeli insanlardan biri olacaktır”

BENZER YAZI: EN GARİP, SAKAR VE BECERİKSİZ BURÇLAR

Yengeç

Yengeçlerin karamsar oldukları bilinir, ancak bu ruh hali iyi olduğunda, etraftaki en neşeli burçlardan biri olacaktır. Bu doğuştan gelişken burç, kendilerini rahat hissettiklerinde ve sevdikleri insanlarla çevrili olduklarında en olumlu hisleri yayar. Bu noktada Garbis, Yengeçlerin “sevdiklerine ve rahat evlerine yönelerek günlerini geçirirken neşeli bir tavrı” olduğunu söylüyor.

BENZER YAZI: EN YAPIŞKAN VE İLGİYE MUHTAÇ BURÇLAR

Ancak bu son derece duygusal burç ay tarafından yönetildiğinden, ruh halleri kolayca değişebilir. Bu durumlarda, kendilerini elementlerinin dışında hissettiklerinde, muhtemelen kabuklarına çekilirler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN İYİ GİYİNEN BURÇ

Terazi

Bennet’e göre Teraziler dengelidir, en neşeli burçlar arasında olması şaşırtıcı değildir ve “zodyakın barış gücü” olarak kabul edilir. “Hayatı dengede tutmak için büyük çaba harcıyorlar.” Bu istikrarlı karakteri, nadiren hüzünlendikleri ve üzücü olabilecek durumların her iki tarafını da görebilecekleri anlamına gelir.

BENZER YAZI: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR

Zodyak’ın insanları memnun edenleri olarak bilinen Terazi, barışı koruma çabalarında çatışmacı değildir. Ancak onları Yengeç gibi daha pasif agresif bir burçla karıştırmayın. Sadece ortaya çıktıklarında durumları gündeme getirirler ve sonra onları serbest bırakarak iyi bir neşeye yol açarlar.

BENZER YAZI: BURÇLARIN GİZLİ, SAKLI, SKANDAL SIRLARI

İkizler

İkizler sosyalleşmek için yaşar. Bu konuşkan burç o kadar renkli ve iletişime açıktır ki, normal ve sıradan bir akşamı sanki eğlence mekanındaymışsınız gibi hissettirebilirler. Garbis, zeki ve iletişim kurabilen Merkür tarafından yönetildikleri için “her zaman akıllarında söyleyecek bir şeyleri vardır” diye belirtiyor. Bu, aksi takdirde gergin veya garip hissedebilecek yeni insanlarla tanıştıklarında neşelerini özellikle bulaşıcı hale getirir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

Ancak İkizler’in aşırı dışa dönük statüsünün onları ilgi odağı olmaya alıştırdığını unutmayın. Değillerse, bu gülümseme çabucak kaşlarını çatmaya dönüşebilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

Aslan

İkizler gibi, Aslan da spot ışığı sever (sonuçta güneş tarafından yönetilirler). Öyle ki, genellikle komedyen veya şarkıcı olurlar. Sahne dışında, bu parti tutkunları, komik hikayeleriyle arkadaşlarını ve ailelerini eğlendirmekten ve karaoke gibi eğlenceli aktiviteler başlatmaktan başka hiçbir şeyden zevk almazlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Astrolog Bennet, “aslanların etrafını sadece onlara tapan neşeli insanlarla çevrelediğini”, bu yüzden iyimser kalmalarının kolay olduğunu açıklıyor. Bir Aslan kötü bir ruh haline girerse, uzun sürmez. Sevdikleriyle geri döndüklerinde veya yeni bir maceraya atıldıklarında, o neşeli tavır geri dönecektir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

Yay

Garbis, en neşeli burçlar arasında birinci sırada olan Yayların “mutlu-şanslı Jüpiter tarafından yönetildiğini ve tüm zodyak burçları arasında en iyi tutuma sahip olma eğiliminde olduğunu” belirtiyor. Diğer birçok burcun aksine, olayları aşırı analiz etmezler, bu da şu anda kalabilecekleri ve neşelerini koruyabilecekleri anlamına gelir. Garbis, “Zor zamanlardan kurtulmanıza yardımcı olacak harika bir arkadaş oluyorlar” diyor. “Bu burç sadece en neşeli değil, aynı zamanda sizi neşelendirmeye yardımcı olacak en iyi burçlardan biri.”

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

Bennet, Yay’ın “macera tutkusu ve bağımsızlık duygusu”nun onları çok mutlu ettiğini ekliyor. “İster bir sonraki tatillerini planlıyorlar, isterse adrenalin dolu bir hafta sonu için yola çıkıyorlar olsun, her zaman neşeli olacakları bir şeyleri vardır” Bu yüzden Yay arkadaşınız sizi paraşütle atlamaya davet ettiğinde veya sizi en çok hikayeleriyle eğlendirmeye çağırdığında şaşırmayın.

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!