Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Romantik Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Romantik Burçlar

Her insan romantizm sever, bazı insanlar burçlarının verdiği özelliklerle daha fazlasını ister. İşte astrologlara göre en romantik burçlar.

Romantizm yaşamımız boyunca hayatımızda olan bir duygudur. Bazen çiçekler ve mücevherler gibi büyük jestlerle gösterilebilir, bazen de ilk tanıştığınız yere duygusal bir ziyaret veya hatta sadece ev yapımı bir yemeği paylaşma gibi basit bir şeyle gerçekleşebilir. Partnerlerini ne kadar önemsediklerini nasıl ifade etmelerini istediklerine gelince, insanların farklı ihtiyaçları vardır. Romantizm sizin için bir ilişki kuracak veya bozacak bir şeyse, astroloji, partneriniz olmaya en uygun kişilik tiplerini belirlemenize yardımcı olabilir. Biraz çekiciden tamamen tutkuluya kadar en romantik burçlar sıralamamızı keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Yengeç

En romantik burçlar arasında bulunan Yengeçler her şeyi derinden hissederler ve eski moda romantizmi severler. Astrolog ve Nuit Astrology‘nin kurucusu Jill Loftis, özlerinde “nostaljiyle doldurulabilecek ev kuşu” olduklarını söylüyor.

Astrolog ve tarot yorumcusu Ryan Marquardt, “Bir Yengeç sizinle birlikte olmak istediğinde romantik bir ruh hali içindedir ve hislerine güvenir” diyor. “Yatak odası da dahil olmak üzere en özel alanlarında bile size bir aidiyet duygusu hissettirirler.” Bir Yengeç açıldığında ve size karşı savunmasız olmak için bariz çaba gösterdiğinde, romantik bir ilgi gösteriyordur. Marquardt, “Yengeç, size aşık olduklarında ortak bir duygusal deneyim geliştirmede bir profesyoneldir” diye açıklıyor. Yengeçlerin birisine süper hızlı duygusal bağlar geliştirebileceğini unutmamak önemlidir. Marquardt, “Saf ve güvenli şekillerde düşünmenizi ve hissetmenizi sağlıyorlar” diyor. Ancak sağlıklı sınırlar koymazlarsa bazen “boğucu olabilir” diyor.

BENZER YAZI: MADDİYATA ÖNEM VEREN, PARA İÇİN EVLENECEK BURÇLARI AÇIKLIYORUZ

5. İkizler

en romantik burçlar

İkizler, sizi kazanmak için bazı sihirli yollar hayal edecek. Astrolog Loftis, “Her zaman yeni ve farklı bir şey arzulayarak, işleri ilginç tutacaklar ve kalbinize giden yeni yolları keşfetmeyi bulacaklar” diyor. “Bu burç, bir kitapta okudukları, bir filmde gördükleri ya da kendilerinin hayal ettikleri bir anı yeniden yaratmak isteyebilir.” Aynı zamanda söz ustasıdırlar ve şiirden alıntılar yapabilirler veya entelektüel yetenekleriyle sizi etkileyebilirler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

4. Terazi

Aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilen Terazi, en sıradan anlarda bile hayatınıza romantizm katabilir. Marquardt, “Terazi, iş yerinize rastgele sevimli bir kart ve çiçekler göndermek isteyen bir burçtur” diyo. Ama bunlar sadece tatlı hediyelerle ilgili değil. Sevgiyi ve hayat arkadaşlığını ciddiye alırlar, bu nedenle arzularınıza ve niyetlerinize çok dikkat ederler.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

En romantik burçlar listesine her zaman giren bu burç için Marquardt, “Terazi, romantizm ortaya çıktığında daha gelenekseldir ve eski moda jönlüğün tadını çıkarma eğilimindedir” diyor. Ama her zaman doğal hissettireceğini de ekliyor. “Giyinmeyi, en sevdikleri kokuyu sürmeyi ve size 2000’lerin başındaki sevimsiz ama karşı konulmaz bir romantik komedideki aşk duygusunu aşılamayı severler.” diyor.

Bu burç ortak şeyler yapmaya bayılır ve yüksek kaliteli, iyi vakit geçirmeyi sever. Loftis, “Teraziler klasik bir masal romantizmini sever” diyor.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

3. Aslan

Aslanlar sevgilerini görkemli şekillerde göstermeyi sever. Loftis, “Doğru ruh halini yaratmak, mükemmel kıyafeti planlamak ve kendinizi dünyanın en önemli insanı gibi hissettirmek, Aslan Burcunun becerileridir” diyor. Spot ışığını üzerlerinde hissetmeyi severler ve sizin de ilgi odağı olduğunuzu hissetmenizi isterler.

Marquardt, “Aslan, en sevdiğiniz spor etkinliğinde sizi bir yıldızmışsınız gibi hissettirir veya eve döndüğünüzde yatağın her tarafına gül yaprakları koymak gibi jestleriyle ağır romantizm yaşatabilir” diyor. Ama onlara da kendilerini özel hissettirmeyi unutmayın. Marquardt, “Kendilerini şımartmayı ve romantizmi severler ve genellikle ‘almak istediklerini’ verirler” diyor.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

2. Boğa

En romantik burçlar arasında ikinci sırada bulunan Boğa, son derece duygusal, tutkulu ve aşkları için fazladan yol kat etmeye isteklidir. Psişik okuyucu ve ruhsal şifacı Emily Newman, “Kimse sevgilisini Boğa’dan daha mutlu ve rahat ettiremez” diyor. “Adanmışlar ve özverililer.”

Ancak Boğa, aşk söz konusu olduğunda genellikle yavaş hareket eder. Marquardt, “Boğa aşık olduğunda, çok doğal, acelesiz ve sakin hissedecek” diyor. “Boğa’nın romantizm seven partnerleri, Boğa’nın ateşlediği basitliği ve organik kimyayı çok sever.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR

1. Balık

Balık, en romantik burçtur ve klasik, Hollywood’un göz kamaştırıcı aşk türünü tercih eder. Ayaklarının yerden kesilmesinden hoşlanırlar ama aynı zamanda bu hissi çok az bir çabayla da sağlayabilirler. Marquardt, “Balık, partnerlerini çeken ve hipnotize eden başka bir dünyaya ait bir auraya sahiptir” diyor. “Dolu dolu bir peri masalı gibi gelebilir. Size aşkın filmlerdeki gibi olabileceği hissini veriyorlar.”

BENZER YAZI: ARKADAŞLIK, AŞK VE EVLİLİKTE ASLAN VE YENGEÇ UYUMU

En sıradan anlarda bile, Balık nasıl cezbedileceğini biliyor. Marquardt, “Balık, plana göre giden her şeyi pek umursamaz, aşklarında sadece yakınlık ve birlik duygusu ararlar” diye açıklıyor. Balık ile aynı duygularda olduğunuzda, bunu onların gözlerinde göreceksiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!