Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaAstrolojiArkadaş, Sevgili ya da Eş Olarak En Sadık Burçlar

Son Yazılar

Arkadaş, Sevgili ya da Eş Olarak En Sadık Burçlar

Sadakat konusunda diğerlerinden daha hassas olan en sadık burçlar hangileridir biliyor musunuz? İşte en vefalı ve güven veren altı burç.

Sadakat birçok şekilde arzu edilebilir: Sırlarınızı asla açığa vurmayacaklarını bildiğinize güvenebileceğiniz veya işler zorlaştığında her zaman yanınızda olacak biri olabilir. Ne olursa olsun arkanı kollayacak birileri her zaman var. Bir insanın ne kadar sadık olduğunu merak ediyorsanız, astroloji size bazı cevaplar verebilir. Vefalı bir dosttan güven veren bir arkadaşa kadar en sadık burçlar hakkındaki yazımızı okumaya devam edin.

6. Balık

Balıklar duygusal olarak hassas olduklarıyla bilinirler ve bu da onlara güvenmeyi kolaylaştırır. Balık burcu insanları, güvenilirdirler ve her zaman yanınızda olacaklardır. Astrolog Evans, kırılmaz sadakat örneği olarak Christopher Reeve’in Balık burcuna emnsup karısı Dana’yı örnek gösteriyor. Evans bize, Dana’nın “boyundan aşağısını felç eden trajik attan düşme kazasının ardından geçen on yıl boyunca kocasına yorulmak bilmeyen bağlılığıyla tanındığını” hatırlatıyor. Bu sadık burç biraz fazla umursayabilir, bu yüzden size ihanet etmeleri pek olası değildir.

BENZER YAZI: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

5. Oğlak

En sadık burçlar arasında gösterilen Oğlak, “sorumluluk ve bağlılığın sembolü” olan Satürn tarafından yönetilir, bu nedenle bu iş bitirici burç “kurallara göre” oynar, diye açıklıyor Evans. Özellikle işlerine bağlılıkları ile tanınırlar. Evans, “Oğlakların uzun yıllar aynı şirkette çalışabileceğini, aile bireyleriyle uzun yıllar ilişki kurabileceğini unutmamak gerekli” diyor.

BENZER YAZI: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

4. Aslan

Evans, Aslanların kararlılıklarıyla bilinseler de, “sorumluluklarına ve eşlerine” sadık olduklarını da belirtiyor. Evans onlara “zodyak aşıkları” diyor, bu da bazen “bir aslanın avıyla oynamayı sevdiği gibi” değişik düşünce durumlarına bürünebileceklerini söylüyor. Yine de Aslanlar güvenilirdir ve ilişkilerini sürdürme eğilimindedirler ve genellikle vefalı eşlerdir.

BENZER YAZI: PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

3. Akrep

Evans, en sadık burçlar arasında olan Akreplerin “sadakatlerini göstermek için aşırıya kaçtığını ve duygunun karşılıklı olup olmadığını görmek için partnerlerini acımasızca test edeceklerini” söylüyor. Bu nedenle sırlarınızı saklayacaklar ama aynı zamanda onları açığa çıkarmanızı da sağlayacaklar. Evans’a göre, “partnerin bunu kendi başına ifşa edip etmediğini öğrenmek için bilgiyi gizli tutmaları muhtemeldir.” Bir Akrep ile ilişkiniz varsa, en derindeki düşüncelerinizi ve duygularınızı bilmek isteyeceklerdir. Ama bir kez bu bilgiye sahip olduklarında, onu ölene kadar kendilerinde saklayacaklardır.

BENZER YAZI: EN HUYSUZ BURÇLAR

2. Boğa

Boğalar genellikle biraz dik başlı olabilir, ancak bu, bir kez sizinle birlikte olduklarında, bir daha asla gitmenize izin vermeyecekleri anlamına gelir. Evans, “Boğa inatçı veya zor olabilir, ancak gözlerini bir kişiye diker ve gitmesine izin vermez” diye açıklıyor. En çok istikrara değer verirler, bu yüzden her zaman arkanızda olacaklardır ve ona güvenebilirsiniz. Boğa, aşk gezegeni tarafından yönetilir, bu da genellikle ciddi ilişkiler aradıkları anlamına gelir. Bu burç bir kez bir eş bulduğunda, ömür boyu istikrarlı bir ilişki içinde olmak isteyeceklerdir. İster arkadaşı olun isterseniz de eşi, boğa burcunun en sadık burçlar arasında olması şaşırtıcı değildir.

BENZER YAZI: EN KOMİK BURÇLAR

1. Yengeç

Yengeçler, arkadaşlarını ve aileyi ilk sıraya koyar, hatta bazen kendilerinden bile fazla. Evans, “Yengeç burçları arkadaşlarına ve ailelerine son derece sadıktır” diyor. Bir Yengeç ile arkadaşsanız, onlara en çok ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacaklardır. Ve onların ailesinin bir üyesiyseniz, her zaman rahat olmanızı sağlayacaklardır. “Sevgi dolu bir ev yaratmayı ve nadiren rotayı değiştirmeyi kabul ediyorlar.” Mutlu ailelerini bir kez kurduklarında, onlara asla ihanet etmeyeceklerdir.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!