Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Şanslı Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Şanslı Burçlar

Şans oyunları oynarken mutlaka yanınızda olmasını isteyeceğiniz en şanslı burçlar hangileri biliyor musunuz? Belki listede burcun da var!

Bazı insanlar her zaman diğerlerinden daha şanslı değil mi? Buna şahit olduğunuz onlarca örnek verebilirsiniz. İş başvurularında her zaman diğerlerinden bir adım öne geçiyorlar. Bir ürünü indirimde olduğunda en ucuz fiyata satın alabiliyorlar. Astrologlara göre, bu insanların şanslarından daha fazla ortak noktası olabilir – aynı zamanda aynı burçlara mensup olabilirler. Astrologların diğerlerinden daha şanslı olduğunu söylediği burçları keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin, işte en şanslı burçlar.

6. Kova

en şanslı burçlar

En şanslı burçlar arasında altıncı sırada gösterilen Kova burçları, zeki, yenilikçi ve iyimser olarak bilinirler ve genellikle kendilerini dünyayı daha iyi bir yer yapmaya adarlar. Bu nedenle, bu barışçıl burçların iyi şansla ödüllendirilmesi mantıklıdır. Futurio burç uygulamasının astroloğu Alice Alta, bunun Kova burcunun yöneticisinin şanslı anlarla sonuçlanabilecek olağandışı durumları ortaya çıkaran Uranüs olması nedeniyle olduğunu söylüyor. Alta, “Kova burçlarının günleri sürprizlerle, ilginç dönemeçlerle ve hayatın güzel fırsatlarıyla doludur” diyor. “Bir Kova gelişmiş bir sezgiye sahipse, güzel bir şansı kolayca yakalayabilir ve bunu kendi avantajlarına kullanabilir.” Bu güzel fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için Kovalar, bunlar geldiklerinde tesadüfi fırsatları tanımak için etraflarındaki dünyaya uyum sağlamalıdır.

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

5. İkizler

en şanslı burçlar

İkizler iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir. Ve iyi şans hakkında bildiğimiz bir şey varsa, o da genellikle harika iletişim becerileriyle ve doğru zamanda doğru insanlarla sohbet ederek yaratıldığıdır. Astrolog Inbaal Honigman, “İkizler’in iletişim becerileri şanslarının temelini oluşturur” diyor. “İnsanlar onlardan hoşlanır ve yanlarında olmasını isterler. Sırf bu ilişkileri nedeniyle onlara genellikle yaşam boyunca kısayollar sunulur.”

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR

4. Başak

Başak genellikle en şanslı burçlar arasında görülür, ancak astrolog Honigman bu burcun iyi talihinin genellikle öngörü, planlama ve organizasyondan kaynaklandığını belirtiyor. “Hedeflerinin ne olduğunu ve onlara ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini biliyorlar” diyor. Oyunda başka faktörler de var. Honigman, “Başaklar harika iletişimcilerdir ve insanlarla oldukça kolay bağlantı kurarlar” diyor. “Bir iş görüşmesinde, ilk buluşmada ve hatta tatilde bile kendilerini iyi ifade edecekler ve çevrelerindeki herkesi cezbedecekler. Bu yüzden kolay kolay kaybedemezler.”

BENZER YAZI: OMUZUNDA AĞLAYABİLECEĞİN, İÇİNİ BOŞALTABİLECEĞİN DERT BABASI BURÇLAR

3. Oğlak

en şanslı burçlar

Oğlak burcu, sık sık kendi şansını yaratan çalışkan, ciddi ve hırslı bir burçtur. Yaşam koçu ve astrolog Linda Berry, “Akıllı çalışıyorlar ve hedeflerine ulaşmak için zamanlarını akıllıca kullanıyorlar” diyor. “Oğlaklar oyunu duygularına göre oynayan, her zaman kazanmak için stratejiler belirleyen dahilerdir.” Kendiniz Oğlak değilseniz, bol bol şansları olduğu için biriyle arkadaş olmak isteyebilirsiniz. Berry, “İş ya da kişisel ilişkilerde Oğlaklarla bağlantı kuranlar, bu burcun sunduğu pratik şansı deneyimleyecekler” diyor.

BENZER YAZI: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR

2. Aslan

En şanslı burçlar arasında listelenen Aslanlar sıcakkanlı, cesur ve tarz sahibidir ve günlük yaşamda biraz gösteriş yapmaktan korkmazlar. Ancak, onları şansa götüren yolda özgüvenlerinin yüksek olmasıdır. Honigman, “Aslan burcunda doğanlar, kaderinde çok iyi fırsatlara sahip olduklarını bilerek doğarlar” diyor. “Sadece kucaklarına iyi talihin düşmesini bekliyorlar.”

Bu burç aynı zamanda her fırsatı kabul eder ve şansa her zaman yeni bir yer açar. Honigman, “Bir Aslana bir fırsat sunulduğunda şaşırmaz ve boşa zaman harcamazlar” diyor. “Bir Aslan fırsatı hemen orada yakalar.” İyi şansları başkalarına bir dizi şans gibi görünse de, aslında bu, iyimserlik ve hızlı karar verme becerilerinin kullanışlı bir kombinasyonundan kaynaklanmaktadır.

BENZER YAZI: MANİPÜLASYON TEKNİKLERİNİ EN İYİ KULLANAN BURÇLAR SİZİ ŞAŞIRTACAK

1. Yay

en şanslı burçlar

Yay burcu en şanslı burçlar listesinde her zaman ilk sıralardadır. Aslında, dört astroloji uzmanımızdan üçü onu en şanslı burç olarak görüyor (dördüncü uzmanımız bu burcu farklı görüyor.) Peki, bu neden? En çok satan ilişki astroloğu Anna Kovach’a göre, burcun şans, bolluk ve güç gezegeni Jüpiter tarafından yönetilmesi gerçeğiyle ilgili.

Özgür ruhlu, dünyayı dolaşan Yay, hayatta şans eseri durumlara yol açabilecek bir kumar oynamaktan da mutludur. Kovach, “Bu burçta doğan insanlar çekici ve etkileyicidir” diyor. “Dünyayı görme ve bilgeliklerini geliştirme fırsatlarını kolayca çekerler.”

Yay burcunun şansı, bir şekilde kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet bile olabilir. Kovach, “Herhangi bir durumdan en iyi şekilde yararlanabilecek kadar iyimserler” diyor. “Belki de arzu ettikleri her şeyi yapabileceklerine gerçekten inandıkları için genellikle başarılı olurlar.”

BENZER YAZI: HAYATI BOYUNCA GÜCÜ SEVEN, GÜCE EN AÇ BURÇLARI SİZLER İÇİN İFŞA EDİYORUZ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!