Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Şanssız Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Şanssız Burçlar

Herkes önünde altın tepsi ile doğmaz. Bunun sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda sizlerle en şanssız burçlar hangileri, cevaplıyoruz.

Bazı insanların şanslı doğduklarını, bazılarının ise hayatta ilerlemek için biraz daha fazla çalışmak zorunda olduğunu düşündüyseniz, bu sizin sadece tahmininiz olmayabilir. Şansın yıldızlar ve gezegenler tarafından belirlendiği söylenir. Astrolog Atlas, her gezegenin içinde vakit geçirmeyi pek sevmediği bir veya iki burcu olduğunu paylaşıyor. “Jüpiter şans ve bolluk gezegeni olduğundan, Jüpiter’in şansa güvenmek ve genel olarak şanslı olmak çok başarılı olamadığı burçlar da vardır” diye açıklıyor. Bu yazımızda sizlerle hayatlaır boyunca bir şeyler kazanabilmek ya da başarılı olmak için şanslı insanlardan daha fazla çalışması gereken en şanssız burçlar hangileridir paylaşacağız.

Koç

Koç’un yoğun enerjisi genellikle onları liderlik rolüne kolay sokar, ancak bu, hiçbir şekilde şanslı olmadıkları için sadece güven ve özgürlükleriyle daha fazla ilgilidir. Aslında, zaman zaman biraz düşüncesiz ve pervasız oldukları biliniyor. Bu ateş burcu Mars tarafından yönetilir ve her şeyden çok öncelikle harekete geçmeyi amaçlar, bu nedenle genellikle risk alır, sonucunu düşünmezler. “Kaotik bir acil duruma girme olasılığı en yüksek olan burç, bir gün kırık bir kolla ortaya çıkarsa, daha kötü olabileceği için şanslılar mı yoksa ilk etapta kollarını kıracakları için şanssızlar mı?” yorumu siz yapın.

BENZER YAZI: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Terazi

En şanssız burçlar arasında olan Terazi, dürüstlük ve adalet ile ilişkilidir. Bu hava burcu, kişisel yaşamlarında mutlaka kötü şansa yenik düşmüş gibi hissetmese de, dünyada meydana gelen adaletsizliklerle birlikte şanssız bir enerji hissederler. Astrolog Honigman’a göre, “Herkes eşitlik içinde yaşayana kadar Terazi, şansın insanların yaşam deneyimlerinde nasıl bir rol oynadığını kabul etmek için mücadele edecek.” Onlara göre bir gün ulaşmayı umdukları barışçıl toplum, yalnızca şansla gerçekleştirilemez, ancak bu onların adalet duygusunu yine de azaltmıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

Akrep

en şanssız burçlar

Bu su burcu, her küçük hareketi aklında tutar ve sanki onlara kötü bir servet verilmiş gibi sürekli olarak küçümsendiğini veya saygısızlık edildiğini düşünür. Honigman, “Sıradan durumları alıp onları şanssız olarak yorumlayan şey genellikle aşırı duyarlılıklarıdır” diyor. Akrepler tipik olarak güçlüdür ve şansın rol oynamadığı birçok zor dönemden geçmişlerdir. Bununla birlikte, çoğu durumda, bu onları başkalarına karşı çok güvensiz bırakır ve her zaman insanlarda en kötüsünü beklerler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR

Oğlak

Oğlaklar çalışkan, inanılmaz derecede hırslı ve başarmak istedikleri her şeye kendilerini tamamen adamış kişilerdir. Ayrıca bilinçli veya bilinçsiz olarak çeşitli durumlarda sınırlarını bilirler. Astrolog Atlas “Kendilerini tezahür ettirmek ve büyük şeyler başarmak isteyebilecek olsalar da, genelde şansları çok yaver gitmez” diyor. Bu toprak burcu Satürn tarafından yönetilir, bu nedenle bilgeliğe her şeyin üstünde değer verirler. Bir şey kazanıyorlarsa, bunun için çalıştıkları içindir, şans söz konusu olduğu için değil.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR

İkizler

en şanssız burçlar

En şanssız burçlar arasında listelenen İkizler, şanslı gezegenlerin tam karşı tarafına düşen Merkür tarafından yönetilir. Astrolog Atlas, “Şans ve servet, Merkür tarafından yönetilen burçlara serbestçe akmaz” diyor. Ancak İkizler, şanslarını kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu burç daha analitiktir ve uygun araştırma ve bilgi olmadan hiçbir şeye atlamazlar. Bir plan varsa, İkizlerin hedeflerine ulaşmakta şans olsun ya da olmasın herhangi bir sorunu olmayacaktır.

BENZER YAZI: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR

Balık

En kötü şansa sahip olan burcun Balık olduğu sizi şaşırtmasın. Bu insanlar oldukça hassastır, ancak hayatlarını romantik bir komediymiş gibi yaşamayı da severler. Bu su burcunun, sık sık ağlayarak bir drama dengesine ihtiyacı vardır ve şanslarının azalması, olmamasından daha olasıdır. Honigman, “Balıklar, gerçekten öyle olmasa da, dünya onlara karşıymış gibi hissediyor, ancak kaygıları şanslarının zayıf görünmesine neden oluyor” diye açıklıyor. Onları herhangi bir oyunun içine almayın, muhtemelen kaybedeceklerdir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!