Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Parayla Arası En Kötü Olan Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre Parayla Arası En Kötü Olan Burçlar

Bazı insanlar elinde para tutamaz. Bunun sebebi burçları olabilir. Yazımızda en savurgan, tutumsuz, müsrif burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

Herkes parasını yönetmekte iyi değildir. Bazı insanlar birikim yapmakta hiç zorlanmazken, diğerleri hesaplarına ulaştığı anda parayı yeni bir çift ayakkabıya harcıyor. Açıkçası, para harcamayı sevmekten ziyade elde para tutmayı sevmeyen insanlar da var. Ancak dikkate almamış olabileceğiniz bir şey var: Burcunuz. İşte bu yazımızda en savurgan, tutumsuz, müsrif burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

6. Koç

Koç, para konusunda en iyisi değil, ama aynı zamanda en kötüsü de değil. Bu hırslı ateş burcu, paracıkları kolayca harcamakta ve onları kötü idare etme eğilimindedir. Astroloji uzmanı Aragon, “Parayı kazanabileceklerinden daha hızlı harcıyorlar ve fakat çok iyi de kazanabiliyorlar” diyor. Sonuçta, öngörü eksikliği geliyor. “Koç uzun vadeli gelecek planları yapmaz” diye ekliyor. “Planlamayı ve ileriyi düşünmeyi küçümsüyorlar.” Bunun yerine, anı yaşarlar ve satın alma dürtüsüyle hareket ederler; bu, zaman içinde banka hesaplarını olumsuz yönde etkileyebilecek bir şeydir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR

5. Terazi

Terazi’nin para sıkıntılarının kökü, onların lüks tutkusudur. En savurgan burçlar arasında listelenen Terazi için Aragon, “Terazi güzel anlar için aşırı para harcamaya eğilimlidir” diyor. “Makyaj, kişisel bakım ürünleri ve lüks tatil yerlerini severler.” Ayrıca, bu ekstra sosyal burç bazen başkalarını kendinden önce bile düşünebilir. Astroloji uzmanı Woods, “Mükemmel çalışma ortamlarında veya istikrarlı ilişkilerde bu, Teraziler için işe yarayabilir” diyor. “Ancak, para kazanmanın önemini bilen Teraziler, bunu gerçekleştiremediklerinde, lüks harcamalara ara verecekler bu da onları mutsuz edecektir.”

BENZER YAZI: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR

en tutumsuz burçlar

4. Kova

En tutumsuz burçlar arasında olan Kova yaratıcı, zeki ve eksantriktir. Ancak bohem yapıları nakit sıkıntılarına da yol açabilir. Woods, “Tutarsız bir şekilde çalışmaya, sık sık iş değiştirmeye ve umutsuzca arzuladıkları özgürlüğe ve seçeneğe sahip olmak için pozisyonlar arasında değişikliğe eğilimlidirler” diyor. “Zaman Kovalar için paradan daha önemlidir.” Başka bir deyişle, Kovaların para konusunda kötü olduğu anlamına gelmez, sadece daha az önceliklidir ve kolay harcarlar. Zamanla, bu nakit eksikliklerine yol açabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ

3. İkizler

İkizlerin her zaman akıllarında aynı anda 3-5 fikir bulunur ve tutkularını, projelerini ve hobilerini takip etmek zor olabilir. Ne yazık ki, her şeye parmaklarını sokma arzusu cüzdanlarına zarar verebilir. Aragon, “Paralarını çeşitli uygulamalara, oyunlara ve varsayımsal fikirlere harcamaya eğilimliler” diyor. Astroloji uzmanı, İkizler’in yatırım ve kripto para birimleri konusunda dikkatli olması gerektiğini de belirtiyor. “Paranın parmaklarının arasından kayması kolaydır çünkü zihinleri parasal ya da başka türlü her türlü birikim için çok hızlıdır” diyor.

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

2. Yay

Yay, düşüncesizliği ve bağımsızlığı ile bilinir. Ne yazık ki, bu her zaman finansal bolluğa yol açmaz. Aragon, “Yay duyguları, deneyimleri ve anıları toplamayı sever” diyor. “Bu yüzden ne kadar ucuz ya da ‘pahalı’ olduğu önemli değil, seyahat, uçak biletleri ve konaklama için ciddi miktarlarda para harcayabilirler.”

BENZER YAZI: HANGİ BURÇ HANGİ BURÇLA UYUMLU? BURÇLARIN AŞK UYUMU

1. Balık

Duygusal ve kaprisli Balık, en savurgan burçlar arasında listenin birinci sırasında. Woods, “Balık, gerçekten para kazanmak yerine para kazanmayı hayal etmeye meyillidir” diyor. Sanatsal yetenekleri kâr etmek için bir yol oluşturmalı olsa da, “Balıklar değerlerini hafife alıyor.” Woods ayrıca, Balıkların genellikle düşük ücretli olan her şeyi satın alma eğiliminde olduklarını söylüyor. İyi tarafından bakarsak, astrolog Campbell, bu burcun özellikle gerektiğinde nakit para harcamada iyi olduğunu belirtiyor. “Onları rahatsız eden tek şey parayı harcayamamak” diyor.

BENZER YAZI: BAŞKALARINI KÜÇÜMSEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ EN ALAYCI BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!