3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Tembel Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Tembel Burçlar

Bazı insanları koltuktan kaldırmak bile çok zor olabilir, bunun sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda en tembel, uyuşuk, miskin, üşengeç burçlar hangileri açıklıyoruz.

Bazı günler yataktan çıkmak imkansız görünebilir. Yapacak işleriniz olduğunu biliyorsunuz, ancak ayak işlerinden ve yapılacaklar listesinden kaçınarak rahatlamayı ve tembelleşmeyi tercih edersiniz. Arada bir bu yavaş başlayan günleri yaşamak normaldir, ancak bazı insanlar için bu daha çok bir yaşam biçimidir. Nadiren yeni bir hobi denemek veya bir etkinliğe katılmak için bir araya gelirler, işte minimum düzeyde çalışırlar ve basit görevler onları diğerlerinden daha uzun sürer gibi görünür. Böyle birini tanıyorsanız, bu bulaşık yığınıyla uğraşmak yerine televizyonun önünde oturmayı tercih etmelerinin nedeni onların burcu olabilir. Astrologlara göre en tembel, uyuşuk, miskin, üşengeç burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6
Kova Burcu

Kovalar kendi iç dünyalarına o kadar kapılırlar ki, kendi kişisel zevklerinin dışına çıkmakta zorlanırlar. Astrolog ve blog yazarı Victoria Thomas, Kova’yı “hedeflere ulaşma potansiyeli olan fakat klasik bir başarısız” olarak nitelendiriyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

Bu burç aynı zamanda başkaları için bir şeyler yapmayı zor buluyor. Bulaşık makinesini boşaltmalarını veya çöpleri çıkarmalarını isterseniz, büyük olasılıkla reddedeceklerdir. Psişik okuyucu ve astrolog Emily Newman, “Kova son derece meraklı ve zeki bir burç olsa da, sıkıcı olduğunu düşündükleri işleri yapmaya her zaman meyilli değildir” diyor. “Kovalar eğlenceyi severler ve huysuz bir yapıya sahiptirler, bu yüzden sevmedikleri işleri yapmamayı tercih ederler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

5
Balık Burcu

en tembel burçlar

En tembel burçlar arasında listelenen Balıklar son derece yaratıcıdır ve genellikle sanatçılar ve tasarımcılardır. Kendi uğraşları konusunda tutkulu olsalar da, çok çalışmayı sevmezler ve işleri ertelemeye eğilimlidirler. Astrolog Newman, “son dakikaya kadar her görevden kaçınacaklarını” söylüyor. Onları sahilde ilham ararken veya yaratıcı bir patlama için gece yarısı koşusuna çıkarken bulabilirsiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

Bir Balık tek başına çalışıyorsa bu iyidir, ancak onların meslektaşıysanız sinir bozucu olabilir. En basit görevler hakkında onlarla birden çok kez görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Ve sizi yardım etmeye ikna edebilirler, böylece onların bazı işlerini üstlenmiş olursunuz, o da rahat eder.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

4
Yay Burcu

Yay, iyi vakit geçirmekle ilgilidir ve şehirde olmadıklarında tembellik yapmayı çok severler. Astrolog Newman, “Yay, özellikle seyahat ve boş zaman uğraşlarında bağımsızlıklarına değer verir [bu yüzden] kendi şartlarında yaşamayı tercih ediyorlar” diye açıklıyor. Dünyayı dolaşabilecekken neden çamaşır yıkamak ve market alışverişi yapmak gibi sıradan günlük işler yapsın ki?

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

Newman ayrıca, bu değişken burcun genellikle “çalışma zorunluluğu olmadığını” da belirtiyor. Yay eğlenceli bir iş arkadaşıdır çünkü sizi vahşi maceralarıyla ilgili hikayelerle eğlendireceklerdir, ancak güvenilir değildirler. Bir sonraki seyahatleri için yeterince para biriktirdiklerinde, iki hafta önceden haber almayı beklemeyin.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

3
Terazi Burcu

en tembel burçlar

Astrolog Thomas en tembel burçlar arasında gösterdiği Terazi için “her şeyin hoş ve kolay olmasını sever” diyor. Kolayca strese girdiklerini, bu yüzden faturalarını ödemek yerine onları bir çekmecenin altına dolduracaklarını belirtiyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

Ancak bu, Terazi’nin işe başlayamayacağı anlamına gelmez. Newman’a göre, “Enerjileri olduğunda işlerini yapıyorlar, ancak bu onların önceliği değil”. Thomas, Terazilerin daha az tembel olduğu bir senaryo, “çok daha motive olmuş bir eşleri, çoğu zaman da patronluk taslayan bir Koç’a sahip olmalarıdır” diyor Thomas. Onları şekillendirecek birileri olduğunda, Teraziler daha üretkendir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

2
Boğa Burcu

Boğa sakin bir alana sahip olmaktan hoşlanır ve bunu başarmak için temizlik ve düzenleme konusunda son derece üretken olacaktır. Ancak sorumlu olmalarına rağmen, aynı zamanda rahatlamayı ve Netflix izlemeyi de seviyorlar. Astrolog Newman, “Boğa çok çalışmaktan hoşlanmaz, ancak önemli sorumluluklarını yerine getirirler” diye açıklıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

Aşırı durumlarda Thomas, Boğa’nın “her zaman bebek gibi el üstünde tutulmak, şımartılmak ve tatlılarla ödüllendirilmek isteyen astrolojinin prens ve prensesleridir” diyor. Ve onların mutfak zevkleri göz önüne alındığında, bir TV dizisini bile izlerken, koltuğa yayılıp en sevdiği yiyecekleri tüketmesi şaşırılacak bir davranış değildir.

BENZER YAZI: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

1
Aslan Burcu

en tembel burçlar

En tembel burçlar arasında Aslan’ın olması bazıları için şaşırtıcı olabilir, fakat bu gerçek, o tam bir üşengeç. Aslanlar sorumlu olmaktan çok eğlenmeye odaklanırlar. Astrolog Newman, “Aslan, spot ışığı altında hep gözlerin üzerinde olmasını sever, ancak oraya ulaşmak için gereken çabayı göstermeye hevesli değildir” diye açıklıyor. Bu nedenle, bir araya gelmek için tüm enerjiye ve motivasyona sahip olsalar da, arkadaşları ile buluşmadan önce, ev temizliği yapmaya bir hayli üşenecektir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

Profesyonel bir ortam söz konusu olduğunda, Aslanlar söz vermekte iyi olan “harika satıcılar” olarak tanımlar. Yeni projeler üstlenmekten heyecan duyarlar, ancak zorlandıklarında, günlük angaryaların üstesinden gelmek için daha çalışkan burçlara işi paslamaya çalışırlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!