3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAstrolojiBir Astroloğa Göre En Yargılayıcı Burçlar

Son Yazılar

Bir Astroloğa Göre En Yargılayıcı Burçlar

Titiz insanlar hata bulduklarında çok eleştirel olabilirler. Bu yazımızda bir astroloğa göre en yargılayıcı burçlar hangisi, paylaşıyoruz.

Hayatta, bazı insanlar diğerlerinden çok daha yargılayıcıdır. Bazen garanti edilebilir olsa da, sürekli olarak başkalarına sebepsiz yere ciddi yan bakışlar atan aşırı derecede ilginç tipler vardır. Tanıdığınız, diğerlerinden biraz daha fazla hata bulan bazı arkadaşlar varsa, bunun nedeni astroloji olabilir. Bazen yanlış şeyler söyleyen insanlardan, etraflarındaki herkesi her zaman analiz edenlere kadar en yargılayıcı burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6
Koç Burcu

en yargılayıcı burçlar

Ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman, Koç’un “gerçekten anlam ifade etmeden oldukça yargılayıcı olabildiğini” çünkü genellikle “düşünmeden önce konuştuklarını” açıklıyor. Bu düşüncesiz ve asi burcun davranışlarınızı onaylamadığını düşünüyorsanız, bunun nedeni üzgün olmaları olabilir. Honigman, Koç’un genellikle kızgın olduklarında kastetmedikleri şeyleri söyleyeceğini açıklıyor; ama tekrar sakinleştiklerinde davranışlarından pişman olacaklardır. “Korkunç bir şey söylediklerinde o kısacık saniye, yaptığınız her şeyi sorgulamanıza neden olabilir” diye uyarıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

5
Boğa Burcu

En yargılayıcı burçlar arasında listelenen Boğalar, asabidir ve kolayca öfkelenebilirler, bu yüzden yolunuza biraz taş döşerlerse şaşırmayın. Honigman, Boğa’nın Venüs gezegeni tarafından yönetildiğini ve “Venüs, gerçek aşk, şefkat ve güzelliğin değerini bünyesinde barındıran bir tanrıçanın adı verilen sevimli bir gezegen olmasına rağmen – bir yargılama huyu her zaman var” diye açıklıyor. Boğalar yüzeysel olabilir ve etraflarındaki her şeyin mükemmel olmasını severler. Honigman, eğer onların istediği kişi değilseniz, “size biraz yan gözle bakabilirler, bu da fazlasıyla yeterli olacaktır” diye uyarıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

4
Aslan Burcu

en yargılayıcı burçlar

Bu doğuştan liderlerin en iyisi olmaları gerekir çünkü çok hırslıdırlar, ancak bu bazen başkaları hakkında varsayımlarda bulunmalarına yol açabilir. Honigman, genellikle yargılayıcı olmadıklarını, sadece kişisel düzeyde en iyi olmak istediklerini açıklıyor. Ancak mutsuz oldukları bir işyeri veya ilişki içindeyseler, kendilerini başkalarıyla karşılaştırmadan edemezler ve rekabet ettikleri kişileri eleştirmeye başlarlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

3
Akrep Burcu

Bir eleştiriden korkuyorsanız en yargılayıcı burçlar arasında olan Akreplere dikkat edin çünkü kesinlikle bir eleştiri yapmak isteyeceklerdir. Honigman, “Bütün hisleri hisseden bir su burcu ile Mars’taki tüm öfkeyi içinde barındıran ateşli bir geleneksel yönetici gezegenin birleşimi potansiyel olarak patlayıcıdır” diye açıklıyor. Bu burç değişken ve aşağılayıcı olabilir çünkü çoğu zaman eylemlerini düşünmeden hemen tepki verirler.

BENZER YAZI: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

2
Başak Burcu

en yargılayıcı burçlar

Bir Başak ile çok zaman geçirdiyseniz, sizi sessizce yargılıyormuş gibi hissetmiş olabilirsiniz. Honigman bu şüpheleri doğruluyor çünkü bu “analitik burç, hikayelerin ve durumların en küçük ayrıntılarına kafayı takmış durumda ve bu nedenle algılanamaz akıl yürütmeye dayalı yargılarda bulunabiliyor.” Bu titiz insanlar her zaman kendilerinden ve başkalarından en iyisini beklerler ve onların standartlarına uymazsanız bir şey söylemekten çekinmezler. Ancak bu kadar eleştirel olmak mutlaka kötü bir şey değildir. Honigman, bu özelliklerin onları “hassasiyet ve doğruluğun değerli olduğu birçok zorlu kariyer için ideal” hale getirdiğini söylüyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

1
Terazi Burcu

Honigman, en yargılayıcı burçlar listesinde birinci sırada olan Terazi’nin çok iyi bir nedenle listenin başında olduğunu açıklıyor: “Terazi’nin sembolü olan terazi, yargıların yapıldığı her yerde yankılanıyor. Adaletin kendisi, gözleri bağlı bir terazi tutan bir kadın olarak tasvir ediliyor.” Terazi adaleti sever ve “suçluyu masumdan, yararlıyı anlamsızdan kolayca ayırt edebilir” diye ekliyor. Bu nedenle, yargılayıcı olmak Terazi için faydalıdır ve dünyayı anlamlandırmalarına yardımcı olur.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!