Ana Sayfa Astroloji Bir Astroloğa Göre En Yargılayıcı Burçlar

Bir Astroloğa Göre En Yargılayıcı Burçlar

Titiz insanlar hata bulduklarında çok eleştirel olabilirler. Bu yazımızda bir astroloğa göre en yargılayıcı burçlar hangisi, paylaşıyoruz.

0
139
en yargılayıcı burçlar

Hayatta, bazı insanlar diğerlerinden çok daha yargılayıcıdır. Bazen garanti edilebilir olsa da, sürekli olarak başkalarına sebepsiz yere ciddi yan bakışlar atan aşırı derecede ilginç tipler vardır. Tanıdığınız, diğerlerinden biraz daha fazla hata bulan bazı arkadaşlar varsa, bunun nedeni astroloji olabilir. Bazen yanlış şeyler söyleyen insanlardan, etraflarındaki herkesi her zaman analiz edenlere kadar en yargılayıcı burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

Koç Burcu

en yargılayıcı burçlar

6. Ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman, Koç’un “gerçekten anlam ifade etmeden oldukça yargılayıcı olabildiğini” çünkü genellikle “düşünmeden önce konuştuklarını” açıklıyor. Bu düşüncesiz ve asi burcun davranışlarınızı onaylamadığını düşünüyorsanız, bunun nedeni üzgün olmaları olabilir. Honigman, Koç’un genellikle kızgın olduklarında kastetmedikleri şeyleri söyleyeceğini açıklıyor; ama tekrar sakinleştiklerinde davranışlarından pişman olacaklardır. “Korkunç bir şey söylediklerinde o kısacık saniye, yaptığınız her şeyi sorgulamanıza neden olabilir” diye uyarıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

Boğa Burcu

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.