in

EPDK Başkanından Halka Büyük Kıyak: Elektriğe 3 ay zam yok

Haberi alan halk, mutluluk içinde sokaklara döküldü.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, bu yılın ikinci çeyreğinde elektrik fiyatlarına zam yapılmayacağını, bu kıyağın unutulmaması gerektiğini bildirdi.

Sosyal Medya bu video ile çalkalandı

Yılmaz şunları söyledi:

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz

“Sayın Cumhurbaşkanımızın elektrik ve doğal gaz kesme konusunda verdiği mesaj çok net. Sosyal devlet olmanın gereği ile biz de bu süreci yakından takip ediyoruz. Hizmetlerin aksamaması ve vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi hayati önem taşıyor. Enerji sektöründe görev yapan herkesin çok daha dikkatli, çok daha titiz çalışması gereken günlerdeyiz. Kurum olarak Bakanlığımızla eşgüdüm ve tam bir işbirliği ile çalışıyoruz ve ilerleyen günlerde alınması gereken yeni tedbirler olursa bu tedbirleri de vakit kaybetmeden alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”
Akaryakıt sektöründen gelen dönüşümlü çalışma ve bazı bayilerin belirli saatlerde kapatılması yönündeki taleplerini de değerlendiren Başkan Yılmaz; henüz böyle bir adımın gündemlerinde olmadığını, öncelikle vatandaşlardan evde kalmalarını ve mümkün mertebe dışarı çıkmamalarını beklediklerini kaydetti.

Sosyal Medya bu kıyağı karşılıksız bırakmadı

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0

‘Koronavirüsten Kim Korkar’ Diyerek Deodorant Şişelerini Yalayan Cody Lee Pfister Terör Suçu Kapsamında Gözaltına Alındı

Corona Virüsü Sebebiyle Cenaze ve Defin İşlemleri Nasıl Yapılıyor