3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaCahillerErk Acarer, Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin ile İlgili Video Paylaştı

Son Yazılar

Erk Acarer, Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin ile İlgili Video Paylaştı

Erk Acarer, Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin videosu gündeme düştü. Bunların derdi vatan millet beka değil diyen Acarer ne dedi?

Erk Acarer ile Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin‘in Twitter üzerinden atışmaları sonrasında Erk Acarer, Murat Şahin ile ilgili olduğunu iddia ettiği bir video paylaştı.

Tarkan’ın Cuppa Cuppa şarkısını “CUNTA CUNTA” diye yorumlayıp, Sezen Aksu’nun evinin yakınlarında basın açıklaması yapan Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin hakkında yayınlanan video gündeme bomba gibi düştü.

İŞTE Erk Acarer tarafından yayınlanan Murat Şahin Videosu

Her şey 5 Mart Cumartesi günü, Erk Acarer’in Murat Şahin’in bir Twitter yazısının üzerine “Bende de kendini ‘istihbaratçıyım’ diye tanıttığın belge, ‘bunu zaten devlete izletiyoruz’, dediğin konuşman var! Silah ruhsatı alıcaz diyip para alıyorsun sonra problem çıkıyor.Bunlara dikkat et! 5 dakkaya dernekleri kapattın kapattın. Gerisine karışmam!Wallahi tutuklarlar seni!” yazmasıyla başladı.,

erk acarer murat şahin videosu

Erk Acarer’in bu yazısı sonrasında Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin, “İddiasını ispat etmeyen ŞEREFSİZDİR” diyerek anında cevap verdi.

Murat Şahin’in Erk Acarer’e cevabından sonra “Geliyor gelmekte olan” sloganıyla Acarer cevap verdi.

erk acarer murat şahin videosu

Ve Erk Acarer, Murat Şahin ile ilgili olduğunu iddia ettiği videoyu yayınladı. “Milli Beka’nın yeni marifetleri İş takibi bahanesi ile sahtekarlık, silah ruhsatı sözü ile para almak,sahte belge ile kendilerine istihbaratçı süsü vermek!Başkan Şahin dolandırıcılıkla suçlandı,hakkımda ‘adam gibi adam yazın’ dedi.İşte belge ve kayıtlar:👇”

Erk Acarer “Buyur canım tepe tepe kullan. Torunlarına anlatırsın.” diyerek Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin’e ait olduğu belirtilen videoyu yayınladı.

Videonun yayınlanmasından sonra Murat Şahin’in cevabı merak konusu oldu.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER: JOHNNY SİNS KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ, EVLİ Mİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!