Pazartesi, Mayıs 13, 2024
Ana SayfaHayatNasıl Öpüşülür - Onu Tutkuyla Çıldırtacak 22 Sıcak Öpüşme Tekniği

Son Yazılar

Nasıl Öpüşülür – Onu Tutkuyla Çıldırtacak 22 Sıcak Öpüşme Tekniği

Hiç öpüşmedim nasıl öpüşülür diyorsanız bir erkekle nasıl öpüşülür anlatacağız. İşte erkeği etkileyen öpüşme teknikleri hakkında 22 yöntem.

Bu yazımda, partnerinizde kullanabileceğiniz 22 farklı öpüşme ipucu ve tekniğini göstereceğim. Bu, birini gerçekten ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermek için birini tutkuyla ve yoğun bir şekilde nasıl öpeceğinize dair nihai kılavuzdur. Doğru yaparsanız, size faiziyle geri ödeyeceklerinden emin olabilirsiniz! İşte kadını ve erkeği etkileyen öpüşme teknikleri…

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri

Bu makalede bir sürü öpüşme tekniği, ipucu, fikri ve taktiği olduğunu keşfedeceksiniz. Hepsini birden denemeyin. Çok daha iyi bir strateji, erkeğinizi her gördüğünüzde sadece bir veya iki tane kullanmaktır. Bu şekilde, uzun bir süre için yeni bir şey beklemesini sağlayacaksınız.

1. Seni öpmesine izin ver

erkeği etkileyen öpüşme teknikleri

Erkeğinizi öperken ne yapacağınız konusunda endişeli misiniz? Dudaklarınız, diliniz, ağzınız ve ellerinizle ne yapmanız gerektiğinden emin değil misiniz? Merak etmeyin! Erkeğiniz büyük olasılıkla aynı derecede gergin olacak. Bu gerginliğe karşı mükemmel panzehir, erkeğin tüm işi yapmasına izin vermektir. Bu doğru, sadece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve siz keyfini çıkarırken erkeğinin sizi öpmesine izin verin.

Tüm işi biraz uzun süredir yapıyormuş gibi hissediyorsanız, tek yapmanız gereken onu taklit etmek ve tıpkı sizi öptüğü gibi öpmek. Yani dudaklarına masaj yapıyorsa, o zaman ona geri yap. Boynunuzu yalıyor, emiyor ve öpüyorsa, ona yapın. İşte bu kadar kolay! Hadi diğer erkeği etkileyen öpüşme teknikleri ile devam edelim.

İlgili Yazı: İlk Buluşmada Neler Konuşulur Diyenlere Sohbet Açıcı Etkili 60 Konu

2. Duvara Karşı Öp

Öpüşürken birbirinize sarılmak elbette çok sıcak bir duygu… Ancak bir hareket var ki, sadece sarılmaktan biraz daha tutkulu. Bir dahaki sefere erkeğinizi duvarın olduğu bir yerde (örneğin odanız) öptüğünüzde, erkeğinizi duvara yaslamayı ve öpmeye devam etmeyi deneyin.

Bu, onu çok daha fazla tahrik edecek oldukça baskın bir hareket… özellikle de normalde yapacağınız bir şey değilse. Bu nedenle, normalden biraz daha agresif olmak istiyorsanız, onu duvara ittikten sonra onu öpmeyi deneyin.

İlgili YazıErkek Arkadaşa Sorulacak 140 Önemli Soru

3. Yatarken Onu Öp

‘Daha önce hiç öpüşmedim’ diyorsanız, size bundan bahsedeyim. Beğendiğiniz, hoşlandığınız ya da birlikte olduğunuz erkeğin sizi öpmesi kadar iyi bir duygu yoktur. Erkek genellikle kontrolün kendisinde olmasından hoşlanır. Öpüşme evrensel bir duygu olsa da, bunu bir kadının başlatması erkeğin çok hoşuna gidecektir. Bununla birlikte ülkemizde genelde erkekler kadınlardan uzun olduğu için, ayaktayken, öpüşmeyi kadının başlatması biraz zor olabilmektedir.

Neyse ki onu öpmeyi çok daha kolay ve doğal hale getirmenin gerçekten basit bir yolu var. Bir dahaki sefere birlikte yattığınızda ya da oturduğunuzda kendinizi erkeğin göğsüne yatacak şekilde konumlandırın. Bu durumda yukarıda olmak ve onunla göz göze temas kurmak hem basit hep de doğal bir pozisyon olacaktır. O zaman tek yapman gereken onu öpmek için biraz başını ileri götürmek olacaktır.

İlgili YazıEvlenilecek Erkeğe Sorulması Gereken Sorular

4. Boynunu Öp

Eminim bunu zaten yapıyorsundur. Sen erkeğin boynu, onun en hassas bölgesidir. Bir dahaki sefere birbirinizi öptüğünüzde, dudaklarınızı onun boynuna doğru hareket ettirin. Boynunu öpmeyi öğrenmek çok kolay…

Tek yapmanız gereken dudaklarınızı nazikçe dokundurmak ve bir veya iki saniye boyunca boynunun küçük bir bölgesini hafifçe emmek. Ardından hafifçe yukarı veya aşağı hareket ettirin ve yakındaki başka bir bölgeyi öpün. Boynunu emmediğiniz zamanlarda da dilinizi dokundurabilirsiniz. Fakat dikkat edin boynu morarmasın.

Boynunu öperken biraz daha vahşi olmak istiyorsanız, boynunu emerken biraz daha baskı uygulayın. Diğer bir harika teknik ise boynunu ÇOK nazikçe ısırmak ve deriyi dişlerinizin arasında tutmaktır. Bunu yaptığınızda erkeğinizin normalden biraz daha hızlı nefes aldığını hissetmelisiniz!

İlgili YazıFlörte Sorulacak Sorular ve Flörtle Konuşulacak Konular Ne Olabilir

5. Alın Öpücüğü

erkeği etkileyen öpüşme teknikleri

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri arasında alından öpmek, en saf ve temiz duygularınızı ifade etmeye yarar. Erkeğinizi alnından öptüğünüzde (ya da aynısını size yaptığında) çok rahatlatıcı bir duygu olduğunu göreceksiniz. Süper tutkulu olduğunuz zaman muhtemelen en iyi öpüşme tekniği değildir. Ama eğer erkeğiniz yorgun veya üzgünse, yapılacak en mükemmel şey olabilir.

Alından öpme, ayakta gerçekleştirilen öpüşmeler arasında değildir. Otururken veya bir yere uzanmışken yapılması, duygusal hazzı arttırır, çiftleri rahatlatır.

İlgili Yazı: Flörtle, Sevgiliyle, Erkek ya da Kız Arkadaşla Mesajlaşırken Sıkılmadan Konuşulacak Konular

6. Kulağıyla Oyna

Erkeğinizin kulağı (özellikle kulak memesi) inanılmaz derecede hassastır. Çoğu zaman dudaklarından bile daha hassastır. Bu yüzden onu öpme hissini arttırmanın harika bir yolu, onu öperken parmaklarınızla kulak memesiyle yumuşak bir şekilde oynamaktır.

Onu öperken rastgele kulağını tutmaktansa, önce boynunu ellerinizin arasına alıp parmaklarınızı kulağına doğru kaydırıp kulak memesiyle oynamayı çok daha yumuşak bulacaksınız.

Aynı anda iki kulak memesinden sadece biri ile oynamak daha doğal ve etkileyici olacaktır.

İlgili YazıKızla Konuşacak Konular, Kızla Konuşulacak Konular!

7. Kulağını Öp &….

6 numaralı öpüşme ipucunu bir sonraki seviyeye taşımak akıllıca bir fikir… kulağını öpmeyi deneyin. Sadece kulak memesini öpmekten bahsetmiyorum. Bütün kulağını öpmekten bahsediyorum. Kulağının dış kısmını dudaklarınızın arasına alıp masaj yapmak oldukça basit.

Kulağının özellikle iç kısmını yalayın. Sadece dilinizin güzel ve nemli olduğundan emin olun. Kulağını öpmenin ve yalamanın en ateşli kısımlarından biri, özellikle de iç kısmı, erkeğinizin her şeyi duyabilmesidir…nefesinizi, öpüşmenizi ve yalamanızı. Deneyin, erkeğiniz buna bayılacak!

İlgili YazıSevgiliye, Kız ve Erkek Arkadaşa Sorulacak Sorular Nelerdir

8. Kulak Memesini Emmek

Erkeğinizin kulağını, onu nasıl öpeceğinizle ilgili bu makalenin ana kısmı yapmak istemiyorum, bu yüzden bu konu hakkında son kez konuşacağım. Daha önce de söylediğim gibi, erkeğinizin kulak memesi aşırı hassastır, erkeği etkileyen öpüşme teknikleri arasında kulak memesini öpmek de vardır.

Onu uyarmanın gerçekten nazik bir yolu, dudaklarınızla yumuşak bir şekilde emmek. Daha sonra bitirirken dudaklarınızın arasına hafifçe sıkın ve dudaklarınızdan geçmesi için yavaşça çekin. Başka bir yol da dişlerinizi kullanmak ve aynı şeyi yapmaktır. Bunu yaparken sadece süper hafif miktarda basınç kullanmayı unutmayın!

Bunu yaptığınızda erkeğinizin zevkten titrediğini hissederseniz şaşırmayın!

İlgili Yazı: Kaç Buluşmadan Sonra Seks Yapılır?

9. Merhaba Öpücüğü

Bir öpücükle merhaba demek, muhtemelen erkeğinize yapabileceğiniz en güzel şeydir. Erkeğinize merhaba öpücüğü verirken kullanabileceğiniz farklı teknikler var ama benim her zaman tavsiye ettiğim şey onu kucaklarken dudaklarına hızlı bir öpücük vermek.

Merhaba demenin başka bir yolu, alt dudağını dudaklarınızın arasına hafifçe sıkıştırmak ve bunu yaparken ondan yavaşça uzaklaşmak.

İlgili Yazı: Fırsatını Bulur Bulmaz Cinsellik Konusunu Açan Erkekler ve Cinsel Emoji Anlamları

10. Fransız Öpücüğünü Unutma

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri arasında Fransız öpücüğünü ele almadan öpüşmeyle ilgili hiçbir makale tamamlanmış sayılmaz! Fransız öpücüğü, ona ne kadar tutkulu olduğunu göstermenin mükemmel bir yoludur. Dilinizi boğazına sokup çamaşır makinesi gibi döndürmek yerine, öpücüğü yavaş ve onu çıldırtmak amacıyla yapmak daha iyi bir teknik olacaktır.

Dilinizi biraz dışarı çıkararak başlayın ve ardından dudaklarını nazikçe masaj yapmak ve okşamak için kullanın. Erkeğiniz mesajı alacak ve aynısını yapmaya başlayacaktır. Ağzını biraz açıp dilini dışarı çıkardıktan sonra kendi kendinize masaj yapmaya başlayabilirsiniz.

Birkaç saniye diline kendi dilinizle masaj yaparak ve dudaklarınıza dilinizle masaj yaparak geçiş yapmaya çalışın, ardından aynı şeyi diliyle size yapmasına izin verin ve bazı düzenli öpüşmelerde karıştırdığınızdan emin olun. Gerçekten hepsi bu kadar!

İlgili Yazı: Çiftlerin Cinsel Hayatını Renklendirecek 50 Sex Pozisyonu

11. Rüzgarlı ve Soğuk Olduğunda Öp

Erkeğinizi aynı yerlerde öpmek çok sıkıcı olur, özellikle de her zaman özel veya her zaman tahmin edilebilir bir yerdeyse. Bu yüzden rüzgarlı ve soğukken erkeğinizi öpmeyi denemelisiniz. Bu çok beklenmedik, ama aynı zamanda inanılmaz derecede rahatlatıcı ve sıcak bir duygu hissetmesine sebep olacaktır.

Aslında bu öpüşme tekniği hakkında söyleyebileceğim fazla bir şey yok. Deneyin ve kendiniz görün.

İlgili Yazı: Cinsel İçerikli Temasıyla Libidoyu Artırıp IMDb Puanlarını Altüst Eden En İyi Filmler

12. Derin Göz Teması Sonrası Öp

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri, erkeğinize “fiziksel olarak” ne yapmanız gerektiğini tam olarak açıklar. “Fiziksel olarak derken” dudaklarınız, diliniz, dişleriniz ve ellerinizle ne yapacağınız konusunda size talimat verdiğimi kastediyorum. Bunların hepsi önemlidir, ancak ona nasıl hissettirdiğiniz de bir o kadar önemlidir.

Onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermenin harika bir yolu, onu öpmeden önce birkaç saniye derin göz teması kurmaktır.

Şimdi bu, canın istediğinde öylece zorlayabileceğin bir şey değil. Doğru zaman gelene kadar gerçekten beklemeniz gerekiyor.

Aynı zamanda çok dikkatli kullanmanız gereken bir şey. Ne kadar az kullanırsanız, o kadar güçlü olur. Başka bir deyişle, ne kadar az yaparsanız o kadar çok isteyecektir.

İlgili Yazı: Kocaya veya Erkek Arkadaşa En Güzel ve Etkileyici İngilizce Takma İsimler

13. Onu Yanağından Öp

Tamam, erkeğini yanağından öpmek şimdiye kadarki en ateşli öpüşme taktiği değil, ama listene eklemek için güzel bir ekstra teknik. Özellikle dudaklarını öpmekten boynunu veya kulaklarını öpmeye geçiş için yumuşak bir yola ihtiyacınız varsa.

Adamını yanağından öpmek çok basit. Aslında o kadar basit ki, deneme yapmanıza bile gerek yok.

İlgili Yazı: Sexting Yaparken Kullanabileceğiniz Emoji Anlamları

14. Aşağıya Doğru Kayın

Erkeğinizi yanağından öpmeye benzer şekilde, küçük öpücüklerle ve dokunuşlarla aşağı doğru kaymaya başlayın. Aslında ona oral seks yapmaya sorunsuz geçiş yapmanın bir yolu olarak kullanmak mükemmel. Yapmanız gereken tek şey, boynuna küçük öpücükler atmaya başlamak ve sonra onu göğsünden karnına kadar öpmek ve sonunda penisinin yanına gelip ona oral seks yapmaya hazır olduğunuzu göstermek.

İlgili Yazı: Emojilerin Bilinmeyen Anlamları! Gerçek Anlamını Bilmediğiniz Emoji ve Anlamları

15. Mutlu Olduğunda Öp

Mutlu olduğunuzda erkeğinize vereceğiniz bir öpücük, onun size aşık olmasını sağlayacak kadar güçlü bir duygu yaratır. Aslında eğlenceli bir anı daha samimi hale getirmek için erkeğinizle yapmak güzel bir şey.

Belki onunla şakalaşıyorsun ya da ikiniz de yakın zamanda olan bir şeye gülüyorsunuz. Zaman doğru geliyorsa, eğilin ve ona hızlı bir öpücük verin. Zorlamayın veya çok sık yapmayın. Önemli olan onu doğal tutmaktır. Garip olacağını düşünüyorsanız, daha sonraya kadar bekleyin.

İlgili Yazı: Uzak Mesafe İlişki Yaşayanların Kullandığı Sexting Uygulamaları

16. Arkandayken Onu Öp

Erkeğiniz sizi arkadan kucaklarken ve onu öpmek için arkanıza yaslandığınızda çok seksi ve hatta biraz itaatkar olduğunuzu gösterebilirsiniz. Elini boynunuza koyarak sizi yönlendirmeye bile yardımcı olabilir. Yine, bu, zorlama olmadığında en iyi sonucu veren erkeği etkileyen öpüşme teknikleri arasındadır, ancak bu tekniği doğru zamanda ve yerde uygulamalısınız.

İlgili Yazı: Partnerinizi Baştan Çıkaracak Sexting Cümleleri ve Ateşli Konuşma Örnekleri

17. Onu Öperken Saç Derisini Hafifçe Kaşıyın

Sıklıkla “Erkeğimi öperken ellerimle ne yapmalıyım?” diye sorulur. En kolay cevap, erkeğini ellerini etrafına sararak kucaklamaktır. Ama bu bir süre sonra biraz sıkıcı olabiliyor. Ellerinizi kullanmanın çok daha tutkulu bir yolu, özellikle başının arkasına masaj yapmak ve kafa derisini hafifçe kaşımaktır.

Süper hassastır ve ovuşturulmak, okşanmak, masaj yapmak ve kaşımak harika hissettirir. Yani bir dahaki sefere onu öptüğünde dene, erkeğin buna bayılacak.

İlgili Yazı: Evli Erkek Başka Kadına Aşık Olursa Nasıl Davranır?

18. O da Aynısını Yapsın (Saçınızı Okşasın)

Kafa derinizi kaşımak ve masaj yapmak erkeğiniz için o kadar iyi hissettiriyor ki, onun da sizin için yaptığından emin olmalısınız! Kendi isteğiyle yapmıyorsa, ondan yapmasını isteyebilirsiniz… ama bu oldukça garip. Çok daha yumuşak bir yol, bunu ona biraz yapmaktır. Bir süre sonra, elini tutup saç derinize koyun. Kafa derinizin arkası açık ara en hassas bölgedir. Çoğu erkek içgüdüsel olarak buradan ne yapacağını bilecektir.

İyi bir iş çıkardığını bilmenin harika bir yolu, masaj yaparken ve kafa derinizi hafifçe kaşırken her anından keyif aldığınızı hissettirin.

İlgili Yazı: En İyi Erotik Filmler

19. Tutkuyla Öp

Umarım tüm bu erkeği etkileyen öpüşme teknikleri ile keyif alırsınız. İnsanların yapılacak seksi, ateşli şeyler listesini okuduktan sonra sıklıkla yaptıkları bir hata, onları sadece kurallar gibi kullanmalarıdır. Her öpüşme ipucunu bir kez yapmaları gerektiğini ve tüm ipuçlarını sırayla veya bunun gibi bir şey yapmaları gerektiğini düşünüyorlar. Aslında en iyi teknik doğal olmaktır.

Doğal olmazsa bu hiç sıcak ya da seksi olmayacaktır. Adamının duygusuz bir robotu öptüğünü düşünmesini sağlayacak! Onu öpmenin çok daha iyi bir yolu, bu ipuçlarından sadece 1 veya 2’sini denemek ve ardından doğru ve iyi hissettiren şeyi yapmaktır. Bu, daha sonra ne yapacağınız konusunda endişelenmek yerine yaptığınız şeyden zevk aldığınız ve o anda kaybolduğunuz yerde çok daha tutkulu öpüşmenizi sağlayacaktır.

Bu yüzden, bu öpüşme tekniklerinin her birini, uymanız gereken katı kurallar olarak değil, kaba bir kılavuz olarak kullanın. Bunu yaparsanız, çok doğal hissettirdiğini ve erkeğinizi tutkuyla öpmenin çok daha kolay olduğunu fark edeceksiniz.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

20. Şefkatle Öp

Erkeğiniz yorgunsa, kendini kötü hissediyorsa veya en azından harika bir ruh halinde değilse, muhtemelen onu tutkuyla öptüğünüzde size pek iyi cevap vermeyecektir. Aslında bunu o havasında değilken yaparsanız, bu onu gerçekten sinirlendirebilir. Onu öpmenin çok daha iyi bir yolu, onu önemsediğinizi ona göstermektir. Onu şefkatle öpmek tam olarak bunu başaracaktır.

Onu şefkatle öpmek çok kolay, sadece dudaklarınızla hafifçe masaj yapın, yanağından öpün ve ona dokunmak ve sarılmak için yavaş hareket edin.

21. Öpüşürken Onu Okşayın

Erkeğinizin saç derisine masaj yapmak veya ona sarılmak, onu öperken ellerinizle yapabileceğiniz tek şey değildir. Ellerini vücudunun her yerinde gezdirmeyi unutma… göğsünü, sırtını, kollarını, omuzlarını ve poposunu unutma! İkiniz de özel bir yerdeyken bu güzel bir eylem olacaktır.

Ama ikiniz de çıplaksanız, yatakta yatıyorsanız, çok daha güçlü ve eğlenceli olur.

22. Kalabalık Bir Yerde Öp

Kalabalık bir yerde erkeğini öpmek herkesin rahat edeceği bir şey değil ama umarım en azından bir kez denersin. Ve bir bar veya kulüpten bahsetmiyorum. Sokakta, alışveriş merkezinde olduğu gibi açıkta bir yerden bahsediyorum.

Bazı insanlar, gerçekten deneyene kadar diğer insanların erkeklerini öptüğünü görme fikrini gerçekten sevdiklerini fark etmezler. Kim bilir, belki sen de yaparsın!

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri sonrasında ne var?

Erkeğinizi tutkuyla ve yoğun bir şekilde nasıl öpeceğinize dair bu makaleyi umarım beğenmişsinizdir. Ancak, erkeğinizi nasıl öpeceğinizi öğrenmek sadece bir başlangıç.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!