Pazartesi, Haziran 10, 2024
Ana SayfaHayatErkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanmaz

Son Yazılar

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanmaz

Erkekler kadınlara göre daha az şeye önem verir, fakat onlarında sevmediği şeyler var. Peki, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz?

Genelleme yapmayalım ama her cinsiyetin diğerinin sevmediği bazı özellikleri vardır. Kadınların erkeklerden daha karmaşık olduğu gerçeğini gizleyemeyiz. Peki erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz? Kadınların hangi özelliklerinden erkekler nefret eder? İşte detaylar…

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır sorusu sıklıkla sorulur. Peki bu sorunun cevabı olan özellikler erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz sorusunun cevabını mı oluşturur? Elbette hayır. Öncelikle bu yazımızın konusu fiziki konular değil. Bu yazıda erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır fizik olarak sorusunun cevabını almayacaksınız. Genellikle davranış özellikleri açısından konuyu inceleyeceğiz.

1. Arkadaşlarıyla her şeyi ve her şey hakkında konuşmak

erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz konumuza kadınların konuşmayı sevmeleriyle başlayalım. Bir kadının bir erkekten çok daha fazla konuştuğunu hepimiz biliyoruz. Kadınlar birbirleriyle çok konuşur, sinirli olduğunuzda tavsiye istemek veya gün içerisinde yaşadığınız sinir bozucu ufak bir konuyu ballandıra ballandıra anlatmaya bayılırlar. Ancak bir erkek tüm arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla ilişkinizin ayrıntılarını paylaşmanızdan nefret eder. Çoğu erkek mahremiyeti çok önemser, bu yüzden kavgalarınızı veya sorunlarınızı ikiniz arasında tutmaya çalışın.

2. Her tartışmada eski şeyleri yeniden gündeme getirmek

Hepimiz kin besliyoruz ve özellikle gerçekten incindiğimizde istemeden ortaya çıkıyor. Geçmişteki hatalardan ders almak sorun değil, ancak bir kez bunun hakkında konuşup onu affettiğinizde, diğer kişiye karşı içinizde tutmamalı ve her kavga ettiğinizde bunu gündeme getirmemelisiniz. Geçmişte yaşanan olayları, o anki konuyla bağlayarak tartışmayı iyice alevlendirmek iki taraf için de faydalı olmayacaktır. Peki erkekler başka nasıl kadınlardan hoşlanmaz?

3. Kişisel ve özel alanlarını kısıtlayan kadınlar

erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz

Çok yapışkan olmayın, erkekler hayatlarını kontrol etmeye ve tüm boş zamanlarını almaya çalıştığınızı hissettiklerinde bundan nefret ederler. Kararlarını kontrol altında tutmaktan hoşlanırlar ve onlara sevdikleri başka şeyleri yapmaları için alan vermeniz gerekir, sizin için her zaman zaman ayırırlar.

4. Sürekli şikayet eden asık suratlı kadınlar

Erkekler, eğlenceli bir şekilde çocukça davrandıklarında kadınların sevimli olduğunu düşünürler, ihtiyaç duyulmaktan hoşlanırlar ve destek için onlara güvenirsiniz ama bazen bu biraz fazla olur. Dikkat çekmek için bebek gibi davranmak büyük bir hatadır. Dırdır etmeye, şikayet etmeye ve yanıldığınızda bunu kabul etmemeye başlamanızdan nefret ederler.

5. Eskilerden bahsetmek/konuşmak

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanmaz konusunun en önemli maddesi bence budur. Erkekler, eski sevgilileriniz hakkında konuşmanızdan nefret eder, özellikle bunu her zaman yapıyorsanız veya ayrıntılara giriyorsanız. Eski sevgililer hakkında konuşmakta sorun yok ama üzerinde durmamalı veya onlardan çok fazla bahsetmemelisin çünkü bu birçok erkek için ilişki bitirme sebebidir.

6. Onlara Yeterince İlgi Göstermemek

Erkeklerin de bazen ilgiye ihtiyacı vardır, bu yüzden sürekli arkadaşlarınızla dışarıdaysanız, onlarla veya onların ihtiyaçlarıyla ilgilenmiyorsanız ve onlara ihtiyaç duyulduklarını veya istendiklerini hissettirmiyorlarsa, ilişkiyi kesinlikle yeniden düşüneceklerdir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!