Pazar, Haziran 9, 2024
Ana SayfaSoru - CevapErkeklerin Kadınların Özel Bölgelerini Öpmesi ve Yalamasının 10 Önemli Nedeni

Son Yazılar

Erkeklerin Kadınların Özel Bölgelerini Öpmesi ve Yalamasının 10 Önemli Nedeni

İnsan atalarımızdan günümüze kadar merak edilen konulardan biri de erkeklerin dokunma, öpme veya yalama arzulardır. Evrimsel psikologlar, erkekler neden özel bölgeyi yalar veya öpmek ister sorununa 10 sebep ile cevap veriyorlar.

Oral ilişki, çiftlerin denemek istedikleri ve çoğunlukla zevk aldıkları eylemlerden biridir. Bazı erkekler oradaki tadı ve kokuyu sevmezken, diğer yarısı vajinayı olması gerektiği gibi sevebiliyor. Kulağa ne kadar saçma gelse de, erkekler vajinalara kafayı takmış durumda – sadece vajinaya yapışmakla kalmıyor, aynı zamanda dokunmayı, öpmeyi ya da yalamayı da seviyorlar. Peki erkekler neden özel bölgeyi yalar biliyor musunuz? Uzmanlar bunun 10 temel sebebi olduğunu belirtiyorlar.

Erkeklerin aşağılara doğru ilerlemeleri kadınları her zaman heyecanlandırır ve beklentilerini artırır. Bir erkeğin vajina etrafında dolanmalarının harika yolları vardır. Ayrıca, iyi bir oral seks yapmak onları bir seks tanrısı gibi hissettirir, orgazmları doğrudan vajinadan akla fırlatır. İyi bir oral seks ile aklınızı başarılı bir şekilde kaybetmenizi sağlayabiliyorlarsa, erkekler için bu bir başarı duygusu yaratır. İşte bu yazımızda sizlerle erkekler neden özel bölgeyi yalar sorunuza 10 temel başlıkta cevap vereceğiz.

1. Neyi sevdiğini anlamak ister

erkekler neden özel bölgeyi yalar videoları twitter

Çiftlerin birbirlerinin nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını keşfetmeleri için, birbirlerinin vücudunu tanımaları gerekir. Nelerden hoşlandığınızı ve nelerden hoşlanmadığınızı öğrenmek için dokunmak, öpmek ve hatta yalamak harika bir yoldur. Zevkle kıvranıp kalçalarınızı yüzüne bastırdığınızda, yaptığı şeyden hoşlandığınızı anlar. Elbette bu zevki uzun süre almanız için de bu hareketi sürekli tekrarlamak ister.

2. Aşağı inmek güven ve sahiplik ifadesidir

Oral seks yani yalamak çpüşmek gibidir. Sadece çok daha iyi, samimi ve arzu dolu. Sizin için çok değerli olan kısmı erkeğinize gösteriyorsunuz ve erkeğiniz bu özel duyguyu sadece onunla paylaşmak istediğinizi biliyor. Erkekler kendilerini özel hissettiklerinde, kadınlarının mutluluğu için sınırları zorlayacaktır.

3. Sesler erkeğe aradığı tatmini verir

Bu sadece kadını etmek için yapılan bir eylem değildir. Erkekler, kadınların zevk almasını istedikleri kadar bunu göstermelerini de arzularlar. Yani erkek oral seks yaparken kadının zevk aldığını gösterir her eylemi onları daha da tahrik eder. Erkekler neden özel bölgeyi yalar sorusunun en önemli cevaplarından biri de, sizin aldığınız zevkle onları da tatmin etmenizdir. Seks deneyiminin yarısı iniltiler, zevk sesleri ve homurdanmalar. Erkeğiniz bu sesleri duyduğunda, oral seks süresini uzun tutacaktır.

4. Aşağıda her şey çok lezzetli

Erkeklerin çoğu vajinanın tadı, kokusu ve dokusundan şikayet eder. Fakat bir çoğu da tam tersini düşünüyor. Hijyen kontrolü yüksek tutarsanız, oral seksin doruklarına çıkabilirsiniz. Güzel koku ve tat, erkekleri her zaman çıldırtır. Vücudun en tahrik edici noktası kesinlikle vajinadır ve ona iyi bakarsanız, erkeğiniz de ona hak ettiği ilgiyi göstermekten keyif alacaktır.

5. Aynısını onlar da bekler

Zevk aldığınız kadar zevk vermek istersiniz – ve erkekler bu kavrama oldukça aşinadır. Erkeğiniz özel bölgelerinizi yalamaktan keyif alıyor, sizin zevk almanızı amaçlıyor, ona iyi davranma sırası size geldiğinde aynı özeni göstermenizi beklerler. Kadınlar cömerttir ve onları gerçekten yatakta memnun ederseniz, onlarda sıra kendilerine geldiğinde, sınırlarını aşacak, sizin de zevk almanızı sağlayacaklardır.

6. Diğer tüm özel bölgeler erişilebilirdir

erkekler neden özel bölgeyi yalar videoları twitter

Bir erkeğin karşısında yatarken, sizi o anda nasıl gördüğünü hayal edin. Vajinanızı, göğüslerinizi, yani tüm kıvrımlarınızı ona sunuyorsunuz. Elleri vücudunuzun tüm önemli kısımlarını dolaşabilir ve keşfedebilir. Bu sizin ve onun için bir zevktir; Demek istediğim, klitorisini emerken erişilebilir her noktaya sahip olması onu oldukça tahrik edecektir.

7. Sonuca en iyi şekilde erişmek

Islanmış bir vajina kuru bir vajinadan daha iyi sonuca ulaşır. Islanmış vajina, iyi bir orgazma her zaman daha kolay yaklaşır. Tamamen ıslanırsınız ve orgazmdan sonra bile ıslaklık devam eder ve bu da seksin bir sonraki bölümünde yardımcı olur. Her şey kolayca kayar ve ekstra yağlama gerekmez. Erkekler neden özel bölgeyi yalar sorusunun cevaplarından biri de kadınının rahatlamasını ve zevk almasını kolaylaştırmak istemesidir.

8. Garanti orgazm

Bu nedenle, istatistiksel olarak konuşursak, cinsel birleşme, erkekler için olduğu kadar kadınlar için de büyük kazanımlar vermez. Yani gerçekten tatmin edici orgazm için, normal bir cinsel birleşme yeterli olmuyor. Her ne kadar erkekler bunun yeterli olduğunu düşünse de, cinsel birleşme ile destekleyici oral seks her zaman devreye sokulmalıdır. İşte bazı erkekler bunu biliyor ve kullanıyor.

9. Yalamak erkekleri tahrik eder

Saç çekme ve seslerle, muhteşem göğüslerin ve yüzün görünümüyle tamamen ıslanır ve harika olursun – bunun gibi her şey, erkekleri ateşler, kadınlarına daha fazla sahip olmak için dokunma, öpme ve yalama eylemleri fazlasıyla devreye girer.

10. Kullanılan dil ve dudaklar kadınları çıldırtır

Ve bu süper seksi. Dışarıda bir kontrol manyağı olabilirsiniz, ancak bir dilin doğru hareketleriyle ve çokça parmakla, inanılmaz derecede seksi olan tüm engellemeleri ve sınırlarınızı unutabilirsiniz.. Her erkek, kadınının yatakta biraz vahşileşmesinden hoşlanır ve bilir ki, aşağı inmesi seni çılgına çevirir. Denemeden bilemezsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!