in

AğlaAğla

Eser Yenenler Hastaneye Kaldırıldı! Sağlık Durumu Nasıl? Hastalığı Nedir?

Eser Yenenler neden hastaneye kaldırıldı, Eser Yenenler sağlık durumu nasıl, Eser Yenenler hastalığı nedir, son durumu? İşte detaylar…

eser yenenler hastalığı nedir

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler’in yaşadığı sağlık problemi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Peki Eser Yenenler neden hastaneye kaldırıldı, Eser Yenenler sağlık durumu nasıl, Eser Yenenler hastalığı nedir? İşte detaylar.

ESER YENENLER HASTALIĞI NEDİR?

Bir süredir Çeşme’de tatilde olan ünlü çift Eser Yenenler ile Berfu Yenenler paylaşımlarına ara vermişti. Hayranlarının merak ettiği çiftten kötü haber geldi. Peki Eser Yenenler neden hastaneye kaldırıldı, Eser Yenenler sağlık durumu nasıl, Eser Yenenler hastalığı nedir? yazımızda.

Berfu Yenenler sosyal medya hesabından Eser Yenenler’i hasta yatağında paylaşarak eşinin hasta olduğunu duyurdu. Ortalıkta görünmemelerinin sebebinin Eser Yenenler’in sağlık sorunları ile boğuşması olduğunu dile getiren Berfu Yenenler İstanbul’a döndüklerini de sözlerine ekledi.

ESER YENENLER SAĞLIK DURUMU NEDİR?

Berfu Yenenler paylaşımına, “Bir süredir buralarda yoktum” notunu düştü. Sıkıntılı günler geçirdiklerini ifade eden Berfu Yenenler şunları söyledi:

“Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bu açıklamayı size borçluyum. Eser’de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik. Çeşme’den döndük şu an İstanbul’dayız.

ESER YENENLER SON DURUMU

Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip, soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte.”

eser yenenler hastalığı nedir

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

GÜNDEM ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
dünyanın en güzel kadınları

Dünyanın En Güzel Kadınları

ilişkilerde yaş farkı

17 Toruna Sahip Büyükanne ve 37 Yaş Küçük Nişanlısı Dudak Dudağa Aşk Tazeliyor…