3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGündemEvinde Ölü Bulunan Doktor Tuğrul Abacıoğlu İntihar mı Etti Yoksa Öldürüldü mü?...

Son Yazılar

Evinde Ölü Bulunan Doktor Tuğrul Abacıoğlu İntihar mı Etti Yoksa Öldürüldü mü? Tuğrul Abacıoğlu Kimdir?

Gündeme son dakika haberi olarak düşen ünlü operatör doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun ölümü hem meslektaşlarını hem de yakınlarını üzüntüye boğdu. Peki Tuğrul Abacıoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldü, Tuğrul Abacıoğlu aslen nerelidir ve iş yapıyordu?

tuğrul abacıoğlu intihar

İstanbul Göktürk’teki evinde kanlar içinde bulunan Tuğrul Abacıoğlu’nun ölümüyle ilgili incelemeler başlatıldı. Gerçekleştirilen ilk incelemeye göre Tuğrul Abacıoğlu’nun sol bileğinin kesik olduğu bildirildi. Konuya ilişkin soruşturma başlatıldı. Peki Tuğrul Abacıoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldü, Tuğrul Abacıoğlu aslen nerelidir ve iş yapıyordu?

Tuğrul Abacıoğlu Kimdir?

Ölüm haberi gündeme bomba gibi düşünce, Tuğrul Abacıoğlu kimdir merak edildi ve araştırılmaya başlandı.

Doktorluk mesleği yanında İşletmecilik yapan Tuğrul Abacıoğlu, 65 yaşındaydı. Operatör Doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun kendi adıyla bir de Sağlık merkezi vardı. İddiaya göre bugün öğle saatlerinde Abacıoğlu Göktürkteki evinde ölü bulundu. Mutfak bıçağıyla sol bileğini düz şekilde kesen Abacıoğlu’nun cansız bedenini ulaşıldı.

Tuğrul Abacıoğlu kimdir? 21 Mart’ta Kütahya’da doğdu. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1 yıl kadar Almanya Bochum Üniversitesi’nde çalıştı. 1982 yılında İ.Ü. Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda çalışmaya başladı. 1987 yılında aynı fakülteden kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak ihtisas aldı.

Askerliği sırasında GATA Haydarpaşa Tıp Fakültesi’nde uzman doktor olarak görev yaptı. Askerlik sonrası 4 yılı aşkın bir süre, şuan Amerikan Hastanesi adı altında faaliyet gösteren Güzelbahçe Hastanesi’nde birçok değerli bilim adamının yanında asistan olarak çalıştı. 1991 yılında İstanbul, Gaziosmanpaşa semtinde açtığı özel kadın sağlığı ve doğum kliniği ile hastalarına hizmet vermeye başladı.

Tuğrul Abacıoğlu intihar mı etti?

Ev çalışanlarının polise ihbar vermesi üzerine olayla ilgili inceleme yapıldı. İlk yapılan incelemede Abacıoğlu’nun intihar ettiği üzerinde duruldu.

Çünkü iddiaya göre bıçak üzerinde doktorun sağ el parmak izi tespit edildi. Abacıoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!