Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaSözlerEvlilik Yıldönümünüz İçin Ne Söyleyeceğiniz Konusunda Kararsız mısınız? İşte 100 Mutlu Yıldönümü...

Son Yazılar

Evlilik Yıldönümünüz İçin Ne Söyleyeceğiniz Konusunda Kararsız mısınız? İşte 100 Mutlu Yıldönümü Mesajı!

Bu evlilik yıldönümü mesajları, sözleri listesi, hem ilk hem de 50. yıl dönümü kutlaması için çok güzel. Hemen birini seçin ve gönderin.

İster ilk evlilik yıldönümünüz, ister 50. yıldönümünüz, hayat arkadaşınıza onu ne kadar sevdiğinizi söylemek için özel bir gün. Hazırladığımız 100’den fazla evlilik yıldönümü mesajları içeren liste, bir yıl dönümü kutlaması için hangi özel dilekleri yazacağına veya o özel günde ne söyleyeceğine takılıp kalan herkese yardımcı olmak için burada.

İster özel bir yıl dönümü yemeği pişirmeyi, ister eşinizi romantik bir yıl dönümü kaçamağına götürmeyi planlıyor olun, bu evlilik yıldönümü sözleri içeren liste, bir karta yazabileceğiniz ya da telefondan kısa mesaj olarak paylaşabileceğiniz sevimli ve akılda kalıcı mesajlar veya ilham verici evlilik ve aşk sözleri bulmanıza yardımcı olabilir.

Hayat arkadaşınıza onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi söylemek için bir karta, sosyal medya paylaşımına, cilveli dolu bir kısa mesaja veya sözlü olarak söylemeniz için 100’den fazla evlilik yıldönümü mesajını sizin için derledik. İlk evlilik yıl dönümünüz veya 50. yıl dönümünüz fark etmez; bu 100 mutlu yıl dönümü mesajı, yanınızdaki o özel kişiye olan sevginizi ifade etmenize yardımcı olacak. Hadi başlayalım.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım! Hayatımda olman büyük bir lütuf!

Aşık olmak kolaydır ama aynı kişiye ömür boyu aşık olmak herkese nasip olmaz. Allah bize birbirimize bağlı kalma gücü versin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayatım.

evlilik yıldönümü mesajları

Denizin sesi ve aşkınızın yankısı birkaç ortak özelliği paylaşır: ikisi de sabit ve ebedidir. İkimiz için de güzel nice yıl dönümleri dilerim aşkım.

Zamanda geriye gidip tekrar seçme şansım olsaydı seni seçerdim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Yıl dönümümüz kutlu olsun hayatımın anlamı! Allah seni korusun, bana bağışlasın.

evlilik yıldönümü mesajları

Yıldönümlerinin en tatlısı, hayatın en zor durumlarına katlanmanın sonucudur. Mutlu yıllar aşkım.

Sen karşıma çıkana kadar, en parlak yıldızım karanlık bir gökyüzü gibiydi. İnişlerimiz ve çıkışlarımız oldu ama kalbim her zaman buraya kadar geleceğimizi biliyordu. Yıldönümümüz kutlu olsun hayatımın anlamı.

Bunca yıl sana bağlı olmama rağmen benden bıkmadın ve beni kapı dışarı etmedin. Hayatının geri kalan kısmında da bu başarına devam etmeni diliyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun canım benim.

Bence aşkın özünde tamamen yabancı 2 kişinin bir araya gelmesi, ömürleri boyunca hayat arkadaşı olmaları çok güzel ve umarım bu aşk uzun yıllar devam eder. Yıldönümümüz kutlu olsun güzelim.

Yıldönümümüz sana ilişkimizin en mutlu zamanlarını hatırlatacak ama aynı zamanda bize o mutlu zamanlara ulaşmak için çektiğiniz zorlukları da hatırlatacak. Mutlu yıllar aşkım.

Birlikte yaşlandıkça paylaştığımız sevgi güçlensin. Seninle geçecek uzun yıllar dilerim bebeğim. Mutlu yıllar. Seni seviyorum.

evlilik yıldönümü mesajları

Güneş her zaman paylaştığımız yolda ışıldasın, ay kalbimizde her zaman parıldasın ve kayan yıldızlar gittiğimiz her yerde bizi her zaman yakından izlesin. Mutlu yıllar aşkım. İyi ki hayatımdasın. [ evlilik yıldönümü mesajları ]

Seni çok sevdiğim için günüme her zaman mutlu, neşe ve heyecan ile başlıyorum. Senin için bu duyguları beslemekten dolayı mutluyum. Bunları her yıl yeniden paylaşmak dileğiyle. Aşkın.

Umarım beni sevme şeklin ve hayatıma dokunma şeklin sayesinde bu macera sonsuza kadar devam edebilir. Bunu hayatımda unutulmaz bir gün haline getirdiğin için teşekkür ederim. Yıldönümümüz kutlu olsun canım.

evlilik yıldönümü mesajları

Aileler daha iyi bir yaşam için gece gündüz çalışırlar ama hep ayrı kalırlar. Biz, birlikte öylesine güzel bir denge kurduk ki, iş, aşk ve mutluluk yolunda, senin sayende her şeye sahibiz. Mutlu yıllar dilerim aşkım. İyi ki hayatımdasın.

Sana ve bana, tıpkı yıllar önce olduğu gibi, gelecekte birlikte mutlu, sağlıklı ve güzel bir yaşam diliyorum. Nice evlilik yıldönümlerimiz olsun.

Mutlu yıllar canım! Güzel bağımız sonsuza dek sürsün! Seni seviyorum…

Seninle tanıştığımız günden beri hayata daha olumlu bakıyor ve zorluklarıyla daha kolay mücadele edebiliyorum. Sen benim yaşamımda sönmeyen bir ışıksın ve hayatımda olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar dilerim aşkım. İyi ki hayatımdasın.

Mükemmel olan türden bir ilişki kurmak zaman alır. Fakat biz buna sadece bir yıl içinde sahip olduk. İyi ki benimlesin bebeğim. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum.

Mutlu yıllar dilerim aşkım. İyi günleri hatırla ve kötü günleri geride bırak; hüzünlü anıları görmezden gelip, gelecekte mutlu anılar yaratalım. Sana aşığım ve seni seviyorum. Nice mutlu yıllarımız olsun.

evlilik yıldönümü mesajları

Aşka giden yol uzun ve dolambaçlıdır, ancak zorluklar karşısında her zaman birbirimizin yanında olduk. Yıldönümümüzde de bu yolculuğun bize neşe katmaya daha nice yıllar devam etmesini dilerim!

İyi ve kötü günde birbirimizle büyüyerek ve her yıl birbirimize daha da yakınlaşarak, hayatın zorlu sınavlarını başarıyla atlattık. Ömrümüzün sonuna kadar birlikte olmayı çok istiyorum. İyi hayatımdasın tatlım. Mutlu yıllar.

Hayatıma girdiğin için Allah’a şükrediyorum. İyi ki birlikteyiz. Mutlu yıllar tatlım! Seni seviyorum!

evlilik yıldönümü mesajları

Herkes zamanla gelişen ve büyüyen gerçek aşkı bulamamıştır. Aşkım, hayatımda olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. İlişkimiz daha nice yıllar, ömrümüz yettiğince sürsün. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bana ilk gülümseyişin ve bana bakışın beni ne kadar mutlu etmişti hatırlıyor musun? Bu duygular yıllarca bende kaldı. İyi ki hayatıma girmişsin bebeğim. Mutlu bir ömür dilerim ikimize de.

En Güzel Evlilik Yıl Dönümü Mesajları

Bu gün yeniden uğurlu gelsin ve ikimize de bol şans getirsin. Önümüzdeki yıllar birbirimizi sevmek ve önemsemekle geçsin. Seni seviyorum. Mutlu yıllar tatlım.

Paylaştığımız inanılmaz aşkı her düşündüğümde kalbim küt küt çarpıyor ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım daha uzun yıllar büyüyerek ve genişleyerek devam eder. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Sevgi ve mutluluk dolu bir yılı daha kutlarken, hayat tüm hızıyla akıp giderken, kendimi seninleyken hiç yalnız hissetmedim. Hayat seni karşıma çıkardı ve her şey o gün değişti. Mutlu yıllar dilerim canım. Seni çok seviyorum.

Hayata yeniden gelecek olsam, seni daha erken arar ve bulurdum ki daha uzun süre birlikte yaşlanabilelim. Ruh eşim, seni seviyorum, mutlu yıllar dilerim.

Aşk zamanla güçlenir. Ara sıra aynı düşünceleri paylaşmayıp, tartışsak da, 2 dakika sonra aslında ortak bir noktamız olduğunu görebiliyoruz. Bunu yapmaya devam edelim ve yaşlanana kadar birbirimize bugün olduğu gibi güzel yıldönümleri dileyelim. Seni seviyorum.

Bu onuncu yıldönümümüz ve her yıl seninle tanıştığımız ilk günün heyecanını yaşıyorum. Seninle geçen her yılım ayrı güzeldi. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Nice yıllar dilerim aşkım.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim! Bu günün mutluluğu sonsuza dek ve son nefese kadar devam etsin. Seni seviyorum.

Ben sadece önümüzde sevgi ve mutlulukla dolu bir yıl daha olacağından duyduğum sevinci ifade etmek istedim. Her geçen gün aşkımız çiçek açsın ve daha da serpilsin. Mutlu yıllar aşkım!

Seninle ilk tanıştığımız gün kim bilirdi ki hayat arkadaşı olacağız ve uzun yıllar aynı yastığa baş koyacağız. İlk günün heyecanı ile sana hala o günkü gibi aşığım. Seni seviyorum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bugün, birlikte paylaştığımız tüm harika zamanları hatırlamak ve anılarımızı birbirimize anlatmak için güzel bir gün. Seni seviyorum, mutlu yıllar minik bebeğim.

Seninle olmak hayatımın en güzel anlarını yaşamama sebep oldu. Yıllar boyunca bana çok fazla sevgi ve ilgi gösterdin. Her şey için teşekkür ederim. Mutlu yıllar diliyorum tatlım!

Hayatımın geri kalanını seninle geçirmeyi kabul etmek, verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Seni seviyorum bebeğim.

Yıldönümümüzde yemin ederim hayatımızın geri kalanını Netflix izleyerek ve dinlenerek, bol bol sohbet ederek, akşam yemeğine çıkarak ve küçük ama harika gezilere çıkarak geçireceğiz.

evlilik yıldönümü mesajları

Bizi neyin bir araya getirdiğini ve birbirimize nasıl aşık olduğumuzu her gün düşünelim. İyi ki Allah’ım bizi tanıştırdı şükürler olsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayatım.

Hayatımda olduğun için mutluyum. Her şey için bir kez daha teşekkürler! Mutlu yıllar dilerim sevgilim!

Bu ilişkiyi her zaman bir sevgi öpücüğü ve bir kucaklama ile paylaşalım.

evlilik yıldönümü mesajları

Seni tanımadan önce evlilik düşünmüyordum. Hatta çok iyi anlaşabileceğim birinin karşıma çıkacağına bile inanmıyordum. Fakat nasıl olduysa hayat seni karşıma çıkardı ve sayende tamamen yeni bir başlangıç yaptım. Aşkım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum. [ evlilik yıldönümü mesajları ]

Hayatımın aşkına mutlu yıllar, ömürler dilerim. Hayattaki güzel şeyler seninle paylaşıldığında daha keyifli ve başkalarıyla ölmektense seninle ölmeyi tercih ederim. Daha nice kutlamalara bebeğim.

Güzel bir çift olduğumuz için birbirimize olan aşkımız bir ömür boyu sürsün. Mutlu yıllar aşkım.

Birbirimize karşı olağanüstü bir sevgi ve saygımız var ve bunun için minnettarım. Mutlu yıllar dilerim aşkım! İyi ki benim hayatımdasın.

Senden başka biriyle uyanmayı hayal bile edemiyorum ve yıl dönümümüzde garanti ederim ki o hep sen olacaksın.

Afrodit’in kendisi dahi asla bizim sahip olduğumuz kadar güçlü bir bağ yaratamazdı. Her zaman böylesine inanılmaz bir sevgi ve ilgiyle çevrili olalım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

evlilik yıldönümü mesajları

Tarih boyunca birçok kişi aşkı aradı ama hiçbiri onu bizim sahip olduğumuz aşk kadar bulamadı. Her zaman büyük sevgi ve aşkla çevrili olalım. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Eskiden bencil birisi değildim, ama seninle tanıştıktan sonra bencil biri oldum. Senin sevgini, ilgini, gülümsemeni çevrenle paylaşmanı kıskanıyorum. Onlar bana ait, öyle bonkör olma aşkım :). Seni seviyorum, mutlu yıllarımız olsun.

Verebileceğimiz en büyük sözlerden biri, sonsuza kadar birbirimize sarılmak ve sevmektir. Seni seviyorum ve mutlu yıldönümleri diliyorum canım!

Evlilik Yıldönümü Sözleri

evlilik yıldönümü mesajları

Hayat arkadaşımın yıl dönümü kutlu olsun ve şimdiden daha nice mutlu yıllara.

Bir hayatı paylaşmak, zaman içindeki anları paylaşmak gibidir. Şarkı hepimiz için farklı ama dans büyüleyici. Mutlu yıllar hayat arkadaşım.

Kulağıma fısıldamadın; bunun yerine kalbime fısıldadın. Dudaklarımdan çok ruhumu öptün. Teşekkür ederim, seni seviyorum.

Yıldönümü günün saatleriyle değil, iki kişinin bir olduğu her dakikayla ölçülür.

Sabah uyandığımda seni yanımda görmek her zaman yüzümü gülümsetiyor. İyi ki hayatımdasın canım aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Neden bugün ve her gün birbirimiz için yaratıldığımızı hatırladım. Yüzüm gülüyor, kalbim senin için atıyor. Mutlu bir yıl geçti, gelecek güzel günler bizi beklesin. Mutlu yıllar aşkım.

Kendimi ne zaman mutlu görsem, hayatımda senin olduğunu hatırladım. Seni çok seviyorum, mutlu yıllar aşkım.

Ne kadar mükemmel olduğunu gördüğüm için sana aşık oldum. Kusursuz olmadığını fark ettim, bu da seni daha çok sevmeme neden oldu.

Bana kattığın tüm değerler için sana çok teşekkür ederim. Her günümüz, diğerinden daha güzel olsun aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

evlilik yıldönümü sözleri

Yıllar geçtikçe aşk daha bol, hızlı ve dokunaklı hale gelir. Bizde de böyle oldu. Hayatımda olduğun için şükürler olsun aşkım.

Seni şimdi dünden daha çok ve yarın daha az sevdiğim için sana olan aşkım her gün daha da güçleniyor.

Seni her düşündüğümde bir çiçek sahibi olsaydım, sanırım bugün binlerce dönümlük bahçem olurdu. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

evlilik yıldönümü sözleri

Gözlerim insan denizinde hep seni arayacak.

Kalbimde kimsenin sahip olamadığı özel bir yere sahipsin.

Bizimki ilk görüşte gerçek aşktı. Bunca yıldan sonra nihayet ruh eşimi keşfettiğime inanıyorum.

Bir yıl daha hayatımızdan geldi geçti, ama çok güzel anılar biriktirdik. Önümüzdeki yıllarda da sevgimiz ve coşkumuzla yeni mutluluklara yelken açalım. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

Sonsuza kadar seni severek, önemseyerek ve sana saygı duyarak, seni yıldızlar kadar yüksekte tuttuğumu her gün ifade ederek geçireceğim.

Seninle tanışmak kaderdi, arkadaşın olmak bir karardı ama sana aşık olma konusunda hiçbir kontrolüm yoktu.

Hayattaki en büyük mutluluk sevildiğimizi bilmektir; biz olduğumuz için sevilmek, daha doğrusu kim olduğumuza rağmen sevilmek.

Aşk hayatımla ilgili ilk defa fal baktırdığımda, falcının söylediklerini duyduğum anda ne kadar kör olduğumu farkettim ve seni aramaya koyuldum. Aşıklar hiçliğin ortasında buluşmazlar. Hep birbirlerinin içinde oldular.

Bu özel günde, birlikte olduğumuz için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen sevilmek için yaratıldın ve ben seni tüm hayatım boyunca seni düşünerek sevdim.

Kalbim sadece kelimelerin ifade edebileceği şeylerle dolup taşıyor. Bugün, yine hayatımda olduğun ve beni çok sevdiğin için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Senin sayende biraz daha çok gülüyorum, biraz daha az ağlıyorum ve çok daha fazla kahkaha atıyorum. Hayatımı güzelleştirdin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayatıma kattığın güzellikleri kelimelerle ifade etmeye çalışsam, yaptıklarının ihtişamı değerini kaybeder. Bu sebeple sana verdiğim değeri söylemekten ziyade her fırsatta göstermek istiyorum. Seni çok seviyorum.

En Güzel Yıl Dönümü Sözleri

Sana olan aşkım asla solmayacak. Seni yıllardır sevdim ve ölene kadar da sevmeye devam edeceğim. Mutlu yıllar aşkım!

Seninle olmak, her sabah içtiğim o lezzetli kahveye benziyor. Her gün içmeme rağmen yine de her gün istiyorum.

Her aşk hikayesi kendine özgü, türünün tek örneği ve sevimli ama benim kişisel favorim bizimki. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayalimdeki insanla ilk tanıştığımdan bu yana bir yıl daha geçti. Seninle geçirdiğim her yıl için minnettarım.

Gerçek aşkın asla ölmediğini öğreniyoruz; her geçen yıl daha güçlü ve daha gerçek hale geliyor. Zaman, aşkınızın şimdiye kadar var olan en saf aşk şekli olduğunu kanıtladı. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

evlilik yıldönümü mesajları

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım! Eğer zamanı geri çevirebilseydim seni daha erken bulur ve daha uzun süre severdim.

Hayat boyu yol arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Kalbime böyle bir neşe getirdiğin için çok minnettarım. Mutlu yıllar ve seni çok seviyorum!

Saf aşk söz konusu olduğunda, son diye bir şey yoktur. Umarım daha uzun yıllar kutlamaya devam edebiliriz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım! [ evlilik yıldönümü mesajları ]

evlilik yıldönümü sözleri

Aşkınız, tüm zorlukların, hayal kırıklıklarının, kaybolan umutların ve hayallerin ortasında her zaman nefes almamızı sağladı. Mutlu yıllar dilerim aşkım.

Hayatımızın en zor zamanlarını el ele, gönül gönüle atlatmayı başardık, bu da bunu daha da tatlı bir yıl dönümü haline getiriyor. Bunu gezegendeki başka kimseyle yapmazdım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Böyle ilahi bir birlik ancak iki iyi ve temiz kalpten oluşabilir. İlişkimiz günler ve yıllar geçtikçe güçlenirken, paylaştığımız sevgi de kalbimizde yeşermeye devam etsin!

Hayatın inişli çıkışlı yolculuğunu seninle paylaşabildiğim için çok minnettarım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Hayatımın geri kalanında her gün ve gece yanımda olmasını istediğim tek kişinin yıldönümü kutlu olsun. Seni seviyorum tatlım!

Yıldönümleri, bize ilişkimizde geçirdiğimiz tüm güzel zamanları ve bu mutlu zamanlara ulaşmak için üstesinden geldiğimiz tüm zorlukları hatırlatmak için tasarlanmıştır. Seni seviyorum.

Mutlu yıllar canım. Beni her zaman affettiğin, bana inandığın ve ne olursa olsun yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Birbirimize olan sevgimiz bir ağaç gibi her geçen yıl daha da güçlensin. Seni seviyorum tatlım!

Mutluluk ve neşe dolu muhteşem bir yılın ardından daha niceleri gelsin. Sevinelim ve bugünü hatırlamak için bir anı yaratalım.

Yanımda olduğun için dünyadaki en mutlu, en minnettar ve en şanslı insanım. Mutlu yıllar aşkım!

Senin sayende tam da hayal ettiğim gibi bir hayatın tadını çıkarıyorum canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

İlişkimiz bir aşk hikayesinden daha fazlası; romantik bir destandır. Bu uzun bir yolculuk değil, daha çok güzel tecrübelerle dolu bir deneyimdir.

Mutlu yıllar canım! Aşkınız türünün tek örneği ve bir ömür boyu sürecek. Zamanla güçlenen ve başkalarına ilham veren türden. [ evlilik yıldönümü mesajları ]

Yıllar geçmesine rağmen değişen bir şey yok. Sana ilk günkü gibi aşığım dünyalar güzelim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Seninle, sonsuza kadar yeterince uzun değil. Seni çok seviyorum.

Beni güldürdün, her zaman yanımda oldun, öğrettin, geliştirdin ve 365 gün daha birlikte olduğumuza şükrettirdin.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her zaman daha çok seveceğim.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!