in

SevdimSevdim

Exxen TV Nedir? Exxen TV Ücreti Ne Kadar? Ne Zaman Yayın Hayatına Başlayacak?

Exxen TV ücretli mi olacak, Exxen TV nedir, Exxen TV ücreti ne kadar olacak, Exxen TV ne zaman yayın hayatına başlayacak?

exxen tv ücreti ne kadar olacak

Exxen TV Nedir: TV8’in sahibi olan Acun Ilıcalı liderliğinde yayın hayatına başlaması beklenen EXXEN TV, yeni bir dijital yayın platformu. En çok takip edilen ve sevilen insanların yer alacağı bu kanalda sosyal medya fenomenleri de bulunacak. Exxen TV ücretli mi olacak diye soranlara ise cevap evet ücretli olacak! Peki Exxen TV nedir, Exxen TV ücreti ne kadar olacak, Exxen TV ne zaman yayın hayatına başlayacak?

Exxen TV Ne Zaman Yayınlanacak: Medya patronu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayacak. Ücretli üyelik sisteminin olacağı platformda birçok farklı proje yer alacak.

İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen ve Berkcan Güven gibi isimler de Exxen TV’de olacak.

exxen tv ne zaman yayınlanacak

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile yaptığı TikTok canlı yayınında platformun ilk hafta ücretsiz olacağını söylemişti.

Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya ise Konuşanlar programının Exxen’e transferi ile ilgili Youtube kanalı üzerinden açıklamalarda bulunmuştu. Kaya, platformda herkesin ödeyebileceği çeşitli paketlerin olduğunu belirtmişti.

Exxen’in aylık ücreti ile ilgili resmi açıklamalarda bulunulmasa da farklı paketlerin olduğu ve ilk hafta ücretsiz olacağı biliniyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
elvan dalton kimdir

Gerçek Adı Elvan Yılmaz Olan Ankaralı Elvan Dalton Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapar?

gey ne demek gay ne demek

Gey Ne Demek? Eşcinsel İlişkileri Tanımlayan Gay Ne Demek, Anlamı Nedir?