in

KızgınKızgın

Fatih Portakal, ‘Milli Dayanışma Kampanyası’nı Eleştirdi: ‘Yazlık Saraylar Yapmakla Olmuyormuş’

Paraları çarçur ederek harcamak, kara gün düşünmeden ülke yönetmek nasıl olurmuş örneği burada

Fatih Portakal

Fox TV’de 31 Mart 2020 tarihindeki ana haber bülteninde gazeteci Fatih Portakal, ‘Milli Dayanışma Kampanyası‘nı eleştirdi.

‘Kötü yönetmek nasıl olurmuş örneği burada’ diyen Fatih Portakal, sözlerine ‘Paraları çarçur ederek harcamak, kara gün düşünmeden ülke yönetmek nasıl olurmuş örneği burada’ dedi.

Cumhurbaşkanı IBAN numarası verdi

Fatih Portakal’ın konuşmasının tamamı ise şu şekilde: ”Kötü yönetim nasıl oluyormuş örneği burada. Kötü yönetmek nasıl olurmuş örneği burada. Paraları çarçur ederek harcamak, kara gün düşünmeden ülke yönetmek nasıl olurmuş örneği burada. Büyük büyük saraylar yaparak, büyük büyük yazlık saraylar yaparak her şeyi hacimsel olarak büyüklük göstermek yönetmek değilmiş. Eğer öyle olsaydı en büyük ülkeler safına girerdik… Geldiğimiz durum ülkeyi yönetememe durumu…”

İşte Fatih Portakal böyle eleştirdi

Sosyal medyada Fatih Portakal’ın eleştirisi yankılandı

Fatih Portakal’ın hükümetin geçmiş uygulamalarını eleştirmesinden sonra sosyal medyada #ProvokatörPortakal hashtag’i açıldı. Fatih Portakal’ı hain ve provakatörlükle suçlayan yazılar yazılan etikette, kimsenin neden hain ya da provakatör olduğunu ya da söylediklerinin hangisini yanlış bulduklarını paylaşmadıkları dikkatlerden kaçmadı. Gelen yorumlar içinde Fatih Portakal’a destek verenler çoğunluktaydı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Seyahat izin belgesi e devlet’ten nasıl alınır?

Seyahat izin belgesi e devlet’ten nasıl alınır? Seyahat izin belgesini kimler alabilir?

0 tek sayıdır-çift sayıdır kavgası

‘Taksiciler 0 Tek Sayıdır-Çift Sayıdır Kavgası Etti’ Tweetini Atan Kişi Gözaltına Alındı