3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGündemFatih Portakal'ın Yerine Fox Haber'i Sunacak Olan Selçuk Tepeli Kimdir?

Son Yazılar

Fatih Portakal’ın Yerine Fox Haber’i Sunacak Olan Selçuk Tepeli Kimdir?

Fatih Portakal’ın Fox TV‘den istifası sonrasında boşalan koltuğa Selçuk Tepeli’nin geçeceği gündeme bomba gibi düştü! Peki Selçuk Tepeli kimdir?

Fatih Portakal’ın yerine akşam haberlerini sunacak olan yeni isim Selçuk Tepeli FOX TV ile anlaştığı duyuldu!

Fox TV, Fatih Portakal’ın görevinden ayrıldığını teyit etti. Fox TV tarafından yapılan açıklamada ‘Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını emekli olma isteğini kanalımıza iletmiştir. Aldığı karara saygı duyuyoruz. Yeni yaşamında başarılar dileriz’ ifadeleri kullanıldı.

Fatih Portakal ise sosyal medyadan yayınladığı açıklamada “yeni bir hayat” vurgusu yaptı. “Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.”ifadesini kullandı.

Fatih Portakal’ın yerine Fox TV’de ana haberleri kim sunacak diye merak edilirken, gündeme bomba gibi düşen haber geldi. Doğan Şentürk ile görüşen Selçuk Tepeli anlaştı. Sözleşmenin imzalanması an meselesi. Peki Selçuk Tepeli kimdir, nerelidir?

FOX sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir?

1974 İstanbul doğumlu olan Selçuk Tepeli ve Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri alanında master (yüksek lisans) yaptı. Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını da tamamlayan Selçuk Tepeli, şu görevlerde bulundu: Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini icra etti. Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli 2020 yılı ocak ayında Habertürk’ten istifa etmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!