3.3 C
İstanbul
Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaCahillerFettah Can Türk: 'Laikler Sahte İçki İçin'

Son Yazılar

Fettah Can Türk: ‘Laikler Sahte İçki İçin’

Sahte içki yüzünden şu ana kadar 51 vatandaşın hayatını kaybedip onlarcasının da yaşam mücadelesi verdiği süreçte, espri yaptığını sanan AKP Muğla İl Gençlik Kolları Üyesi Fettah Can Türk ise ölümlere ilişkin sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulundu. Peki kavram kargaşası yaşayan, üzücü olayları siyaset malzemesi yapan AKP’li Fettah Can Türk kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Fettah Can Türk, Cem Yılmaz’a rakip mi olacak?

Fettah Can Türk
Fettah Can Türk – AKP

İstanbul’da 3, İzmir’de 3 kişinin daha sahte içkiden ölmesiyle 8 ilde ölen yurttaşların sayısı 50’ye çıktı. Durumları ağır olan 50’ye yakın kişinin ise tedavisi sürüyor.

Onlarca yurttaş yaşam mücadelesi verirken AKP Muğla İl Gençlik Kolları Üyesi Fettah Can Türk ise ölümlere ilişkin sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulundu.

Fettah Can Türk Kimdir
Laikler; Recep Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyorsanız Bol bol Sahte İçki için

Türk, Twitter hesabından “Laikler; Recep Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyorsanız Bol bol Sahte İçki için” diye yazıp sonunda da gülme emojisi kullandı.

Twitter hesabından ‘sahte içki için’ sözleri ile tepki toplayan Fettah Can Türk, yazdığın yazının arkasında duramayıp twitter adresini kapattığı görüldü.

Fettah Can Türk Twitter Hesabı
Fettah Can Türk Twitter Hesabı

Fettah Can Türk Kimdir

Fettah Can Türk Kimdir
Fettah Can Türk Kimdir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!