in

Gerçek İsmi Sema Esen olan Aleyna Çakır Kimdir, Olayı Nedir?

Günlerdir Müge Anlı’nın sunduğu programda işlenen ve Türkiye’nin gündemine oturan, gerçek ismi Sema Esen olan Aleyna Çakır kimdir, Aleyna Çakır olayı nedir?

Aleyna Çakır olayı nedir, Aleyna Çakır kimdir?
Aleyna Çakır olayı nedir, Aleyna Çakır kimdir?

ATV’de Müge Anlı’nın sunduğu programda işlenen Aleyna Çakır’ın ölümüne ilişkin gerçekler aydınlatılmaya çalışılırken, gerçek ismi Sema Esen olan fakat Aleyna Çakır takma adını kullanan genç kızı öldürdüğü iddia edilen sevgilisi Ümitcan Uygun telefonla bağlandığı programda Aleyna Çakır’ın annesi ve babası stüdyoda sinir krizi geçirdi. “Anne babanın ağlamasına inanmıyorum…” diyen Ümitcan Uygun kimdir, Aleyna Çakır öldürüldü mü? Ümitcan Uygun tutuklandı mı?


İlgili Haber: Aleyna Çakır’ın arkadaşı Emine Yanıkoğlu neden öldürüldü, Emine Yanıkoğlu kimdir, kaç yaşında?

İlgili Haber: Aleyna Çakır’dan alınan sperm ve tırnak arası deri örnekleri kime ait çıktı?


Aleyna Çakır Kimdir

Aleyna Çakır kimdir
Aleyna Çakır kimdir

3 Haziran 2020 tarihinde öldürüldüğü iddia edilen ve 04 Haziran 2020’de cesedi bulunan Aleyna Çakır olayı nedir? 1999 doğumlu olduğu belirtilen gencecik kızımız Aleyna Çakır’ın ölüm haberi tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.. Aleyna Çakır’ın öldükten sonra cansız bedenini sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun buldu fakat ortaya çıkan videolar ve yaşananların bir kısmına şahit olan kişilerin beyanlarıyla olayın bir intihar değil, cinayet olabileceği gündeme geldi. Video görüntülerinde Aleyna Çakır’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’un Çakır’ı darp ettiği ve bayıldıktan sonra videoya çektiği görülüyor. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ümitcan Uygun, tüm ülkenin tepkisini çekti. Facebook’ta soyadlarını aynı yapan sevgililerin, aynı evi paylaştıkları da iddia edilen konular arasında

Ümitcan Uygun olayı nedir
Ümitcan Uygun olayı nedir

Müge Anlı’nın programına konuk olan Aleyna Çakır’ın arkadaşı olduğunu belirten Selin Ersoy ise Aleyna Çakır’ın Ümitcan Uygun’un tüm masraflarını karşıladığını, boynundaki altın kolyenin ve kolundaki saati bile Aleyna’nın aldığı belirtiliyor. Selin Ersoy’un iddia ettiğine göre, aynı evde yaşadıkları konutun kira ücretini bile Aleyna Çakır’ın ödediği belirtiliyor.

Ümitcan Uygun Kimdir

Ümitcan Uygun kimdir
Ümitcan Uygun kimdir

1999 doğumlu olan Aleyna Çakır’ın gazinoda konsomatrislik yaptığı, sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’un bunu bildiği de belirtilen konular arasında. Aleyna Çakır’ın giydiği bir elbiseyi Ümitcan Uygun’un beğenmemesi üzerine kızı darp ettiği ve ölümüne sebebp olduğu da iddia edilen konular arasında.

Ümitcan Uygun olayı nedir

Aleyna Çakır'a Ne Oldu
Aleyna Çakır’a Ne Oldu

1999 doğumlu kız arkadaşını gazinoda konsomatrislik yaptığını bilen ve parasını yiyen Ümitcan Uygun’un ne iş yaptığı belli değil. Ankara’da belalı bir insan olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun halen bir açıklama yapmadı. Aleyna’nın gazinoda çalışmasına neden izin verdi? Aleyna Çakır neden öldü? Ümitcan Uygun tarafından öldürüdü mü? Ümitcan Uygun tutuklandı mı?

Ümitcan Uygun ne dedi

Adli Tıp Kurumu’nun otopsi raporları twitter’dan yayınlandı. Aleyna Çakır’ın tırnaklarında bulunan deri parçalarının kime ait olduğu yapılacak olan inceleme sonrasında ortaya çıkacak. Aleyna Çakır’a tecavüz edildiği de iddialar arasında. Aleyna Çakır’ın ailesi için “Anne babanın ağlamasına inanmıyorum…” diyen Ümitcan Uygun tepki çekti.

Ümitcan Uygun ne iş yapıyor

Ümitcan Uygun ne iş yapıyor
Ümitcan Uygun ne iş yapıyor

1999 doğumlu Aleyna Çakır’ı dövdükten sonra çektiği video ile tepki çeken Ümitcan Uygun ne iş yapıyor? Ümitcan Uygun’un herhangi bir işte çalışmadığı, halk tabiriyle “yancı” olduğu iddialar arasında. Sevgilisi olan Aleyna Çakır’ı gazinoda çalıştığını bilerek bunu kabul eden Ümitcan Uygun’un sevgili parası yediği ise iddialar arasına bugün girdi.

Aleyna Çakır’ın üniversite hayali

Hem sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’dan ayrılmayı hem de gazino hayatını bırakmayı düşündüğünü söyleyen arkadaşı Selin Ersoy, “Pandemi zamanında gazinolar kapatıldı, Aleyna’nın bu süreçte düşünmeye çok fırsatı oldu, tüm bu hayatı bırakıp, üniversite sınavlarına çalışıp, bir okuldan mezun olmayı çok istiyordu” ifadeleri yürekleri sızlattı.

Ümitcan Uygun tutuklandı mı

Alınan bilgilere göre, 1999 doğumlu Aleyna Çakır’ı öldürdüğü iddia edilen Ümitcan Uygun’un henüz tutuklanmadığı ve Sema Esen olayı ile ilgili savcılık araştırmasının sürdüğü bildirildi. Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanmak ve sosyal medya görüntüleri yaymak suçlaması ile tutuklanmıştı.

Tutuklama sonrasında Ümitcan Uygun’un ağabeyi, Müge Anlı ve birçok kişiyi tehdit etmişti.

Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun İntihar mı etti?

Ümitcan Uygun’un Annesi Gülay Uygun’un İntihar Ettiği İddia Ediliyor

Öldürüldüğü ya da intihar ettiği henüz aydınlatılamayan Aleyna Çakır’ın, sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’un annesinin intihar ettiği iddia edildi…


Aleyna Çakır Ölüm Sebebi Belirlendi! Asılma Sonucu Öldüğü Kesinleşti!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

Loading…

0
Arkasından 7 el ateş edilen Jacob Blake iyileşiyor

Amerika’da Arkasından 7 Defa Ateş Edilen Jacob Blake Hayatta ama Felç Kaldı

Jolanda Stokkermans - Yemek Sanatı

İki Çocuk Annesi Kadın, Yemeklerden Sanat Eseri Ortaya Çıkarıyor (Canlı Liste) (60 Giriş)