Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaAstrolojiHayatı Boyunca Gücü Seven, Güce En Aç Burçları Sizler için İfşa Ediyoruz

Son Yazılar

Hayatı Boyunca Gücü Seven, Güce En Aç Burçları Sizler için İfşa Ediyoruz

Çevrenizde güce aç, gücü seven insanlar varsa bunun sebebi burçlar olabilir, işte bu yazımızda güçlü olmayı seven burçları açıklıyoruz.

Bazı insanlar sadece güç ister. İster işte patron olmak istesinler, ister internette herkesin onları kıskanacağını umsunlar, her şeyden önce nüfuz isteyen bazı kişilikler vardır. Ve bu maalesef arkadaşlıkları, ilişkileri ve iş dinamiklerini bozabilecek bir şey. Bazı insanların neden diğerlerinden daha güçlü olmak istediklerini hiç merak ettiniz mi? Astroloji sadece bazı cevaplar sağlayabilir. Biraz kendini beğenmişlikten tamamen megalomanyaya kadar, güce en aç altı burcu keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin. İşte gücü seven burçlar:

6. Yay

Yay, ister ailesi ister meslektaşları olsun, çevresindeki herkesin kendisine boyun eğmesini ister. Yazar ve astrolog Rebecca Farrar’a göre Yay’ın mottosu “güçlü ol ya da toz ol”. Bu burç şaka yapmayı sevse de, bunun çoğu hak ettiklerini düşündükleri ilgiyi çekmek içindir. Farrar, bu “eğlenceli yay burcu, başkalarını kazanmaya ve çekicilik yoluyla güç kazanmaya çalışabilir” diyor. İnsanların onlardan hoşlandığından emin olmak için sizleri ara sıra test eder ve kazanıp kazanmadığını ölçer.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ROMANTİK BURÇLAR

5. Koç

Gücü seven burçlar arasında gösterilen Koç, kişisel yaşamlarında ve iş hayatlarında sorumluluk almak ister. Farrar, “Koç’un hırsı bazen daha fazlasını istemekten gelebilir” diyor. Bir Koç ile çıkıyorsanız, ofiste geç saatlere kadar çalışmasına alışmanız gerekir. Bu dakik planlamacılar, arzuladıkları saygı ve başarıya ulaşana kadar mutlu olmayacaklardır.

BENZER YAZI: MADDİYATA ÖNEM VEREN, PARA İÇİN EVLENECEK BURÇLARI AÇIKLIYORUZ

Astrolog ve Trusted Astrology’nin kurucusu Maria Hayes, Koç’u, sebeplere hızla dahil olan ve başkalarının yakından takip etmesini sağlayan doğuştan liderler olarak tanımlar. Bu nedenle, güç elde etme ve sürdürme konusunda profesyoneldirler. Ancak Hayes, “kendilerine verilen tüm yetkiyle sarhoş olduklarında, birilerinin efendisi olma yeteneklerini genişletmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler ve daha fazlasını isteyecekler” diye uyarıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

4. Boğa

Boğa burcunu tanıyorsanız, sevdikleri ve kendilerini rahat hissettikleri bir iş istediklerini ve işte dokunulmaz olduklarından emin olmak için her şeyi yapacaklarını bilirsiniz. Hayattaki en güzel şeylerden zevk aldıkları için başarı ve finansal rahatlık isterler. Farrar, bu kararlı burcun “istediklerinin peşinden gittiğini ve bu süreçte başkalarını ezip geçebileceğini” söylüyor.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

Futurio uygulamasının astroloğu Alice Alta, “Boğa oldukça muhafazakar ve çalışkan olarak kabul edilir, ancak aynı zamanda bir güç kompleksine sahiptirler” diyerek, bunun tarihte “devrimcilere ve diktatörlere” yol açtığını da sözlerine ekliyor.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

3. Aslan

Gücü seven burçlar arasında listelenen Aslanlar, doğal olarak çekicidir ve sadece etraflarındaki herkesin onları sevmesini ve saygı duymasını ister. Bu nedenle Aslanlar, “kazanılacak sosyal sermayesi olan yüksek profilli yerlerde” olmayı tercih ederler. Farrar, “Sosyal medya takipçilerinizin sayısı, Aslan’ın arkadaşınız olmak istemesine neden olabilir” diyor.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR

Hayes, Aslanların “güç arzuladıklarına, özellikle de herkesin dikkatini neredeyse hiç çaba harcamadan çekebildikleri düşünüldüğünde” inanıyor. Ancak bu kontrol arayışı, Aslanların yol boyunca onlara yanlış yapan insanlara zarar vermesine ve “bir söylenti başlatmalarına, bir skandal sızdırmalarına veya sevmedikleri kişiyi mahvetmek için hemen hemen her şeyi yapmalarına” neden olabilir.

BENZER YAZI: EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

2. Oğlak

Oğlak burcundaki meslektaşınızın bu kadar odaklanmasının bir nedeni var. İşlerinde ilerlemek isterler ki bu onlar için hayatta ilerlemek anlamına gelir. Farrar, bu toprak burcunun “statüye can attığını ve onu büyük şirketler veya siyaset gibi güç yapılarında bulabileceğini” söylüyor.

BENZER YAZI: HARİKA BİR CİNSEL HAYAT İÇİN BURÇLARIN UYUMU

Oğlak ofis arkadaşlarınızın iş bitene kadar çalışmasını bekleyin, bu gece geç saatlere kadar ayakta kalmak anlamına gelse bile. Bu hırs abidesi burç asla pes etmez ve amaçlarına ulaşmak için fazla kararlıdırlar. Astrolog Alta, bu davranışın, Oğlakların “uzun vadeli hedefler belirleyen doğal politikacılar” olmaları nedeniyle olduğunu açıklıyor. “Eğer bir güç kazanma hedefi koyarlarsa, o zaman başaracaklar” diye ekliyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR UYARIYOR: HANGİ BURÇLA EVLENİLMEZ

1. Akrep

Gücü seven burçlar arasında birinci sırada olan Akrepler etraflarındakiler tarafından güçlü olarak görülmeyi severler, bu da onların büyük patron olarak görüldüklerinden emin olmak için bilgi saklamalarına yol açabilir. Farrar, “Akrep, gücü gözdağı ve cesaretiyle tanımlıyor”, bu da finans ve ticarette ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları anlamına geldiğini açıklıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇAPKIN BURÇ HANGİSİDİR

Hayes buna “bu burcun bu listenin başında yer alması şaşırtıcı değil” diyor çünkü “manipülasyon ve şiddet bu zodyakın favori silahları arasında.” Dikkatli olun, çünkü sürekli kontrol arayışları onları “sessizce komplo kurmaya ve kesin ve acımasızca saldırmaya” götürebilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!