3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGıybetHadise Kaan Yıldırım Çifti Ayrıldı mı? İlişkileri Bitti mi?

Son Yazılar

Hadise Kaan Yıldırım Çifti Ayrıldı mı? İlişkileri Bitti mi?

Hadise ile Kaan Yıldırım birlikteliği sonladı. Ayrılığı açıklayan Hadise, “İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum” dedi. Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Ne açıklama yaptılar? Hadise ne söyledi?

Hadise Kaan Yıldırım neden ayrıldı

Bir süredir birlikte olan Hadise ile Kaan Yıldırım ikilisinden Hadise Instagram hesabından ayrılığı duyurdu.

Hadise Kaan Yıldırım neden ayrıldı

Geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın yanından ayrılıp kendi evine geçmiş, burada kendisini karantinaya almıştı.

Hadise Kaan Yıldırım ilişkisi bitti mi

Çiftin hastalık nedeniyle evleri ayırdıktan sonra ilişkilerine de son verdiği iddia edilmiş, ardından çiftin romantik paylaşımıyla bu iddialar yalanlanmıştı.

Hadise Kaan Yıldırım ilişkisi bitti mi

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise ile ateş başında çekilen ateş başında çekilen bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşmıştı.

Hadise Kaan Yıldırım instagram açıklaması

Bugün sosyal medya hesabından ilişkisinin bittiğini açıklayan Hadise, şu ifadeleri kullandı: ‘Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!