Cuma, Mayıs 17, 2024
Ana SayfaKim KimdirHadise Kimdir? Hadise Kaç Yaşında? Hadise'nin Gerçek Adı Nedir?

Son Yazılar

Hadise Kimdir? Hadise Kaç Yaşında? Hadise’nin Gerçek Adı Nedir?

Hadise, her ne kadar estetiksiz hali, eski hali ya da makyajsız hali merak edilse de güzelliği ile hayranlarını büyülerken, pozitif enerjisi ve özel hayatı ile de gündemden düşmeyen başarılı ses sanatçılarımızdan biridir. Özellikle Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programı ile dikkatleri yeniden üzerine çeken Hadise kimdir, Hadise kaç yaşında, Hadise’nin gerçek adı nedir ve Hadise’nin sevgilileri merak ediliyor.

hadise nin gerçek adı

Bildiğiniz gibi O Ses Türkiye Rap yarışma programının jüri üyeleri arasında Hadise de bulunuyor. Zaten başarılı şarkıcı pozitif enerjisi ile Acun Ilıcalı’nın değişmez jüri üyelerinden birisi oldu. Programın diğer jürileri ise Eypio, Murda ve Mero’dan oluşuyor. Jüride değişmeyen tek isim yine Hadise oldu. Hadise kimdir, Hadise kaç yaşında, Hadise’nin gerçek adı nedir, Hadise estetiksiz hali, eski hali ya da makyajsız hali de merak edilen konulardan bazıları.

hadise'nin gerçek adı

HADİSE KİMDİR? ASLEN NERELİDİR? KAÇ YAŞINDA? HADİSE’NİN GERÇEK ADI NEDİR?

Hadise’nin gerçek adı da en sık araştırılan konulardan biris. Hadise’nin gerçek adı Hadise Açıkgöz’dür. 1985 yılında Belçika’da doğan ve ailesi Türk olan 36 yaşındaki Hadise 2003 tarihinde bir yarışmaya katılmış ve herhangi bir derece almamış olmasına rağmen birçok teklif almıştır. Bu teklifler üzerine albüm oluşturmaya karar vermiş ve 2004 tarihinde ilk albümünü piyasaya sürmüştür.İlk albümü single bir albüm olmuş. Daha sonra müzik dünyasına iyicene adım atmış ve önemli şarkılarla adından söz ettirmiştir. Ailesinin birçok konuda desteğini almış bu sayede başarıda kaçınılmaz olmuştur.

HADİSE’NİN DOĞUM GÜNÜ NE ZAMAN? HADİSE KAÇ YAŞINDA?

22 Ekim 1985 günü doğan Hadise, şu anda 36 yaşındadır.

hadise kimdir
hadise kaç yaşında

2005 tarihinde yeniden albüm çıkarmış ve bu albüm Türkiye’de de satılmıştır. Ünlü Şarkıcı Türkçe Fransızca ve Almanca’yı çok iyi derecede bilmektedir. 2009 tarihinle beraber artık o Türkiye ve tüm Dünya’da önemli bir isim olmuştur. O tarihte Eurovision yarışmasına ülkemizi temsil etmek üzere katılmış ve Düm Tek Tek isimli parça ile dördüncü olarak başarı sağlamıştır.

hadise kaç yaşında
hadise’nin gerçek adı

Albümlerini devam etmiş 2012 tarihinde ise Biz Buradayız isimli single daha çıkarmıştır. Ayrıca bu albümleri çıkartırken boş durmamış ve çok izlenen Televizyon kanalında jüri görevi olarak bulunmuştur. Özel hayatında pek sır vermeyen Hadise Uzunca bir zaman Sinan Akçıl ile görülmüş daha sonra ise çeşitli kişilerle aşk dedikoduları çıkmıştır. Hadise’nin boyu 1,69 cm’dir.

hadise estetiksiz hali, eski hali, makyajsız hali
hadise’nin eski hali

HADİSE’NİN ALBÜMLERİ ŞARKILARI

2009 – Kahraman
2011 – Aşk Kaç Beden Giyer
2012 – Biz Buradayız
2014 – Tavsiye
2017 – Şampiyon


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!