in

HarikaHarika

Hadise’nin Sevgilileri, Aşk Hayatı ve Dedikodularını İnceliyoruz!

Türk pop müziğinin gündemden düşmeyen güzel şarkıcısı Hadise’nin sevgilileri defterini açıyoruz, işte aşk hayatı ve son sevgilisi.

hadise'nin sevgilileri

Bugün de gıybetin en dibine girelim diyerek bu sayfayı hazırladık. Merak edenler için Hadise’nin sevgilileri konulu kapsamlı bir yazı hazırlamak istedik. Türk pop müziğinin genç ve yetenekli şarkıcısı ile ilgili bir çok şey merak edilmekte. Bunlardan bazıları Hadisenin sevgilileri, yaşı, gerçek adı, soyadı ne ve elbette aşk hayatı.

Hadise’nin yaşı hep merak konusudur, kendisi 22 Ekim 1985 doğumlu olup 2021 itibariyle 35 yaşında olmaktadır. Sivaslı bir ailenin çocuğu olan şarkıcının gerçek adı ise Hadise Açıkgöz’dür. Her zaman göz önünde olmayı tercih etmeyen Hadise’nin sevgilileri ile olan ilişkisini de medya önünde yaşadığını pek görmedik.

HADİSE’NİN SEVGİLİLERİ

Hadise’nin sevgilileri konusu hep merak edilmiştir. Şu ana kadar medyaya yansıyan ve dedikodu ve iddialar da hariç olmak üzere Hadise’nin 2 sevgilisi olmuştur. Diğerleri yalnızca iddia olarak kalmıştır.

İşte Hadise’nin sevgilileri olarak gündeme gelmiş, dedikodu kazanını fokurdatmış erkekler.

hadise sinan akçıl ilişkisi

Sinan Akçıl

Hadise ile Sinan Akçıl arasındaki ilişkiyi hatırlıyorsunuzdur. Peki kaçınız bu ikiliyi birbirine uyumlu gördü? Sanırım Hadise’yi sevenler bile bir şeylerin tam oturmadığını düşünmüşlerdir. İkili görünüşte her ne kadar uyumlu gibi görünse de aslında içimize tam sinmemişti. Zira Hadise ile Sinan Akçıl ilişkisi bozulmaya başladığında Akçıl eskisi gibi popüler şarkılar yapamamaya başlamıştı.

Hadise, Sinan Akçıl’ın doğum tarihini dövme yaptırdı.

Hadise’nin sevgilileri arasında ilişkilerini dövme yaptıracak kadar sevmişti Akçıl’ı. Yaptırdı yaptırmasına da bu ilişki dövme kadar kalıcı olmadı. Neden ayrıldıkları hala bilinmiyor ama kimin umurunda ki? Yalnız dedikodu kazanı kaynıyor! Bu ilişkinin bitmesinde Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ün büyük emeği olduğu iddialar arasında.

hadise'nin sevgilileri

Sinan Akçıl, ilişki bittikten yıllar yıllar sonra sonra yaptığı açıklamada şöyle anlattı:

Hadise 2009’da ‘Düm Tek Tek’ şarkımla Eurovision’a katıldı. Sahneye çıkmadan önce yanında olmamı istemişti. Ama ailesinden biri görüşmemize engel oldu. Bu yüzden gidemedim. Yarışmaya buruk çıktı.” Sinan Akçıl isim vermeden Hadise’nin cingöz ablası Hülya Açıkgöz’ü işaret ettiği iddia edildi. Abla bu ilişkiye şiddetle karşıydı. Kazanan da o oldu!

hülya açıkgöz otilia mesajı

Hülya Açıkgöz, Sinan Akçıl’ı istemiyordu.

Hülya Açıkgöz bu ilişkiyi onaylamamıştı ve Akçıl’ın biletini çoktan kesmişti. Yıllar sonra Sinan Akçıl’ın sevgilisi Otilia’ya mesaj atmaktan bile geri durmamıştı. Otilia “Sinan’la evlenmek istiyorum, müslüman olmak istiyorum” deyince Hadise’nin ablası ““Otilia kız aklını kullan. Benden abla tavsiyesi kızzzzzzzz” yazacaktı.

Akçıl’dan mantıklı bir tavsiye geldi.

Hadise, biricik sevgilisi Sinan Akçıl’ın doğum gününü dövme yaptırmıştı. Sinan Akçıl da tanıştıkları günün dövmesini yaptırmıştı. Hadise ile tanıştıkları ‘27 Aralık 2008’ tarihli dövmesini ayrıldıktan sonra sildiren Sinan Akçıl “Gençlere tavsiye; kalıcı dövme yaptırmayın. İlişki bittiğinde sildirmek zor oluyor” diyecekti. Bu mantıklı tavsiye için dövme yaptırmaktan vazgeçen genç aşık adayları Akçıl’ın heykelini dikmedi ama. 😅

hadise murat boz ilişkisi doğru mu

Murat Boz (Sadece iddia edildi)

Hadise’nin sevgilileri arasında belki de en çok istenen birleşmeydi. Fakat birbirlerine attıkları gülücükler ve jestlerle kısıtlı kaldı. Hadise ile Murat Boz sevgili miydi değil miydi hiç bilinmedi. Çünkü iki tarafta en ufak bir açıklama yapmadı. Yalnızca çok yakın arkadaş oldukları düşünüldü. O Ses Türkiye yarışmasında izleyicilere hem eğlendirdiler hem güldürdüler.

murat boz hadise sevgili mi

Murat Boz’un Aslı Enver ile olan ilişki haberleri gündeme bomba gibi düşünce, Hadise’nin çok üzüldüğü haberleri yapılsa bile, artık sevgili olmadıkları belli olmuştu. Murat Boz, Aslı Enver’e çok aşıktı ama bu ilişki de uzun sürmedi ve aylarca Murat Boz’un ihanet haberleri yapıldı.

hadise beyazıt öztürk aşkı

Beyazıt Öztürk (Sadece iddia edildi)

Beyazıt Öztürk’ün Hadise’nin sevgilileri arasında sayılmasının sebebi sadece Hadise’ye yaptığı ilan-ı aşklardan kaynaklanmaktaydı. Yani ekranda izlediğimiz kadarıyla sanırım Beyaz, Hadise’ye aşıktı. İkilinin O Ses Türkiye yarışmasında jüri oldukları sürede ara sıra aşk haberleri yapılsa da Hadise bu konuda sadece arkadaş olduklarını sürekli belirtti.

Hadise, Beyazıt Öztürk ile ilişki iddialarını şöyle yalanladı:

Aramızda aşk yok. Olsaydı söylerdim. Yıllardır hepimizin hayatında olan bir figür”

Aslında Beyazıt Öztürk bir gün açık açık “Benimle sevgili olur musun?” diye sormuştu Hadise’ye. Ama Hadise bu teklife gülerek yanıt vermiş ve geçiştirmişti.

hadise hakan sabancı aşkı

Hakan Sabancı (Sadece iddia edildi)

Gecelerin çapkın insanı Hakan Sabancı ile Hadise’nin sık sık birlikte görülmeleri, aşk dedikodularına sebep oldu. Fakat Hakan Sabancı, Hadise’nin sevgilileri konumuzun dışında kaldı, çünkü aşk dedikoduları iddiadan ibaret kaldı. İkisi de ne sevgiliyiz dedi ne de açıklama yapmak gereği duydu.

Bir süre sonra Hadise ise Hakan Sabancı’nın yurtdışında tatile gittiği bile magazin haberlerinde yerini aldı.

Hadise, Hakan Sabancı ilişkisi iddialarına şöyle dedi:

Bekâr bir kadınım. Biriyle aşk yaşasam söylerim. Özel hayatımla ilgili sansasyon yaptırmam.

hadise brandon johnson aşkı

Brandon Johnson (Sadece iddia edildi)

Paraşüt eğitmeni Brandon Johnson, Hadise’nin sevgilileri içindeki yerini almak istemiş gibi görünse de bu kanıtlanamadı. Magazin sayfalarında sadece yukarıdaki fotoğraf yer aldı. İkilinin birlikte çekindikleri başka fotoğraf yayınlanmadı. Fakat Brandon bu fotoğrafı paylaşırken altına yazdığı “Kalbimin Sahibi” cümlesi akıllarda soru işareti bıraktı.

Hadise Kaan Yıldırım ilişkisi bitti mi

Kaan Yıldırım

Hadise’nin sevgilileri denilince, hakkını sonuna kadar veren tek insan sanırım Kaan Yıldırım. Hadise kelimenin tam anlamıyla aşık oldu ve bunu ekranlarda ve sosyal medyada da dile getiriyor.

Hadise’nin Kaan Yıldırım ile ilişki yaşadığı dedikoduları ayyuka çıkmışken elde delil yoktu. Fakat Hadise’nin yaptığı bir paylaşımındaki dikkatsizliği (belkide bilerek) ilişkinin doğru olduğunun kanıtıydı. Her şey Hadise’nin bir köpek ile poz verip o pozu story’sinde paylaşmasıyla başladı.

hadise kaan yıldırım benek

Hadise’nin zeki hayranları fotoğraftaki köpeğin Kaan Yıldırım’a ait olan ‘Benek’ isimli köpek olduğunu farketti ve dedikodular böyle böyle çığ gibi büyüdü. Bu andan itibaren yaptıkları bütün paylaşımlar Sherlock Holmes dikkatiyle incelenmeye başlandı.

hadise kaan yıldırım aşkı

Kaan Yıldırım ve Hadise çifti uzun süre bir açıklama yapmadılar ve ilişkilerini gizlemeyi tercih ettiler. Fakat en sonunda beklenen paylaşım geldi ve bu sefer de evlilik haberleri yapılmaya başlandı. Aradan uzun süre geçmeden ise şaşırtıcı bir olay meydana geldi. Hadise tek taraflı olarak instagramdan bir açıklama yaptı ve ayrıldıklarını duyurdu. Bu ayrılıktan Kaan Yıldırım’ın bile haberi yoktu belkide.

hadise'nin sevgilileri

Hadise şöyle dedi:

Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…”

hadise kaan yıldırım ayrılığı instagram

Fakat Hadise yine ters köşe yaptı ve barıştıklarını da kendisi açıkladı. Birbirlerine yakıştıklarını düşündüğüm bir çift.

Hadise’nin sevgilileri yazımı umarım sevmişsinizdir. Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Sevgiler 😘


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
en çok forma giyen oyuncu umut bulut

Umut Bulut, Süper Lig Tarihinin En Çok Forma Giyen Oyuncu Ünvanını Aldı!

mehmet şerif boğa kimdir

Mehmet Şerif Boğa Kimdir? Nereli? Tokkal Ailesini Neden Öldürdü?