in

KızgınKızgın

Hamile Kalan Genç Kız, Doğan Bebeği Yeni Sevgilisinin Üzerine Kaydettirdi

Eski sevgilisinden olan bebeği, yeni sevgilisi üzerine kayıt ettirdi. 3 yıla kadar hapsi isteniyor.

eski sevgili yeni sevgili bebek

İstanbul’da yaşanan olay, vay be insanlar nasıl işlerle uğraşıyor ve hayatta nelerle karşılaşıyor dedirtti. Eski sevgilisinden hamile kalan bir kadın, bebek doğduktan sonra çocuğu yeni sevgilisinin üzerine kaydettirdi. Durumu öğrenen eski sevgilisi konuyu mahkemeye taşıdı. Bebeğin annesi ve başkasının çocuğunu üstlenen yeni sevgilinin 3 yıla kadar hapsi isteniyor.

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yaşanan olay haberi duyanları çok şaşırttı. Eski sevgilisinden hamile kalan genç kadın, doğurduğu bebeğini yeni sevgilisi üzerine kayıt ettirdi. Filmlerde izlediğimiz zaman ‘hadi canım olur mu öyle şey’ diyeceğiniz olay Kağıthane’de hayat buldu. Bebeği yeni sevgilisinin üzerine kayıt ettiren genç kadın, eski sevgilisinden de bebeği olduğunu gizledi. Bebeğe kimlik çıkarmak zorunda olan kadın, o dönem görüştüğü yeni sevgilisinin üzerine kayıt işlemini yaptırdı.

ESKİ SEVGİLİ DNA TESTİ YAPTIRDI

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre, yıllarca küçük kız babasını A.E., olarak tanıyordu. Ta ki gerçek babası ortaya çıkana kadar… Çünkü genç anne T.D., bebeğinden gerçeği saklamak istemediği için öz babası H.Y.’ye mesaj atarak durumu bildirdi. Baba H.Y. duydukları karşısında şoke olup hastaneye başvurarak, DNA testi yaptırdı. Küçük kız yüzde 99 H.Y.’nin kızı çıktı.

AİLE MAHKEMESİ’NE BAŞVURDU

Kızını nüfusuna kaydettirmek isteyen H.Y., İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Bebeğinin babasının kendisi olduğunu, nüfusta baba olarak kayıtlı olan A.E.’nin babası olmadığı halde çocuğu nüfusuna kaydettirdiğini beyan etti.

3 YILA KADAR HAPİS

Aile Mahkemesi bunun üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunarak “çocuğun soy bağının değiştirilmesi” suçunun işlendiğini belirtti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Aile Mahkemesi’nin ihbarı üzerine çocuğu olmadığı halde nüfusa başvurarak küçük kızın babası sıfatını taşıyan A.E. ve gerçeği gizleyen anne T.D., hakkında ‘Çocuğun Soy Bağının Değiştirilmesi’ suçu kapsamında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. İki şüpheli, ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.


Twitter hesabımızı takip ediyor musunuz?

Diğer yazılarımız da ilgini çekebilir:

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bir galon kaç litre

Bir Galon Kaç Litre Yapar? Galon Biriminin Kg, M3 (Metreküp) ve Libre Dönüştürme Hesabı Nasıl Yapılır?

yağmur sarnıç 7 düğüm büyüsü

Emre Aşık’ın Eski Eşi Yağmur Sarnıç’tan Büyü İddiası Paylaşımları