3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 28, 2023
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Doktorlara Göre Hamilelikte Uygulanacak En İyi 20 Seks Pozisyonu

Doktorların ve seks uzmanlarının hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabilecekleri seks pozisyonları hakkında bilgi aldık. İşte gebelikte uygulanması daha güvenli görünen 20 seks pozisyonu.

Karnınızda bebeğiniz varken onu sarsmak veya huzursuz etmek istemezsiniz, özellikle ilk defa anne ve baba olacaklar için bu biraz korkutucu görünebilir, ancak emin olun, araştırmalar hamilelikte cinsel ilişkinin tamamen güvenli olduğunu gösteriyor. California San Üniversitesi’nde cinsel sağlık konusunda uzman olan Tami Rowen, aslında, doktorunuz size aksini önermedikçe, önünüzdeki dokuz ay boyunca istediğiniz kadar seks yapabilirsiniz, diyor. (Örneğin, erken doğum için risk altındaysanız, doktorunuz üçüncü çeyrek başlangıcında seks yapmamanızı önerebilir, diye ekliyor.) İşte bu yazımızda hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları hangisi, resimli olarak paylaşacağız.

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Daha da iyisi: Seks harika hissettirebilir – hamile kalmadan öncekinden bile daha harika. Bunun nedeni, gebelik sırasında vücudunuzun östrojen ve progesteron seviyelerinin yükselmesidir. Doktor Kecia Gaither, bu hormonların oradaki kan akışını artırdığını ve bunun da vajinal ıslanmayı ve meme hassasiyetini artırdığını söylüyor.

Ancak sertifikalı seks terapisti Donna Oriowo, tüm bu hamilelik seks avantajlarına rağmen, belirli pozisyonlarda konfor seviyenizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz, diyor. “Vücudunuz değiştiği için bölgeler ağrı noktasına duyarlı hale gelebilir” diye açıklıyor. “Neyin işe yaradığını, neyin iyi hissettirdiğini ve neyin yaramadığını bilmek için haftadan haftaya ve hatta günden güne çeşitli pozisyonları denemenizi öneriyor.”

Bu nedenle, tüm pozisyonlar başlangıçta sorun yaratmasa da, muhtemelen 20. haftadan sonra sırt üstü yatmanın güvenli olmadığını duymuşsunuzdur. Bu kısmen doğrudur – bu, vücudunuzdaki dolaşımı etkileyebilecek büyük bir kan damarı olan vena kavayı sıkıştırabilir. Dr. Rowen. “Yandan veya arkadan seks yapmanız gerektiğine dair bir klişe var, ancak çok uzun sürmezse misyoner seks yapabilirsiniz” diye açıklıyor. “Beş ila 10 dakika sonra garip hissetmeye başlayabilirsin ve o noktada pozisyon değiştirmelisiniz.”

Akılda tutulması gereken başka bir şey: Rahim ağzınızdaki hücreler de bu süre zarfında daha hassastır, yani kanama olasılığı daha yüksektir. Seksten sonra biraz lekelenme fark edebilirsiniz – fazla endişeye gerek yok. Bunun yerine, herhangi bir nedenle fark ederseniz, doktorunuzu arayın (cinsellikle ilgili olduğunu düşünseniz bile), tavsiyede bulunur. “Normal cinsel ilişki kuramıyorsanız, oral seks ve anal seks tercih edin – hepsi hamile kadınlar için güvenlidir.” diyor.

Oriowo, cinsellikte seks oyuncaklarının da işe yarayacağını söylüyor. Ayrıca, çok yorgunsanız seks seansınızı şehvetli dokunuşlar ve masajlarla sürdürmenizi öneriyor. Oriowo, “Seks, üzerinde baskı olmadan bağlantı kurmanın ve yakınlık kurmanın harika bir yolu, özellikle de bazı insanlar kendilerini ruh halinin çok dışında buldukları için,” diye açıklıyor. “Farklı bir koku getiren yağlar ve hatta tüy gibi hissi artıran rastgele nesneler kullanmayı deneyin.”

Ancak, yorganın altında ciddi bir aksiyon havasındaysanız, hamilelikte seks pozisyonları denemeye değer! Dr. Rowen, “Hamilelik sırasında seks yapmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum, çünkü bir ilişkide samimiyeti ve heyecanı devam ettiriyor” diyor. “Bundan korkmak için bir sebep yok.” Ayrıca, bebeğiniz olduktan sonra yaklaşık altı hafta cinsel ilişkiden kaçınacaksınız, o yüzden şimdiden deponuzu doldurun. Bu yazımızda iyi hissettiren ve hamilelikte büyüyen bir karına uyum sağlayan cinsel ilişki sırasında denemenizi önereceğimiz seks pozisyonları listemize geçebiliriz.

Hamilelikte Seks Pozisyonları

1
Makas – Birinci Çeyrekte

Seksolog Ava Cadell, bu hareket sadece nazik değil, aynı zamanda birçok pozisyondan daha nüfuz edici seks biçimidir, diyor. Ayrıca, oradaki tüm o kan akışı, eşinizin klitorisine karşı pelvisini normalden daha da harika hissettirecek. Makas pozisyonu, penetrasyonsuz seks yapan çiftler için de harika bir seçenek, diyor Oriowo: “Ayrıca, klitoris, labia minör ve majör üzerinde tam uyarı almanın harika bir yolu.”

Nasıl Yapılır: Yatakta karşılıklı oturun. Partnerinizin sağ bacağını solunuzun üzerine kaldırın ve sağ bacağınızı onunkinin üzerine kaldırın. Şimdi, partneriniz kollarıyla destek olurken arkanıza yaslanın. Ardından, agresif bir şekilde itmek yerine nazikçe size dönmelerini sağlayın. Sırt üstü yatmaktan rahatsız olmaya başladıysa, pozisyonu değiştirmenin zamanı gelmiştir.

2
Bacaklar Omuzda – Birinci Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Dr. Rowen, yakında uzun süre sırt üstü yatarak seks yapamayacağınızı söylüyor, bu yüzden bir değişiklik yapmadan önce bu pozisyonu doya doya yaşayın, bence hamilelikte seks pozisyonları arasında en kolayı. Bu hareketle partneriniz, eğlenceli östrojen ve progesteron artışı sayesinde süper hassas hissedecek olan göğüslerinize ve meme uçlarınıza tam erişime sahip olur. Bu nedenle, partnerinizin aşağı uzanmasını ve elleriyle onları uyarmasını sağlayın.

Nasıl Yapılır: Bacaklarınız havada, çapraz bağ yaparak veya partnerinizin boynuna dolanmış halde sırt üstü yatın, bu sırada içinize girer. Bacak bacak üstüne atmak vajinal açıklığınızı daha da sıkılaştırır ve bu da ekstra yoğun hissettirir.

3
Çapraz Kalçalar – Birinci Çeyrekte

Evet, bu çılgınca bir seks pozisyonu ama neden büyüyen karnınız vücudunuzu tamamen ele geçirmeye başlamadan önce bunu denemiyorsunuz? Ayrıca, böyle bir hareket, tüm bu hamilelik hormonlarının doğal olarak elde etmenize yardımcı olacağı bir miktar ıslanma gerektirir, diyor Dr. Gaither.

Nasıl Yapılır: Misyoner pozisyonunda başlayın, ancak hareket başlamadan önce, eşinizin bacakları ve göğsü vücudunuzla çapraz oluşturacak şekilde yana doğru hareket etmesini sağlayın.

4
Destekli Misyoner – Birinci Çeyrekte

hamilelikte seks pozisyonları

Cadell, normal misyoner pozisyonunu seviyorsanız, bu, işleri değiştirmek için eğlenceli (seksi olmasından bahsetmiyorum bile) bir yoldur, diyor. Bu da onu hamilelikte seks pozisyonları arasında popüler hale getiriyor. Ayrıca, eşinizin tüm işi yapmasına izin verir, bu da yorucu bir günün size özel hediyesi olabilir.

Nasıl Yapılır: Bir yatağın, sandalyenin veya kanepenin kenarına yatın, ayaklarınız yüzeye veya zemine sıkıca bastırın ve pelvisinizi kaldırın. Partneriniz, yattığınız yüzeyin yüksekliğine bağlı olarak dizlerinin üzerine çökecek veya ayağa kalkacaktır. Partnerinizin kalçanızın altını tutmasını ve girmesini sağlayın.

5
Arkadan Anal Seks – Birinci Çeyrekte

AASECT sertifikalı bir seks eğitimcisi ve sağlık bilimi doktoru olan seks terapisti Deb Laino, uzmanlar, ilk üç aylık döneminizde anal sekse bir şans vermenizi tavsiye ediyor. Laino, “Hindistan cevizi yağı kullanın ve rahatlayın” diyor. “İlk üç aylık döneminizde anal seks iyi hissettiriyorsa, hamilelik boyunca devam edebileceğiniz bir şeydir.” Pek çok hamile kadının üçüncü üç aylık döneminde anal seks yaptığını da ekliyor.

Laino, anüsün konumu göz önüne alındığında, anal seks hamile kişiye daha fazla rahatlık için biraz daha geriye yaslanma yeteneği verdiğini söylüyor. Kendinizin veya hamile eşinizin vücudunu desteklemek için ön taraftaki yastıkları bile kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır: Hamile bir eşseniz, kendinizi kollarınızın ve dizlerinizin üzerinde desteklemek için yatakta eğilin. Partneriniz penisine, yapay penisine veya diğer türde nüfuz eden seks oyuncağına bol miktarda yağ (burada herhangi bir kuru sürtünme istemezsiniz) uyguladıktan sonra, partnerinizin arkanızdan girmesini sağlayın.

6
Misyoner – Birinci Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları pozisyonları

Laino, hamileyseniz, ilk üç aylık dönemin muhtemelen güvenli ve rahat bir şekilde misyoner pozisyonunun tadını çıkarabileceğiniz son zamanlardan biri olduğunu söylüyor. Hamilelikte seks pozisyonları arasında en sık tercih edilenlerden biri. “İlk üç aylık döneminizden sonra karnınıza baskı yapmaktan kaçınmak istersiniz” diye açıklıyor.

Nasıl Yapılır: Hamile bir eşseniz, sırtüstü yatın. Partnerinizin önden size girmesine izin verin ve oradan ikiniz için de en rahat olan hız ve derinlikte vücudunuza girip çıkabilirler.

7
69 Oral Seks – Birinci Çeyrekte

Laino, “Oral seks, cinsel deneyiminiz sırasında hem yakınlık hem de orgazm elde etmenin harika bir yoludur” diyor. Ve 69 ile herkes mutlu olur.

Laino, eğer buna hazırsanız, oral sekse biraz anal rimming veya analingus (eşinizin anüsünüzü yalaması gibi) de ekleyebilirsiniz.

Profesyonel ipucu: Hijyene ve temizliğe önem verin. Laino, “Bakterilerin vajinaya girmesini ve hamileyken servikse bulaşmasını istemezsiniz” diyor.

Nasıl Yapılır: Hamileyseniz, eşinizin sırt üstü yatmasını sağlayın. Ardından, üst vücutlarından uzağa bakacak şekilde uzanabilir, böylece emme, yalama, parmaklama ve benzerleri için cinsel organlarına kolayca erişebilirsiniz.

8
Köpek Stili – İkinci Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları pozisyonları

Hamilelikte seks pozisyonları içinde akrobatik hareketlere girmeden de klasik yöntemler deneyebilirsiniz. Alyssa Dweck, bu sırada sırtınızda herhangi bir ağrı hissederseniz, göğsünüzü bazı yastıklara dayamayı veya bu listedeki aşağıdaki arka giriş varyasyonunu denemeyi düşünün, diyor.

Oriowo, bu aynı zamanda nüfuz eden partnerin alıcı partnerin anüsünü elleriyle uyarması için harika bir pozisyondur, diyor.

Nasıl Yapılır: Yatağa ya da yere ellerinizin ve dizlerinizin üzerine çökün. Partnerinizden penisi veya vibratör gibi başka bir seks oyuncağıyla arkadan girmesini sağlayın. Bu pozisyondan, siz veya eşiniz, bir el veya seks oyuncağı kullanarak sizi doğrudan orgazma ulaştırmak için bazı klitoral uyarıları kolayca ekleyebilir.

9
Sıçrayan Kurbağa – İkinci Çeyrekte

Bu seks pozisyonu aynı zamanda “Kendimi ayakta tutamayacak kadar yorgunum” şeklinde de olabilir, ancak sizi rahatlatmaktan daha fazlasını yapar. Hamilelik sırasındaki en iyi pozisyonlardan biridir çünkü pelvisinizi eğerek penetrasyon derinliğini değiştirerek bir şeyler renklendirir. Cadell, kollarınıza ve kafanıza ekstra destek sağlamak için bir yastık kullanmanızı öneriyor.

Nasıl Yapılır: Dizleriniz bükülü ve kalçalarınız kaldırılmış olarak bir yatağa yüz üstü yatın. Öne eğilin ve ön kollarınızı ve yastıklarınızı kullanarak vücudunuzu destekleyin. Partnerinizin dizlerini bükerken arkadan size girmesini sağlayın.

10
Sıcak Koltuk – İkinci Çeyrekte

hamilelikte seks pozisyonları

Jinekolog ve cinsel tıp danışmanı Terri Vanderlinde, “İkinci üç aylık dönemde biraz daha fazla karnınız büyüyecek, ancak [seks için] manevra yapmak hala kolay” diyor. Bu rahim dostu pozisyonu mutlaka denemelisiniz. Bu duruş, hamilelikte seks pozisyonları arasında en rahat uygulananlar arasındadır.

Bonus: Partnerinizin elleri göğüslerinizi ve klitorilerinizi okşamakta serbesttir. Ve eğer aynanın önünde yaparsanız, onu son derece seksi ve samimi yapar.

Nasıl Yapılır: Partnerinizi bir yatağın veya sandalyenin kenarına oturtun ve yüzünü başka yöne bakacak şekilde penisinin üzerine indirin. Maksimum rahatlık ve kendinizi yormamak için eşinizi zorlamak yerine eşinize sürtünmeyi düşünebilirsiniz.

11
Cowgirl – İkinci Çeyrekte

Bu hareket, eşinize şimdi düşündüğünüzden daha hassas olan göğüslerinize doğrudan erişim sağlarken, penetrasyonun hızını ve derinliğini belirlemenizi sağlar.

Ne yazık ki, eşcinsel çiftler için, hamile kişi altta olmayı tercih ederse, bu pozisyonu ilk üç aylık dönemden sonra yapmak güvenli değil, diyor Oriowo.

Nasıl Yapılır: Eşinizin sırt üstü uzanmasını sağlayın ve bacakları uzatın. Ardından bacaklarınızı açın ve karşıya bakarken eşinizin kalçalarına yaslanın. Diz çökerken kendinizi aşağı indirin ve rahat hissettiğiniz kadar yavaş veya hızlı bir şekilde yukarı ve aşağı sürmeye başlayın.

12
Örümcek – İkinci Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Oriowo, bu seks pozisyonunun genişleyen karın için mükemmel olduğunu söylüyor. “Çiftlerin birbirine bakması, karın boşluğu ve karşılıklı mastürbasyon için iyidir” diye açıklıyor. “Hamile kişinin tamamen yatmaması, bunun yerine daha fazla desteklenmesi için bir açıyı korumaya çalışın.” Kollarınızı kullanmak istemiyorsanız, kendinizi desteklemek için yastık kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır: Yatakta bacaklar birbirine dönük, kollar arkada olacak şekilde oturun. Şimdi birlikte hareket edin ve partnerinizin penisini içinize alın. Kalçalarınız, dizleriniz bükülü ve ayaklarınız kalçalarının dışında ve yatakta düz olacak şekilde, yayılmış bacaklarının arasında olacaktır. Şimdi ileri geri sallanın.

13
Sandalye – İkinci Çeyrekte

Laino, “İkinci üç aylık dönemde öne bakan bir sandalye pozisyonu gerçekten harika olabilir” diye açıklıyor. Partnerinizin üzerine binerken kendinizi ayakta tutmak için iki yanında kolları olan büyük bir aşk koltuğu bile kullanabilirsiniz, diyor.

Bu pozisyon, eşinize fiziksel olarak yakın hissetmenize yardımcı olurken, aynı zamanda hamile kişi üstte olduğu için penisin veya oyuncağın derinliğini kontrol etmenize izin verir, diyor Laino. İşleri biraz renklendirmek ister misiniz? Laino, masaj yağlarını öneriyor.

Nasıl Yapılır: Partneriniz ayakları yerde olacak şekilde bir sandalyeye veya yatağın kenarına oturur. İkinizin de birbirinize bakması için yüzleriniz birbirinize dönük olacak şekilde kendinizi üstüne, kucağına indirin. Ardından, partnerinizin penisi üzerinde yukarı ve aşağı hareket edebilir veya size en uygun veya hoşunuza giden hızda baskı uygulayabilirsiniz.

14
Sert Giriş – İkinci Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Seks sırasında ayakta durmak ikinci üç aylık dönem için mükemmeldir, çünkü karnınız henüz çok genişlemedi, ancak üzerine bir ton baskı uygulayarak o kadar rahat hissetmeyebilirsiniz, diye açıklıyor Laino. “Ayakta seks sırasında destek için bir şeye tutunmak önemlidir,” diye ekliyor, bu da duruş ve teslim pozisyonunu ideal kılan şeydir: partneriniz arkadan girerken kollarınızı tutar.

İşleri ilginç tutmak istiyorsanız, partnerinizin etrafta dolaşmasını ve size de klitoral uyarı vermesini sağlayın. Laino, “Dengeye yardımcı olduğu için bacaklarınızı genişçe açmayı deneyin” diyor. “Ayrıca, [hamile kişi] düşersediye yatağın yanında yapmanızı tavsiye ederim.” Unutmayın, önce güvenlik!

Nasıl Yapılır: İkiniz de ayakta dururken belinizden eğilin ve partnerinizin arkanızdan içeri girmesini sağlayın. İkiniz için de ekstra destek sağladığı için kollarınızı da tutabilirler. Bu sizin için o kadar rahat değilse, bunun yerine bir yatağa, kanepeye veya masaya yaslanın.

15
Sihirli Dağ – İkinci Çeyrekte

Sihirli Dağ, AASECT sertifikalı bir seks terapisti, seksolog ve The Intimacy Institute Direktörü olan Jenni Skyler‘ın “bir pozisyonun o kadar derin olmadığını” açıklıyor. “Bu, ilişki sırasında ağrısı olan ve daha derin penetrasyona sahip hamile kadın için önemlidir.”

Hamilelik sırasında pelviste meydana gelen tüm değişiklikler göz önüne alındığında, pozisyon gerçekten rahat olabilir ve hem eşe hem de hamile kişiye kendilerine dokunma yeteneği sağlar (göğüsler, meme uçları, klitoris vb.). “Ayrıca akılda tutulması gereken gerçekten rahat bir pozisyon – birçok kadın hamileyken yorgun hissedebiliyor” diye ekliyor.

Nasıl Yapılır: Hem siz hem de eşiniz, bacaklarınız bükülü, ellerinize ve ön kollarınıza yaslanarak oturun. Penetrasyon için yeterli temas kurana kadar birbirinize doğru ilerleyin, ekstra yakınlık için birbirinizin gözlerine bakın ve her şeyin başlamasına izin verin…

16
Kaşık – Üçüncü Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Dweck, yan yatarak sırtınızdaki ve rahminizdeki herhangi bir baskıyı ortadan kaldırırken göbeğinizi yoldan çekmeyi başarırsınız, diyor. Bu pozisyonu istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz, ancak hamileliğin sonraki aşamaları için en iyisidir çünkü süper yumuşaktır ve derin penetrasyona izin vermez.

Dr. Vanderlinde, bebeğin ağırlığını hissetmemeniz için her zaman yatağa en yakın kalçanın altına biraz eğim veya bir yastık koymanızı öneriyor.

Oriowo pozisyonu biraz değiştirmenizi tavsiye ediyor: “Kaşığı önden arkaya daha dik olacak şekilde değiştirin.

Nasıl Yapılır: İkiniz de aynı yöne bakacak şekilde yan yatıyorsunuz, partneriniz arkanızda. Dizlerinizi hafifçe bükün ve poponuzu ona doğru itin, böylece size girebilsinler. Vücudunuzun eğimini ayarlamak, giriş açısını değiştirecek ve sallanma ve itme konusunda yardımcı olacaktır.

17
Ters Rodeo – Üçüncü Çeyrekte

Cadell, tipik kadın üstü seks pozisyonunuzun bu varyasyonu, klitoral uyarımı artırırken kontrolün sizde olmasını sağlar, diyor Cadell. Ne kadar öne veya arkaya eğildiğinize bağlı olarak, size iyi hissettiren doğru noktayı bulmak için açıyı gerçekten değiştirebilirsiniz.

Nasıl Yapılır: Eşinizin bacaklarını uzatarak sırt üstü yatmasını sağlayın. Partnerinizin yanında diz çökün, sonra dönün ve bir dizinizi vücudunun üzerinde sallayın, böylece ayaklarına bakarken kalçalarına yaslanmış olursunuz. Diz çökün, kendinizi aşağı indirin ve yukarı ve aşağı sürmeye başlayın.

18
Masa Üstü – Üçüncü Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Dr. Vanderlinde, sizin için rahat bir pozisyon ve eşiniz için kolay erişim sağladığı için bu pozisyon üçüncü çeyrek için harikadır. (Şimdi, ben buna kazan-kazan diyorum.)

Nasıl Yapılır: Eşiniz bacaklarınızı desteklerken poponuzla yatağın, bankın, tezgahın veya masanın kenarına oturun. Sırt üstü yatmamak için arkanızda bol miktarda yastık olduğundan emin olun. Partnerinizin size bu pozisyondan girmesini sağlayın. Basit.

19
Karşılıklı Mastürbasyon – Üçüncü Çeyrekte

Laino, “Üçüncü üç aylık dönemde, karşılıklı mastürbasyon gerçekten işe yarayan bir şey” diyor, çünkü geleneksel penetrasyon, değişen konfor seviyeleri ve artan karın genişlemesi göz önüne alındığında artık bir seçenek olmayabilir.

Bunun yerine, “bir çift, samimi bir cinsel deneyim yaşamak için mastürbasyon yaparken birbirlerini öpebilir ve dokunabilir” diye açıklıyor. Ortalığı daha da güzelleştirmek için karşılıklı mastürbasyon yaparken karışıma vibratörler veya dildolar atabilirsiniz.

Nasıl Yapılır: Yatakta, kanepede veya rahat edebileceğiniz başka bir yerde yan yana uzanın. Kullanmak isteyebileceğiniz herhangi bir oyuncak veya yağlayıcı alın, ardından yan yana mastürbasyon yapmaya, uygun gördüğünüz aralıklarla birbirinize dokunmaya veya öpmeye başlayabilirsiniz.

20
Kovboy Kızın Yardımcısı – Üçüncü Çeyrekte

hamilelikte cinsel ilişki sırasında uygulayabileceğiniz seks pozisyonları

Laino, “Üçüncü üç aylık dönemde serviksi tahriş etmekten kaçınmak için derin penetrasyondan kaçınmak isteyebilirsiniz” diyor. Rahim ağzı baskılıysa, bu süre zarfında kadınlarda lekelenme olabilir. Bu nedenle, desteklenmiş bacaklarınız partnerinizin ne kadar derine inmesine izin verdiğinizi belirlediğinden daha sığ penetrasyona izin veren Kovboy Kızın Yardımcısı gibi bir pozisyonu denemenizi tavsiye ediyor.

Bu pozisyon aynı zamanda partnerinizin kilonuzu uyluklarıyla destekleyerek size yardımcı olmasını sağlar, siz onların üzerine yükselirken ve düşerken sizinle buluşur.

Nasıl Yapılır: Eşinizin üzerine diz çökün, göğsünü iterek ve kalçalarını yukarı ve aşağı kaydırarak. Daha önce de belirtildiği gibi, eşiniz kilonuzun bir kısmını destekleyerek ve her bir itiş için ayağa kalkarken kalçalarınızı veya uyluklarınızı tutarak yardımcı olabilir. Daha fazla rahatlık için, penetrasyonun çok derin olmaması için dizlerinizin altına yastık koymayı düşünün.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hamilelik ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.