in

HarikaHarika

Hamza Yerlikaya Yine Mesajını Silmek Zorunda Kaldı

Berat Albayrak’ın istifasının ardından destek mesajı paylaşan Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yerlikaya, istifanın kabulüyle destek mesajlarını sildi…

hamza yerlikaya destek mesajlarını sildi

Berat Albayrak’ın istifasının ardından destek mesajı paylaşan Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yerlikaya, istifanın kabulüyle destek mesajlarını sildi. 🙂

OdaTV’nin haberine göre, Vakıfbank Yönetim Kurulu üyesi ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, 8 Kasım akşamı Albayrak’a destek için hesabından, “Hem yerli ve millidir” diyerek #BeratAlbayrakYanındayız ve #beratalbayrakyalnizdegildir etiketlerini ekledi.

Yerlikaya, Albayrak’ın “affını istediği” şeklindeki Cumhurbaşkanlığı açıklamasından sonra bu mesajını sildi.

Yerlikaya, 10 Kasım günü paylaştığı “Görev süresi boyunca yaptığı hizmetler ile ülkemizin kalkınmasına önemli katkılar sağlayan Sayın Berat Albayrak’a teşekkür ediyor, bayrağı devralan @lutfielvan Bakanımıza yeni görevinde Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum” mesajına ise dokunmadı.

İşte silinen o paylaşım:

Hamza Yerlikaya - Bilal Erdoğan

“Başdanışman” Hamza Yerlikaya Açılış Yerini Karıştırdı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “başdanışmanı” (!) ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi eski halterci Hamza Yerlikaya, İstanbul’daki Göztepe Şehir Hastanesi’ni İzmir şehri ile karıştırdı. Yerlikaya, “İzmirli hemşehrilerimize dev hizmet… Göztepe Şehir Hastanesi” ifadelerini kullandı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
süt kazanında banyo yapan tahliye edildi

Süt Kazanında Banyo Yapan Kişi Tahliye Edildi

aliexpress alışveriş nasıl yapılır

AliExpress’ten Alışveriş Yapmak, Türkçe Aliexpress Rehberi