in

SevdimSevdim

Hangi Xiaomi Telefonlar Android 11 Güncellemesi Ne Zaman Alacak?

İşte MIUI 12 Android 11 güncellemesi hangi Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlara gelecek? İşte konuyla ilgili yazımız.

xiaomi android 11

Xiaomi’nin MIUI 12 arayüz güncellemesi sabırsızlıkla beklenmişti. 2020 başından itibaren dünya genelinde hemen hemen tüm Xiaomi modellerine MIUI 12 güncellemesi ulaştı ve yüklendi. Şimdi sırada Android 11 Güncellemesi ne zaman ve hangi telefonlara geleceği merak konusuydu. İşte Android 11 alacak Xiaomi telefonlar!

Xiaomi modellerine MIUI 12 güncellemesiyle kullanıcılar ikiye bölünmüştü. Kimisi telefonun eskisinden daha kötü bir hale geldiğini söylerken kimisi ise çok memnun olduklarını ifade etmişlerdi. Şu anda gündemde ise MIUI 12 Android 11 güncellemesi var. İşte MIUI 12 Android 11 güncellemesi hangi Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlara gelecek? İşte konuyla ilgili yazımız.

Android 11 alacak Xiaomi telefonlar!

xiaomi android 11

Takip ediyorsanız biliyorsunuzdur, Xiaomi’nin iki telefonuna Android 11 güncellemesi geldi bile. Şimdi kullanıcıların gözü kulağı ise Android 11 gelecek Xiaomi telefonlar hangileri haberlerindeydi. Peki Android 11 güncellemesini alacak olan Xiaomi telefonlar hangileri? MIUI 12 Android 11 güncellemesi hangi Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlara gelecek? İşte konuyla ilgili detaylar…

xiaomi android 11

Xiaomi, hem dünyada hem de ülkemizde çok agresif pazarlama teknikleri uyguluyor. Xiaomi telefonlardan herhangi birini henüz kullanmayan teknoloji severler bu telefon markasının hünerlerini henüz bilmiyor. Fakat Xiaomi çok ciddi atılımlar yapıyor, bir yandan yeni telefon modelleri çıkarırken bir yandan da yazılımlarını sürekli geliştiriyorlar. MIUI 12 ile Xiaomi kullanıcıları bayram ederken Android 11 güncellemesi ile daha da mutlu olacaklar. MIUI 12 dağıtımı tamamlandı, peki Hangi Xiaomi telefonlar Android 11 güncellemesi ne zaman alacak?

xiaomi android 11

Xiaomi arayüz güncellemesini bitirirken, şimdi ise asıl bombaya sıra geldi. Çinli telefon üreticisi MIUI 12 Android 11 güncellemesi için hazırlıklar yapıyor ve hatta Redmi Note 9 Pro ve Mi 10 modelleri için Android 11 güncellemesi çıktı bile. Şimdilik Hindistan kullanıcıları için sunulan kararlı sürüm, yakın zamanda tüm dünyada indirilebilir hale gelecek. Kullanıcılar Android 11’in hangi Xiaomi telefonlara geleceğini merak ediyor. Güncelleme listesinde kendi telefonlarının olup olmadığını araştırıyor. Xiaomi güncelleme için açıklama yaptı ve liste yayınlandı.

İŞTE MIUI 12 ANDROID 11 GÜNCELLEMESİ ALACAK XIAOMI, REDMI VE POCO TELEFONLAR

Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Youth Edition

xiaomi android 11

Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 Pro 5G
Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi 9 Lite
Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T Pro

Xiaomi Mi A3
Redmi K30 Pro
Redmi K30

Redmi K30 5G
Redmi K30i 5G
Redmi K20 Pro

Redmi K20
Redmi Note 9
Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Pro Max
Redmi 10X Pro
Redmi 10X 5G

Redmi 9
Redmi 9C
Redmi 9A

Pocco F2 Pro
Pocco X2
Pocco M2 Pro


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
venom nedir, venom filminin konusu venom filmleri

Venom Nedir? Venom Filmi Konusu Nedir? Venom Ne Demek?

Youtube ve Gmail Çöktü

Youtube ve Gmail Çöktü