Ana Sayfa Kim Kimdir “Korkmayın, Allah bizimle beraberdir!” Diyen AKP İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir?

“Korkmayın, Allah bizimle beraberdir!” Diyen AKP İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir?

0
202
hüseyin ceylan uluçay kimdir

Amerikan Dolarının 18, Euro’nun 20 TL yi geçtiği 20 Aralık 2021 tarihinde “Korkmayın, Allah bizimle beraberdir!” diyen AKP İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay merak konusu oldu. Peki Hüseyin Ceylan Uluçay kimdir, nereli, evli mi, nereden mezun, işte aradığınız soruların cevapları yazımızda.

AKP Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, TL’nin değer kaybetmesi ile farklı bir açıklama yaptı ve yine dini ekonomiye alet etti. Dramatik şekilde rekor seviyede değer kaybeden TL ve ekonomik krize ilişkin konuştu. Uluçay, “Korkmayın, üzülmeyin, yese kapılmayın. Allah bizimledir. Bu ülke 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan’ın yönettiği bir ülkedir. Evet, 19 senedir bize bolluğu veren devletimize 1 sene darlandım diye yüz çevirecek, küsecek, kırılacak değiliz. Ben şahsım adına nankör olmaktan Allah’a sığınırım” dedi.

AKP’li Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir?

AKP’de 2023 seçimlerine teşkilatı hazırlamak için başlatılan “Teşkilat Akademisi” programlarının Afyonkarahisar ayağında konuşan AKP Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, TL’nin rekor değer kaybı ve ekonomik krize ilişkin açıklamalarda bulundu. Peki Hüseyin Ceylan Uluçay kimdir, nereli, evli mi, nereden mezun, işte aradığınız soruların cevapları yazımızda.

AKP Teşkilatları olarak her türlü zorluğa hazır olduklarını ifade eden Uluçay, “Türkiye ekonomisinin bugün ekonomide çok çetin bir yola girmiş bulunuyoruz. Bu yolda tek gayemiz; yıllar önce üzerimize giydirilen bu deli gömleğini çıkarıp atmak olacak ama kolay da olmayacak. AK Parti teşkilatları olarak bunun bilincindeyiz ancak her türlü zorluğa da göğüs germeye hazırız” dedi.

“Ekonomik Esaret” Dedi!

Stok yapanlara operasyonların başladığını kaydeden AKP’li Uluçay, şunları söyledi:

“Bir baba nasıl ki evladını bataklıktan kurtarmak için mücadele ediyorsa, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da Müslüman milletimizi asırların ekonomik esaretinden kurtarmak için mücadele ediyor.

Saygı duyuyor, sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Rabbim güç kuvvet versin, ömrünü de boyu gibi uzun eylesin. Zorlu bir süreçten geçiyoruz ama inşallah feraha ereceğiz.

“Feraha Ereceğiz” Dedi!

Ancak bu günlerde akıllarınca bu süreci kendilerine göre fırsata çevirmeye kalkan zalimler görüyoruz. Üç gün önce araç stokçularına operasyonlar başladı, sonra sıra buğday, tahıl, yağ stokçularına gelecek. Ve son vuruş da inşallah dolar stokçularına olacak. Karşınızda 1 milyon dolara muhtaç bir ülkenin hükumetleri yok, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük Türk devleti var ve stokçuların da her biri birer birer bu devletle tanışacaktır.”

“Nankör Olmayın” Dedi!

“Korkmayın, üzülmeyin, yese kapılmayın. Allah bizimledir” diyen Uluçay, “Bu ülke 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan’ın yönettiği bir ülkedir. Evet, 19 senedir bize bolluğu veren devletimize 1 sene darlandım diye yüz çevirecek, küsecek, kırılacak değiliz. Ben şahsım adına nankör olmaktan Allah’a sığınırım” şeklinde konuştu.

Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir?

hüseyin ceylan uluçay kimdir

1986 yılında Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar ilinde okudu. Yaşar Üniversitesi işletme bölümünü bitirdi. Ardından Afyonkarahisar mali müşavirlik görevini icra etmeye başladı. Halen mali müşavirlik yapmakta olup aynı zamanda ticaretle uğraşmaktadır. Hüseyin Ceylan Uluçay, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye yapılan haberler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.