Pazartesi, Nisan 8, 2024
Ana SayfaSoru - Cevapİçi Boş Kalp Emoji Anlamı Nedir? İçi Boş Kalp Klavye ile Nasıl...

Son Yazılar

İçi Boş Kalp Emoji Anlamı Nedir? İçi Boş Kalp Klavye ile Nasıl Yapılır?

İçi boş kalp emojisi gibi bazı kalp emojileri her telefonda bulunmuyor! Peki içi boş kalp emoji anlamı nedir, klavye ile nasıl yapılır...

İçi boş kalp emojisi gibi bazı kalp emojileri her telefonda bulunmuyor! Peki içi boş kalp emoji anlamı nedir, içi boş kalp klavye ile nasıl yapılır, işte merak ettiğiniz sorular bu yazımda.

Emoji anlamları içinde içi boş kalp emoji anlamı aslında beyaz kalbin anlamı ile aynıdır. Peki içi boş kalp klavye ile nasıl yapılır? Aslında bunu yapmak çok kolay fakat her telefon ya da cihaz desteklemiyor, peki telefonda veya klavyede içi boş kalp emojisi nasıl yapılabiliyor?

İçi boş kalp emoji klavye ile nasıl yapılır?

içi boş kalp emoji

Andorid klavyede içi boş kalp emoji nasıl yapılır?

Android cihazlarda klavye ile kalp yapmak çok basit hale geldi. Mesajlaşırken yazılarınızı yazdığınız alana girdikten sonra emoji sekmesinin buılunduğu yere girip istediğiniz kalbi kolayca seçebiliyorsunuz. Bununla birlikte boş kalp emojisi göndermek için de Android telefonlarda metin alanında “! , ;” noktalama işaretleri yapılan alana girip beyaz kalbi seçmeniz yeterli olacaktır.

içi boş kalp klavye

İphone klavyesi ile içi boş kalp emoji nasıl yapılır?

Android cihazlarda nasıl boş kalp emojisi gönderiyorsanız, İOS işletim sistemi kullanan İphone cihazlarda da aynı şeyleri yaparak istediğiniz kalbi gönderebilirsiniz.

Bilgisayarda boş kalp emoji nasıl yapılır?

Bilgisayardan kalp yapmak da çok kolay, fakat bazı klavyelerde bu desteklenmiyor olabilir. Alt tuşuna basmanızın ardından 3 rakamını tuşlamanız yeterli. Önce alt tuşuna basıp, bırakmadan numlock klavyesinde 3 rakamına basın ve kalp emojisi ortaya çıkacak. ♥

Bunların yanı sıra İphone cihazlarda ve kullandığınız bilgisayar klavyesinden boş, beyaz kalp emojisi yapmak mümkün değil. Bundan dolayı boş kalp emojisi için kopyala yapıştır kullanmanız yeterli. Gördüğünüz bir yerden, herhangi bir emoji sitesinden kopyalayabilirsiniz. Kalp kopyala yazmanız bile yeterli. Anında bulabilirsiniz. ❥

Ben bazılarını kullanmanız için buraya kopyalıyorum. ❤️​🧡​💛​💚​💙​💜​🖤​🤍​🤎 Bunları bu sayfadan kopyalayarak kullanabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!