Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaTeknolojiİnternetİki Yer Arasındaki Orta Noktayı Bulmak için Kullanabileceğiniz Web Siteleri

Son Yazılar

İki Yer Arasındaki Orta Noktayı Bulmak için Kullanabileceğiniz Web Siteleri

Bir arkadaşınızla orta noktada buluşmak istiyorsanız, bu siteler iki yer arasındaki orta nokta bulma konusunda size fevkalade yardımcı olur.

Bir arkadaşınızla buluşmak istiyorsunuz ama bir orta noktaya karar veremiyor musunuz? Birbirinizden kilometrelerce uzakta yaşıyorsanız, iki yer arasındaki orta nokta tespit etmek ve orada buluşmak bazen daha mantıklıdır. Ayrıca, ikiniz için de yeni olan, ortalarda bir yerde buluşmak eğlenceli bir değişiklik olabilir.

Bir harita uygulaması açıp bir orta nokta bulmaya çalışmak yerine, sadece bu tür durumlar için oluşturulmuş web siteleri var. Bu yüzden, bir dahaki sefere sen ve arkadaşın buluşma planları yapmak istediğinizde, ikiniz arasında doğru bir konum için bu faydalı sitelere göz atın.

1. WhatsHalfway

iki yer arasındaki orta nokta

WhatsHalfway size herhangi iki yer arasındaki orta noktayı ölçerek verir. İki yer arasındaki orta nokta ve her biriniz için hem seyahat süresi hem de mesafe ile birlikte restoran, kafe ya da otel gibi seçenekleri de göreceksiniz. WhatsHalfway ayrıca orta noktayı yakınlaştırmak için tıklayabileceğiniz veya iki şehir arasındaki tüm rotayı görüntüleyebileceğiniz kullanışlı bir harita da gösterir.

Şehirlerinize girdiğinizde gece hayatı, yeme-içme veya alışveriş gibi bir mekan türü de seçebilirsiniz. Ardından, orta noktanızı görüntülediğinizde, Bir mekan bulmak için burayı tıklayın başlıklı bir bağlantı göreceksiniz. Bağlantıya tıkladığınızda, Google Haritalar’daki bu mekan seçeneklerinin bir listesine yönlendirileceksiniz.

Birden fazla kişiyle buluşmak istiyorsanız, başka şehirler veya posta kodları ekleyebilir ve orta noktayı herkes için görebilirsiniz. WhatsHalfway’in kullanımı kolaydır ve çoğu insan için harika bir seçenektir.

2. MeetWays

MeetWays, WhatsHalfway’e benzer özellikler sunuyor, ancak yararlanabileceğiniz birkaç ekstra özellik daha var.

İki şehri veya posta kodlarını girerek iki yer arasındaki orta nokta bulunabilir ve isterseniz pizza veya kahve dükkanları gibi bir ilgi çekici noktaya bile ulaşabilirsiniz. Go’ya tıklamadan önce, seyahat modunuzu ve ücretli yollardan mı yoksa otoyollardan mı geçmek istediğinizi özelleştirebilirsiniz.

İki yer arasındaki orta nokta sonuçlarını kontrol ettiğinizde, ortadaki tam adresi ve her birinizin kat etmeniz gereken mesafeyi mil cinsinden göreceksiniz. Harita ayrıca iki konum arasındaki rotayı da gösterir ve rotayı daha ayrıntılı görmek için kolayca yakınlaştırabilirsiniz.

Aramanız için bir ilgi noktası girdiyseniz, isteğinize özel noktaların ve haritada işaretlenen konumların bir listesini görürsünüz. Boş bıraktıysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı uygun orta yol seçenekleri göreceksiniz. Haritada bir konum seçtiğinizde, Yelp üzerinden daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

3. TravelMath

iki yer arasındaki orta nokta

TravelMath, ister arabayla ister uçağa binerek seyahatlerinizi planlamanıza yardımcı olan bir sitedir. Ama aynı zamanda iki yer arasındaki orta nokta bulmak için kullanışlı bir sistem sunar. Siteye girdiğinizde, açılır kutuyu kullanın ve Halfway Point’i seçin, ardından orta noktasını bulmak istediğiniz iki yeri girin ve Go’ya basın.

Şehri ortada gördükten sonra dilerseniz yakındaki otelleri bulmak için tıklayabilirsiniz. Aksi takdirde, en yakın büyük şehir veya posta kodu gibi konumla ilgili tüm ayrıntıları almak için aşağı kaydırın. Ayrıca, her birinizin kaç mil sürmeniz gerektiğini ve bunun saat ve dakika cinsinden ne kadar süreceğini de görebilirsiniz.

TravelMath, seyahatiniz için yapılacak şeyler, duracak yerler, konaklama yerleri ve daha fazlası için kullanışlı bir harita ve bağlantılar sunar. Bu site, ortada buluşacak bir yer bulmak ve bir gezi planlamanıza yardımcı olmak için ziyaret etmeye değer.

4. Distance Between Cities

İki şehir arasındaki mesafeyi ve rota hakkında birçok bilgiyi veren bir web sitesi. Ayrıca, rahatınız için özel olarak bir Halfway Point bölümü sunuyor. Ana sayfaya iki şehrinizi girin ve sonuçlara götürüldüğünüzde o bölüme kaydırmanız yeterlidir.

Site size en yakın şehir veya kasabayı, en yakın büyük şehir ve rota boyunca diğer büyük şehirlerle birlikte size söyler. Bunları da faydalı bulursanız, her biriniz için seyahat süresini ve mesafesini ve tam koordinatları da alabilirsiniz.

İşleri kolaylaştırmak için, navigasyon yaparken bu koordinatları Google Haritalar’da kullanabilirsiniz; bu, uygulamayı bir profesyonel gibi kullanmanın yollarından yalnızca biridir.

Ayrıca, benzin tüketimi ve emisyon ayrıntılarını, yakındaki otelleri ve hatta kiralık arabaları kontrol edebilirsiniz.

5. Trippy

iki yer arasındaki orta nokta

İki yer arasındaki orta nokta bulmak için ziyaret edilecek son bir web sitesi Trippy’dir. Bu site, bir şehirde siz ve bir arkadaşınız arasında buluşacak yerler bulmak için harika.

Aşağı kaydırdığınızda ortada buluşmak için en iyi şehirleri, o bölgedeki otelleri, yemek yenecek yerleri ve yapılacak şeyleri göreceksiniz. Her seçenek için adresi alacaksınız ve Trippy’den daha fazla bilgi almak için üzerine tıklayabilirsiniz.

Bu nedenle, yalnızca orta noktayı aramıyor, aynı zamanda yolculuğunuz boyunca yapılacak şeyler veya oteller de istiyorsanız, Trippy mükemmel bir kaynaktır.

İki Yer Arasındaki Orta Nokta ile Zamandan Tasarruf Edebilirsiniz

Kilometrelerce ve saatlerce uzakta yaşayan arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz olduğunda, buluşmak zor olabilir. Ancak bunun gibi kullanışlı web siteleri ile bir gezi planlamak biraz daha kolay olacaktır.

Bu siteler, kalacak yerler ve oradayken yapılacak şeyler ile birlikte bir orta nokta bularak seyahatinizi harika bir hale getirmenize yardımcı olur. Yakında biriyle buluşmak için araba kullanıyor veya uçuyor olsanız da, uygun buluşma noktalarını bulmak için bu araçları kullandığınızdan emin olun.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

İnternet kategorimizdeki diğer yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!