Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaAstrolojiİkizler Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği aşk hayatı, nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl sevişir, aramıyorsa ne yapmalı, işte ikizler burcu erkeği özellikleri...

İkizler burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanları hevesli, çekici, zeki, aklına koyduğu hemen hemen her şeyde iyi ve herkesi güldürebilen biri olması gelir. Bunu hafif ve meraklı kişiliğine ekleyin ve çok fazla cinsel çekiciliği olduğunu da unutmayın. Doğası gereği çok arkadaş canlısı ve iletişimi seven yapısıyla bazen çapkın olarak görülebilir.

İkizler, zekaları, merakları ve mükemmel iletişimleriyle tanınan zodyakın entelektüelleri arasındadır. Daima sorgulayıcı ve çoğu zaman anlayışlı, tipik olarak büyüleyici ve duygusal ruhlu arkadaşlardır. İkizler burcu erkeği özellikleri arasında ortama uygun davranması, hızlı düşünmesi ve hızlı konuşması da sayılabilir. Hemen hemen her şeyi tartışırken çoğu zaman diğer insanların zihinlerine girebilirler. Bu nedenle, İkizler erkeğiniz flört etme konusunda oldukça usta ve bir tartışmada yenmesi çok zor bir insan tipidir.

Bu kadar anlayışlı olmanın bir bedeli var. Her şeyin birden çok yönü vardır onlar için ve genellikle sabit bir bakış açısını korumak huylarıdır, kaostan düzenin oluşturulmasına izin veren tek burçtur, yani çözüm üretir. İkizlerin anlamı genellikle iki yüzlü olarak algılansa da, aslında aynı konu hakkında farklı bir bakış açısı getirmesinden kaynaklanır. Ancak bu zihinsel karmaşıklık bazen çelişkili, yüzeysel veya güvenilmez olarak yanlış yorumlanır.

Buna abartılı bir örnek vermek gerekirse, öyle olmadığını bildiği halde ‘gökyüzü mavidir’ demek bazen onun için zor olabilir. Hiçbir şey onun için basit değildir ve çoğu zaman ayrıntılara o kadar gömülür ki büyük resmi göremez. Nihai sonucun güzelliğini fark etmekten ziyade onun nasıl olabileceğini düşünerek anı yaşamaktan uzaklaşır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Diğer son derece entelektüel burçlarda olduğu gibi, zihinsel gücünü çok yoğun kullanır, bu da onu yorar, göreceli bir duygu eksikliği ve can sıkıntısına karşı çok düşük toleransı vardır. Çok fazla düşünüyor ve çok az hissediyor, bu da hayatının birçok alanında bazı olumsuz sonuçlara yol açıyor.

Dinamik ve heyecan verici bir burçtur, çabuk sıkılır ve her şeyde çeşitlilikten yanadır. Muhtemelen birden fazla ilgi alanı vardır ve her biriyle az az ilgilenir. Şimdi gelelim İkizler burcu erkeği özellikleri ile ilgili merak edilenlere.

İkizler burcu erkekleri cinsellik açısından nasıldır?

İstediğiniz kadar maceracı olun! İkizler burcuna mensup erkekler farklılıkları sever ve bunları denemek ister. Bilinmesi gereken bir şey var ki, bazı yönlerden teoriyi pratikten daha çok zevk alıyor ve iyi bir hayal gücüne sahip. Haftada bir ve Pazartesi günleri saat 22.00’de ve sadece misyoner pozisyonunda seks yapmayı seviyorsanız, çılgın ve sıra dışı fikirlerden bahsederek olayları tahmin edilemez şekilde tahrik edebilirsiniz. Sana zarar verecek fantezilerden kaçınır, bu sebeple endişelenmenize gerek yok, bu yüzden onu tahrik etmeye devam etmek için istediğin kadar yol açabilirsin. İkizler erkeği için cinsellikte önemli olan fizikselden çok zihinsel uyarımdır.

İkizler erkekleri sapık mı?

Hayır elbette değil, fakat cinsellik ikizler erkekleri için önemlidir. Bu sebeple özel hayatınızda onu heyecanlandıracak şeyler yapmanızı tavsiye ederim.

İkizler erkeğiyle çıkmak nasıl bir şey?

Yaşlanmayan, çekici ve zeki İkizler mükemmel bir iletişimcidir ve onlarla konuşmaktan çok zevk alırsınız. Heyecan verici ve teşvik edici aşıklardır, kendi karizmalarına sahiptirler ve eğer birini tavlamak isterlerse genellikle başarılı olurlar. Doğası gereği çok arkadaş canlısı insanlardır ve bu bazen kasıtlı olsun ya da olmasın çapkın olarak görünmelerine sebep olabilir.

İkizler erkekleri ne kadar sadık?

İkizler erkekleri, bu konuda diğer burçlara göre kötü bir üne sahiptir. İkizler erkeğinin seni tamamen anladığı gün, sıkıldığı gün olacağını varsay ve buna göre hareket et. Bu, ruhunuzu açığa çıkarmak veya her şeyi paylaşmak isteyeceğiniz bir burç değil. Mümkün olduğunca gizemli ve derin olun, bu onu meraklandıracaktır. İkizler bulmacayı çözmeden başka bulmacaya geçmez, bunu aklınızdan çıkarmayın.

İkizler erkeğinin sizi sevip sevmediğini nasıl anlarsınız?

İkizler erkekleri genellikle romantik değildir, bu nedenle aşk dolu tatlı sözler fısıldamak normalde onların tarzı değildir. Genellikle oldukça basittirler ve sizi sevdiklerini açıkça söylerler. Çoğu zaman en büyük sorun, ne kadar samimi olduklarını belirlemektir. Diğer burçlara göre daha kıskanç insanlar oldukları söylenebilir. İkizler erkekleri, hemen hemen her şeyi merak etmeleri ile ünlüdür, bu da onları çok iyi dinleyiciler ve sohbetçiler yapar. Kişisel ilgi ve yoğun göz teması onları neredeyse karşı konulmaz kılar. Çok başarılı flörtlerdir, çok kolay arkadaş edinme eğilimindedirler ve flört etmeyi eşit derecede severler.

İkizler erkeğini elinizde nasıl tutarsınız?

En iyi strateji, duygusal olarak çok muhtaç iseniz bile bunu belli etmeyerek derin, gizemli ve ilginç olduğunuzu hissettirmeniz olacaktır. Dediğim gibi bulmaca çözmeyi ve seni keşfetmeyi sever ve bu yolla ona çok fazla özgürlük verebilirseniz, bunun karşılığını alacağınızı göreceksiniz. İdeal olarak, kendi ilgi alanlarınız olmalı ve ara sıra onu şaşırtacak kadar anı yaşayan bir kadın profili çizmelisiniz.

İkizler erkeği aldatır mı?

Genelde yapmazlar. Ancak bu, astroloji tartışıldığında sıklıkla sorulan veya yanıtlanan genel bir soru türüdür. Bireysel deneyimler daha sonra İkizler erkeklerinin yapıp yapmadığının kanıtı olarak ileri geri alıntılanır. Bireyler kendileri için geçerli olmayan genel ifadelerden rahatsız olurlar ve her şey hızla yokuş aşağı gider. Astroloji, birinin tüm gezegenlerinin yerleşimi hesaplandığında kişiliğini çok doğru bir şekilde tahmin edebilir. Bu durumda, onların en olası davranışlarını da tahmin edebiliriz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!