Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiİkizler Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Yaratıcı, duygusal olarak besleyici, kibar, açık fikirli, çok sıcak ve şefkatli olan ikizler burcu kadını özellikleri ile merak edilen tüm bilgileri bu sayfada bulacaksınız. Nitelikleri: dinamik, değişken, çok yönlü, coşkulu, tatlı dilli, esprili, entelektüel, tutarlılık eksikliği, karar verme yeteneğinin olmaması. İşte bu yazımda sizlerle ikizler burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, nasıl erkeklerden hoşlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

İKİZLER BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Övülmeyi sever, hevesli ve zeki olması ikizler burcu kadını özellikleri arasında en belirgin olanlarıdır. Sevecen, sempatik, düşünmeden hareket eden ve ikili bir kişiliğe sahiplerdir. İkili kişilik nedeniyle bir gün bir şeyi sevebilir, diğer günlerde aynı şeyden nefret edebilir. Kendini farklı zaman noktalarında farklı şekilde tasvir edebilir. İlgi alanları ve tutkuları saniyeler içinde değiştiği için karmaşık bir kişiliktir. Kalbi, zihni ve ruhu gezgindir. Çok romantiktir ve duygularını ifade etmek için yaratıcı ve canlı yollar kullanır. Mükemmel arkadaşlardır, başı sıkışan ve sevdiği insanlara kadar sonuna kadar eli açıktır.

İKİZLER BURCU KADINI AŞK HAYATI

İkizler kadını aşık olduğunda, partnerine değer verir. Aşık olduğu anda kendini bunun dışında da bulabilir, yani sadakatinin veya duygularının süreceğinin garantisi yoktur. İkizler o kadar duygusal bir burç olmasa da, önce bir kadındır ve erkeklere yüzeysel yaklaşsa da derin duygulara sahiptir. Sanki nasıl hissettiğini gerçekten anlamıyormuş gibi davranır. Bir İkizler kadını, net olan, zeki bir erkeğe aşık olur ve asla “aşkın gözü kördür” demeyecek bir yapıya sahiptir. Ne aradığını bilir ve eğer bir partnerde yeterince uzun süre tatmin olamaz ve duygularının karşılığını alamayacağını anlarsa, yeni aşklara yelken açabilir.

İKİZLER KADINI CİNSEL HAYATI

İkizler burcu kadını özellikleri arasında cinsellik konusu merak edilir. İkizler kadını için cinsellik çok özel bir şeydir. İkizler burcuna mensup kadınlar genel olarak çıplak olmayı severler. Seks söz konusu olduğunda klasik bir kadın değil. Doğru hissettiğinde, sadece ilk hareketi kendisi yapar. İkizler erkeğinin aksine, cinsel yaşamındaki duyguları keşfetmekten keyif alacaktır. Denemeyi, bir şeyleri değiştirmeyi ve seks hayatını birçok farklı şekilde renklendirmeyi sever ve her zaman yeni heyecanlara ihtiyaç duyar.

İLİŞKİLERDE İKİZLER KADINI NASILDIR?

İkizler kadını anı yaşamayı sever ve kendisini mutlu etmeyen bir ilişkide uzun süre kalmaz. Onu bağlayıp dünyadan korumak imkansız çünkü bu bir ilişkiden isteyeceği son şey. O bir Hava tanrıçasıdır ve uçmak için kanatlarına ihtiyacı vardır. Sürekli seyahat etmek, şehirden şehre gezmek ve yeni insanlarla tanışmak ister. İkizler değişken bir burçtur ve istediği zaman uyum sağlayabilir, ancak kendisi olmak için de yeterli alana ihtiyacı vardır. Bağlandığı zaman, derinden mutsuz olur ve sahiplenici bir partnerle solup gidecekmiş gibi hisseder.

İKİZLER KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Fikrini söylemekte özgürse, genellikle gerçeği söylememesi için bir nedeni olmayacaktır. İkizler burcunun yöneticisi Merkür’dür ve ara sıra bir iki şey hakkında yalan söyleme ihtiyacı duyar, ancak bu çoğunlukla günlük aktiviteler kapsamında olur. Kendini herhangi bir şekilde kısıtlanmış hissederse, kesinlikle yalan söylemeye başlayacaktır. Bu onun ilk savunma hattıdır. Bununla birlikte, tahmin edilemeyecek kararlar alabilir ve onunla ilgili en harika şey olmasına rağmen, yarın aynı düşüncede olacağına güvenilemez, ne kadar samimi olursa olsun.

İKİZLER KADINI İLE FLÖRT ETMEK

İkizler burcu kadınıyla flört edebilir yani çıkabilirsiniz, fakat bu bir ilişkiye yelken açacağınızın garantisi değildir. Hayatına girecek yeni şeylerin tamamına açıktık. Bu bir aktivite olur ya da başka bir şey farketmez. Partneri onu gerçekten yeni bir yere götürebilir ve daha önce hiç yaşamadığı bir deneyimi yaşatabilir, ikizler kadını bu tip şeylerden hoşlanır. Bir rutine bağlı kalmamak önemlidir çünkü onun istediği bu değildir. Bu onu bir süreliğine güvende hissettirebilir, ancak zamanla aynı flört senaryosu tekrar etmeye devam ederse çıldırmış gibi hissedecektir. Her ne olursa olsun, her şey ilginç ve eğlenceli kalmalıdır.

İKİZLER KADININI ANLAMAK

İkizler burcu konuşmayı sever ve iletişimi kontrol eder, ancak bu bir İkizler kadınının günlerce ara vermeden konuşacağı anlamına gelmez. Sözlerinin bir anlam ifade etmesini ister ve aşırı konuşursa, genellikle duyulma ihtiyacını yansıtır. Garip bir şekilde uzak bir şekilde verilen şefkati özlüyor ve aklının ötesindeki şeyleri derinden hissetmesi gerekiyordur. Değişim ona kolay gelir ama başarmış gibi görünse bile bazen bundan mutsuz bile olabilir. Birinin onunla birlikte hareket etmesini ve ona şefkat göstermesini, yeterince nazik ve yeterince mantıklı, yeterince uzun ve yeterince akıllı olmasını istiyor. Onu sevecek gerçek bir insana ihtiyacı var.

İKİZLER KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

Arkadaşlığı keyifli ve gülecek ve sohbet edecek, birçok arkadaşı olacak ve muhtemelen aklınıza gelebilecek her türlü sosyal etkinliğe katılacaktır. Bir İkizler kadını aşık olduğunda, garip bir şekilde açık sözlü, ilgili ve açık yürekli olur. Ne yazık ki bunun ne kadar süreceğini tahmin etmenin bir yolu yok. Öngörülemezdir ve sürekli değişir, asla fazla kadınsı değildir ve nadiren tipik bir anlamda ilgilenilip korunmak ister.

İKİZLER KADINI HEDİYE SEÇENEKLERİ

İkizler kadını için hediye seçmek son derece kolaydır. Genelde hediyeleri sever ve doğum günü ya da başka bir özel gün olmasa da ona sürpriz yaparsanız mutlu olur. Bunun için her zaman yeni bir telefon ya da güzel bir kılıf alınabilir. Çok basit bir markette bile onu mutlu edecek ve sevdiği bir şeyi almanız onu düşündüğünüzün gerçek göstergesi olacaktır. Genellikle gündelik hayatta kullanabileceği hediyelere bayılır. İkizler burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!